ביקורות ישראל 2023 גאדג'טים BarXStop 2022 ביקורות, מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל?

BarXStop 2022 ביקורות, מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל?

BarXStop 2022 ביקורות, מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל? post thumbnail image

סקירת BarXStop: להביא לכלב זה עניין של כולם עבור כולם. הם נאמנים, מגנים ואוהבים. למרבה הצער, לפעמים הם פשוט לא מקשיבים לנו. אם אתה בעל כלב מתחיל או שאימצת כלב מבית מחסה, הוצא אחד מהרחוב או קנה אחד ממגדל, תמיד יש סיכוי שתקבל רם. בדרך כלל, נביחות היא מערכת תקשורת טבעית של כלבים. אך נביחות מוגזמות נראות מעצבנות מאוד ולעיתים בלתי נסבלות עבור כולם.

האם כלב השכן יכול להמשיך לנבוח ביום ולילה? בקר נביחות כלב אולטרה סוניק של BarXStop יכול לסייע לך. בקרת צווארון קליפה זו מפעילה רעש איכותי שמבצעת קיצוץ עודפי קליפות של צרכנים בהיקף השמיעה, אולם לא השפיעה על בני האדם.

BarXStop

מה זה BarXStop?

BarXStop הוא מכשיר מפותח ביותר המשתמש בצליל קולי ובצלילים גבוהים כדי לגרום לכלבים שלך להפסיק לנבוח ולהיות במצב רגוע ונינוח יותר.

מכשיר BarXStop Ultrasound Dog Repelling Device הוא טווח יעיל של עד 50 מטר. ויש שלוש רמות טווח ומצב בדיקה; אתה יכול להשתמש במצב הבדיקה כדי לוודא שהמיקרופון והרמקול עובדים כראוי. תדירות האולטרה סאונד אינה מזיקה לחיות מחמד ואינה נשמעת לחלוטין באוזני האדם אך עדיין כלי אילוף בטוח ויעיל לכלבך או לכלב השכן כדי לשבש את הנביחות. קנו עכשיו לחיות באושר והרמוניה עם הגור המקסים שלכם!

הצלילים המופקים אינם נשמעים לחלוטין לבני אדם ומובטחים כי אין להם השפעות מזיקות לכלבים שלך או לכל חיות מחמד אחרות שיש לך בביתך.

ראשית, הטונים המיוצרים הם למעשה גבוהים מדי מכדי שחתולים וחיות מחמד מבוילות אחרות יוכלו להרים אותם, והצלילים שכלבך ישמע רק גורמים לאי נוחות קלה, ושום דבר שעלול לגרום לנזק או כאב כלשהו. זה בערך כמו שריקת כלבים ממוקדת וזה מושלם לבעלי כלבים ולכל מי שחושש מכלבים.

מה שמכונה BarxStop הוא מכשיר מיוחד נגד נביחות שעוזר רק באולטרסאונד ונורת LED כדי למנוע מהכלב שלכם לנבוח. גם כלבים מוזרים שפוגשים אותך בדרך ומפחידים אותך, יכולים להיות משותקים באמצעות המכשיר המיוחד הזה. לדברי היצרן, זה בטוח לכלבים, זה לא פוגע בהם. עבור בני אדם, זה גם לא מזיק.

המאמן מבוסס על התיאוריה כי אולטרסאונד (גל קולי מגיע עד 125db) הוא מעל הגבול העליון של שמיעה אנושית וסופר קולי ואור לבן חזק של 28000mcd. זה יכול להפעיל הפעלה חזותית ותוספת לכלבים, חתולים ובעלי חיים אחרים, אך לא יהיו השפעות על אנשים. ישנם שלושה מצבים לשימוש: כלב אילוף, כלב לגרש, מאיר.

ל- BarXStop שלוש הגדרות שונות:

 • נורת LED: זה גורם למכשיר לעבוד כלפיד, נהדר כאשר אתה מטייל עם כלבך בלילה.
 • נוריות ואילוף: כאן נורית הנורית והיא משתמשת באולטרסאונד לאילוף כלבכם.
 • LED & Stop Barking: כאן ה- LED נדלק והוא משתמש באולטרסאונד כדי למנוע מהכלב שלך לנבוח. ניסינו הגדרות שונות ונדהמנו מהתוצאות.

תכונת מכשיר דוחה כלבים אולטרסאונד BarX Stop

 • גאדג’ט ביצוע מהיר במיוחד
 • אולטרה סאונד מטריד מאוד של כלבים
 • מוגן לשימוש לגברים
 • לא מזיק ל
 • מופעל כפתור יחיד
 • נייד, נוח לגרור
 • דברים נהדרים לגבי שימוש במנגנון ניהול קליפות קליפות אולטרה סוניק

מה מייחד את BarXStop?

BarXStop הוא מכשיר קל משקל בגודל כיס שתוכלו לשאת אותו בכל עת ולהשתמש בו בכל פעם שתזדקקו לו ביותר בכדי לשלוט על התוקפנות של כלבכם. אל תבינו אותנו לא נכון – זה לגמרי לא מזיק ולא פוגע בבעלי חיים בכלל. BarXStop יוצר תדרים גבוהים שפשוט גורמים לגירוי ואי נוחות מבלי להיות כואבים. זה מושך את תשומת ליבו של חיית המחמד שלך, נותן לך את השליטה ומאפשר לך לתקן את הבעיה שהתרחשה. אם הכלב שלך מגיב טוב יותר לאילוף חזותי, יש גם נורת LED משולבת המהווה אלטרנטיבה מצוינת להסיח את דעתך. משחק מהיר, עוצמתי ויעיל!

האם הכלב שלי זקוק למכשיר נגד נביחות?

לצורך נביחות כרוניות אנו זקוקים למכשירים נגד נביחות כפתרון. בסופו של דבר מכשירים אלה מכשירים את כלבכם לא לנבוח שלא לצורך. זה יכול לעזור לכלבים שנובחים לפרקי זמן ארוכים או כשאינו נחוץ.

אף אחד לא רוצה ללמד את הכלב שלהם להפסיק לנבוח לגמרי. אימונים מסוג זה נועדו רק לסייע במניעת נביחות מוגזמות.

אתה יכול להתחיל לאמן את הכלב שלך באמצעות המכשיר כשהם מתחילים לנבוח הכי הרבה. זה יכול להיות כשאתה יוצא מהבית לעבודה או בלילה כשהם לבד בארגז שלהם.

בסופו של דבר, הכלב שלך יתחיל ללמוד ויפסיק לנבוח יתר על המידה.

בדומה למוצרים, תוכלו למצוא יתרונות / חסרונות לשימוש במנגנון ה- Ultra Sonic הבא. ובתוך חלק זה עשויים לדון באופן זמני על היתרונות והחסרונות של אלה שיסייעו לך בבחירה אם לקנות חכם מסוים.

יתרונות השימוש בהתקני בקרה לקליפת קליפות כלבים

כמו בכל המוצרים, ישנם יתרונות / חסרונות לשימוש במכשירים אולטראסוניים אלה. ובסעיף זה יעבור בקצרה הן על החיובי והן על השליליות של מכשירים אלה שיעזרו לך להחליט אם לקנות רעיון טוב או לא.

יתרונות

 • יכול להשתמש בו בכלבי שכונה מעצבנים
 • נייד
 • אתה לא יכול לשמוע את זה
 • פחות יקר מאופציות אחרות
 • ארבעה סוגים שונים המאפשרים לך לבחור את ההעדפה האישית שלך
 • מכשיר לאילוף חיות מחמד לא אלים
 • עובד על כל הגזעים
 • מומלץ על ידי מאמני הכלבים הטובים ביותר
 • קל לשימוש
 • הנחה של 50% זמינה כרגע

 

חסרונות

 • טריגרים לכל הכלבים הסמוכים.
 • המכשיר אינו יכול להבדיל בין סיבות שונות לנביחות.
 • המלאי מוגבל
 • ההנחה חלה רק כמה ימיםכיצד פועל מכשיר בקרת נביחות קולי לנביחות כלבים BarXStop?

ללא קשר לסוג, האופן שבו כל מכשיר עובד לא משתנה הרבה. לכן, אני רק אעבור על היסודות של אופן הפעולה של מכשירים אלה באופן כללי. זה יעזור לך להבין יותר את חוויית האימון המדויקת שכלבך יתקל בה.

במילים הפשוטות ביותר, מכשיר לבקרת נביחות קולי לכלבים פועל באמצעות טון כדי להרתיע את הכלב שלך מנביחות. בין אם מיקרופון על צווארון או שלט רחוק בידך שולט בזה, מכשירים אלה משתמשים בצליל זה כדי למנוע את המשך הנביחות. עם הזמן, התקווה היא שהכלב שלך יתחיל לשייך את הצליל לנביחות. בכך הם יבינו במהרה שנביחות היא זו שגורמת לצליל להיכנס לאוזניהם ולהימנע מכך אלא אם כן יש צורך בכך.

בסופו של דבר, מכשירים אלה קוראים לחיזוק שלילי כדי לרסן את נביחות הכלב שלך הרבה כמו קולר ריסוס או קולר הלם. עם זאת, השימוש בחיזוק שלילי עם מכשירים אלה יכול להיחשב הרבה יותר אנושי מאשר צווארון ריסוס או צווארון הלם. לדעתי האישית הייתי מחשיב את המכשירים האנושיים ביותר עם הדגם והיצרן הנכונים. אבל אם בסופו של דבר תקנה גרסה באיכות נמוכה, יכולתי לראות כיצד מכשירים אלה עלולים להוות בעיה.

ראה, הבעיה העיקרית היא שהבעלים לא יכולים לשמוע את הצליל. בשל כך, לא ניתן להעריך כמה נזק הרעש יכול לגרום. אבל יצרנים איכותיים מעסיקים אנשים חכמים יותר ממני או ממני כדי לחקור נושא זה.

לכן, אם אתה קונה יצרן איכותי כמו אלה המוזכרים במאמר זה, לא אמור להיות לך דאגה מכך שהתקנים הללו יפגעו באוזני הכלב שלך.

 • מאיר: החלק את מתג הפונקציות לאתר הראשון, לחץ על כפתור ה- BEAM, המכונה יכולה לשמש כמנורה.
 • אילוף כלבים: החלק את מתג הפונקציות לאתר האמצעי, ואז לחץ על מתג הכפתור BEAM בחלקו העליון של המוצר.
 • גירוש כלב: החלק את מתג הפונקציות לאתר האחרון וכוון לעבר הכלב המטורף, לחץ על כפתור BEAM, הכלב יברח.

מדוע אני צריך את המכשיר הזה?

המכשיר פונה אל כל בעלי הכלבים, שרוצים להכשיר את חברם ארבע הרגליים כמה התנהגויות. עם זאת, אנו רוצים לציין כאן כי המכשיר אמור לשמש רק את בעלי הכלבים שיודעים להשתמש בו. רק בגלל שהמכשיר פולט צליל שעוצר את ההתנהגות הלא רצויה של הכלב, לא אומר שיש להשתמש בו בכל מצב. בהתאם לכך, אנשים אחראיים צריכים להשתמש בו בעיקר. הגיל לא משחק תפקיד, וגם לא המגדר. בנוסף למשתמש, גם הכלב עצמו חשוב. אם זה רגיש ביותר, ייתכן שלא מומלץ להמליץ על יישום.

מדריך קנייה למכשירים נגד נביחות BarXStop

אם חיפשתם אמצעי להרתיע את כלבכם מנביחות חסרות משמעות אז אכן הרעש הפך למטרד. מדריך קנייה זה אמור לעזור לכם לוודא שהדרישות הספציפיות מולאו לפני ביצוע השיחה הסופית שלכם. וזו הסיבה שלא כדאי לך להתעלם מלבדוק את מה שכבר היית צריך לדעת.

חשוב לדעת אם נביחות הכלב שלך תקינות או מוגזמות. אם הכלב שלך נובח לעבר זר או חיית מחמד אחרת, זה מקסים. זו כנראה תקשורת בשבילך לבדוק מה היא מנסה להראות לך. לכן, לפני שאתם עושים צעד לאזור רכישה, נסו להבין קודם את הכלב שלכם. מרבית בעלי הכלבים נוטים לפרש לא נכון את הקליפות, במיוחד כאשר הקליפות הופכות לנפח. זו לגמרי תפיסה מוטעית.

תלוי בסוג ההרתעה של קליפות קליפות כלבים, חשוב לשקול התקן שלט רחוק כדי להבטיח שניתן יהיה לגרום לרמות תיקון גם כאשר הכלב אינו מגיב לתיקון האות האוטומטי. למשל, כאשר משתמשים בשיטת הצווארון. זה נכון לגבי הכלבים שזה עתה אומנו, במיוחד כשהם אפויים למחצה וטרם רגילים למנגנון התיקון. אם תשים את זה למשחק, אתה תתמודד עם פחות התנגדות מצד הכלב שלך.

רמות רגישות הן תחום קריטי נוסף שעליו לפקוח. כמו שזה ברור מאליו, אינך יכול לגרום לאותה רמת תיקון לכל כלביך; במיוחד כאשר משתמשים בשיטת הצווארון. זו הסיבה העיקרית שבגללה כדאי לך לשקול לבחור תיקון ספציפי. אך אינך יכול להשיג זאת פחות רמות רגישות מתכווננות. אם ברצונך להרתיע את נביחות התקציב, התקנים רגישים לרעש יעבדו אך ורק עם גורים וכלבים קטנים.

לבסוף מדובר בקלות ההתקנה והשימוש. כמה שזה נראה פשוט, זה גורם שכדאי לזכור. אמנם כל המוצרים הללו נועדו לתקן נביחות ממונות, אך דרישות ההתקנה עשויות להפיל אותך ולאכול את זמנך. עם זאת, זה לא אמור לאלץ אותך לבחור את הקל להתקנה ולסיים עם גאדג’ט נחות, להיות ערניים יותר בשמירה על המטרה ולא לטרחה.

ביקורות BarXStop: מכשיר ההדרכה היעיל והבטוח ביותר בשוק

מכשיר האימון הקולי BarXStop משתמש בשיטה האנושית ביותר שאפשר לאמן את כלבכם ביעילות להפסיק לנבוח. אך זכור, לעולם אינך רוצה למנוע מהכלב שלך לנבוח ללא הגבלת זמן, רק כאשר הוא מתחיל לצאת משליטה או קורה בזמן הלא נכון.

מדוע BarXStop כל כך פופולרי?

בואו נראה כמה מהתכונות שהופכות את BarXStop לפופולריות כל כך בקרב גברים ונשים ברחבי העולם:

100% לא מזיק לכלבים, בני אדם וכל בעלי החיים

BarXStop אינו משתמש בכימיקלים או מגע פיזי העלול להזיק לכלבים. אתה יכול להיות בטוח שהכלב שלך לא ייפגע מהגירוי הקולי והוויזואלי שפותח.

צליל קולי

BarXStop משתמש בגוונים גבוהים, שאינם ניתנים לזיהוי על ידי בני אדם, המכוונים במיוחד לשמיעת הכלב. השתמש בצליל הקולי כדי לעצור את הכלב שלך באמצע התנהגות לא רצויה, כמו נביחות או לעיסת נעליים.

פנס בהיר

כלול נורת LED בעוצמה גבוהה. מועיל בתור פנס בטיולי לילה או משתמשים בו להוספת גירוי חזותי לכלבים עקשניים יותר. פשוט החלק את מתג הפונקציה ל”אור “ולחץ על כפתור” ON “.

קל לשימוש

פשוט הכוון את BarXStop ולחץ על הלחצן. הצליל הקולי ימשוך את תשומת לב כלבך ויאפשר לך להתאמן מההתנהגות. הגודל הנוח הופך אותו לנייד מאוד, נכנס בקלות לכיס ויכול ללכת לכל מקום איתך.

עובד על כל הגזעים

BarXStop עובד על כלבים מסוגים שונים, כולל כלבים גדולים (למשל אקיטה, לברדור וכו ‘), כלבים בינוניים (למשל ברבט, דלמטיה), כלבים קטנים (למשל ביגלס, בולונז) וכלבים אגרסיביים יותר (למשל פיטבולס, מתאגרפים וכו’).

איך לאמן את הכלב שלך עם BarXStop?

 1. כשכלבכם מתחיל לנבוח, הישארו רגועים והתקרבו אליהם. אל תצעק, זה רק הופך את הכלב לפצוע יותר.
 2. מקם את עצמך כך שהכלב שלך יוכל לראות אותך וכוון את BarXStop לעבר כלבך ולחץ על הכפתור כדי להפיק את הצליל הקולי.
 3. אתה יכול לעשות צעד לעבר הכלב שלך, מה שעלול להכריח אותם לקחת צעד אחורה או להתיישב, ולהגביר את ההוראה וההכשרה שלך.
 4. אם יש לך כלב עקשן יותר, ניתן להשתמש בנורת ה- LED כדי להוסיף גירוי חזותי לפלט השמע.
 5. כאשר BarXStop עוזר לכלבכם להירגע, שחררו את כפתורי הקול ו / או האור והניחו לכלב שלכם רגע להישאר רגוע.
 6. חיזקו תמיד התנהגות טובה, בין אם עם חיות מחמד, שבחים, תשומת לב או פינוקים. הקפדה על כך שהכלב שלך יודע שאתה מרוצה מהתנהגותם תעזור להם להבין למה אתה מצפה מהם.
 7. שמור על BarXStop בהישג יד כך שהוא מוכן לכל הזדמנות אימונים או כדי למנוע מצב מלחיץ ומביך.

האם שווה לקנות BarXStop?

לאחר שהעביר את המכשיר הזה לסדרת בדיקות, הוא עבר בצבעים מעולים. כל הצוות שלנו הועף על ידי BarXStop.

נכון שכלבים רוצים לרצות אותנו ולשמח אותנו, אבל לפעמים הם לא מבינים מה עליהם לעשות ומה לא צריך לעשות. זה יכול להיות מאתגר ומביך להתמודד עם התנהגויות לא רצויות. אימונים הם הדרך הטובה ביותר לעצור התנהגות רעה ולעודד טוב, אך לא קל לתקשר עם חברינו הפרוותיים. שם BarXStop יכול לעזור.

זה מאפשר לך לתת משוב מיידי ועוזר לכלב שלך להתמקד בהוראות. קח שליטה ותוכל לאמן ולתגמל, מה שהופך את הכלב שלך לחיית המחמד המושלמת שתמיד רצית.

זו עסקה מדהימה כרגיל, מכשירי אימון כאלה הם יקרים יחסית. BarXStop הוא זול ואופציה נהדרת למנוע מכלבים לנבוח יותר מדי או לגרום נזק לביתכם.

האם BarXStop בטוח לחיית המחמד שלי?

בלי ספק! יוצרי BarXStop לעולם לא יפגעו בחיה ועשו מכשיר זה מתוך אהבה ללא תנאי לחברינו הפרוותיים. העניין הוא – כלבים מסוגלים לשמוע צלילים בין 67 ל 45,000+ הרץ (בעוד שבני אדם יכולים לשמוע רק ~ 23,000 הרץ). רעשים הנמצאים מעל הגבול גורמים לגירוי ואי נוחות, שאינם כואבים אם כי בהחלט מושכים את תשומת ליבם. המשמעות היא ש- BarXStop אינו אלים לחלוטין ולכן אין צורך לדאוג לבריאותו ובריאותו של חיית המחמד שלך כלל; זה לעולם לא יגרום לכלב שלך להשתגע או לפגוע בו בשום דרך אחרת. זה גם לגמרי לא נשמע לאוזניים אנושיות, כך שתוכלו להישאר רגועים גם לגבי שלומכם!

האם BarXStop עובד על כל הכלבים?

אלפי בעלי כלבים ברחבי העולם משתמשים כעת ב- BarXStop לא רק כדי לשמור על הכלבים שלהם בצורה טובה, אלא גם כדי לשמור על עצמם ועל חיות המחמד שלהם מפני כלבים אגרסיביים ולא ידידותיים אחרים. BarXStop מדווח כי הוא עובד כמעט על כל הגזעים, כולל:

 • כלבים כמו רועים גרמניים, לברדורס, האסקי;
 • כלבים קטנים יותר – יורקים, ספרדים;
 • פעילים כמו ביגלס ומתאגרפים;
 • גזעים הנוטים להיות תוקפניים יותר, כמו רוטווילרים, פינצ’רס ופיטבולס;
 • פודלים, שי צוס, תחשבים;
 • ואפילו כמה חתולים מרושעים!

האם עלי להשיג BarXStop?

אם אתה מתקשה עם חיות המחמד שלך בבית, או שאתה חושש שאתה או כלבך עלולים להיות מותקפים בזמן שאתה יוצא לטיול, נשא את BarXStop כדי לוודא שכל כלב סביבך יתנהג כראוי.

מכשיר זה נמכר באופן קבוע מאז הופעת הבכורה שלו. זה באמת כל כך פופולרי. הביקורות המדהימות ושיתוף מפה לאוזן או מדיה חברתית מוכרים אותו מכיוון שהוא אפילו לא פורסם עדיין. זה זול ואופציה נהדרת למנוע מכלבים לנבוח יותר מדי או לגרום נזק לביתכם.

איך לקנות BarXStop?

אם אתה מוכן לרכוש את מאמן החיות של BarXStop, תוכל להזמין אותו מהאתר הרשמי שלהם. כשרכשתי את שלי, כולם אזלו, אז אני ממליץ בחום לקנות יותר מאחד אם תקבל את ההזדמנות. אם יש לך בעלי כלבים אחרים שיכולים להפיק תועלת מכלי האילוף הזה, אתה יכול לקנות כמה במחיר מעולה. ככל שאתה קונה יותר, כך העסקאות טובות יותר. מה שבאמת נהדר, הוא ההבטחה להחזר הכסף למשך 30 יום. בדרך זו, אם אתה לא מרגיש ש- BarXStop הוא בשבילך, אין סיכון ותוכל להחזיר אותו חזרה.

סוף סוף הגיע הזמן להשיג שליטה על הכלב שלך שלא התנהג ולהפוך אותו לחבר הכי טוב שלך שוב! לזמן מוגבל, BarXStop מריץ פרומו שמאפשר לכם לקבל 50% הנחה על המכשיר הידידותי לחיות מחמד עם משלוח חינם! ניתן לרכוש את BarXStop בכל המדינות:

Rate this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

LiveGuard 360 חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות?LiveGuard 360 חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות?

Live Guard 360 חוות דעת – בדקו איך זה עובד, העלות שלו, האתר הרשמי ואיך מזמינים בישראל? האם אי פעם אתה הולך לחפש אותך וגם אתה זוכה להקשיב על מקרים

GERMCIDE X 2021 הביקורות האחרונות, המחיר והיכן לקנות בישראל?GERMCIDE X 2021 הביקורות האחרונות, המחיר והיכן לקנות בישראל?

מה זה GermCide X? GermCide X הוא קוטל וירוסים נייד וקל לשימוש, שעובד על נושא הקרניים האולטרה סגולות. הוא טוען שהוא הורג את החיידקים, הנגיפים והחיידקים עד 99.99% ללא תופעות

פרוטקטור פיץ ‘סקירה אחרונה, מחיר, תכונות והיכן קונים בישראל?פרוטקטור פיץ ‘סקירה אחרונה, מחיר, תכונות והיכן קונים בישראל?

החידוש החדש לבטיחות מגרש המגן מושלם לאותם אנשים שחוששים ללכת לבד ברחוב, במיוחד בלילה, ולאלו שאינם מרגישים בטוחים בעת שימוש בתחבורה ציבורית. זה לא משנה את המצב, מכשיר הבטיחות הזה