ביקורות ישראל 2023 גאדג'טים Black Obsidian Bracelet פנג שואי ביקורות: לבריאות טובה, עושר וחינוך

Black Obsidian Bracelet פנג שואי ביקורות: לבריאות טובה, עושר וחינוך

Black Obsidian Bracelet פנג שואי ביקורות: לבריאות טובה, עושר וחינוך post thumbnail image

Black Obsidian הוא bracelet מאבן מגן מאוד בעבודת יד, המאמינים בפנג שואי. זה מייצר אנרגיה חיובית סביבנו ומשפר את הבריאות הפיזית, הנפשית והרוחנית. זה גם טוב לפיתוח עסקי.

אובסידיאן מסמל הישרדות, ביטחון ויציבות ופועל כחרב נגד אנרגיה שלילית. זהו עוגן רב עוצמה לשמירה על מקורקעים בחיים. זה גם מביא ביטחון כלכלי, צמיחה אישית ובריאות טובה.

צמיד אבן אובסידיאן שחור הוא חומר ניקוי רב עוצמה של ערפיח נפשי שנוצר בתוך ההילה שלך, והוא אבן הגנה נפשית חזקה. לאבן זו תכונות מטפיזיות חזקות שיעזרו להגן עליך מפני שליליות.

StableCAM Pro

צמיד פנג שואי באובסידיאן שחור

על פי האמונה, צמיד אובסידיאן שחור הכולל את הפנג שואי פיקסיו מעניק ללובש צבירת עושר, יחד עם הכוח לנטרל אנרגיות שליליות. האובסידיאן מספק שכבת הגנה נוספת לעושרו של הלובש.גורם עושר של צמיד פנג שואי Pixiu Obsidian

רוב האנשים העונדים צמיד פנג שואי פיקסיו אובסידיאן מאמינים שהצמיד נותן להם מזל טוב ומזל. האובסידיאן מספק חיבור מצוין לאנרגיות כדור הארץ שכן הוא נוצר באמצעות פעולה וולקנית עוצמתית הפורצת ממעמקי כדור הארץ.

בנייה וצבירת עושר אישי

השילוב של אובסידיאן ופיקסיו אומר שהאנרגיות החזקות הללו מגנות על הלובש כשהן צוברות ובונות את עושרו האישי. ענידת הצמיד עלולה לגרום לרוח בלתי צפויה, ולכן אין זה מפתיע שמהמרים רבים בוחרים לענוד צמיד אובסידיאן פיקסיו.

הגנת עושר ובטיחות אישית

גורמי עושר אחרים של צמיד זה כוללים הפלה של כל המכשולים שעלולים למנוע מהעונד להשיג עושר אישי. בכל פעם שיש עושר, תמיד יש את הגורם השלילי של אלה שעלולים לנסות לקחת אותו ממך, כמו גם כוחות שליליים הנמשכים לכוח שהעושר מעניק. האובסידיאן, יחד עם אנרגיות ההגנה של הפיקסיו מספקים ללובש הגנה חזקה מפני כוחות הרס אלו.

מהם היתרונות של לענוד צמיד אובסידיאן שחור?

– הגן על המרחב מפני אנרגיות שליליות והרחיק רוחות רעות. זה טוב ללבוש כזה כקמע מגן, במיוחד בנסיעות לחו”ל.

– סיוע בהפחתת רמות הלחץ מכיוון שהוא עוזר לאזן את האנרגיה שלך.

– מחשבות מאוזנות מאפשרות לך לחשוב טוב ולנהל את הרגשות שלך, כך שאתה פחות נמשך למחלוקות או מריבות מיותרות. בטווח הארוך, זה ישפר בסופו של דבר את מצבך הבריאותי.

– מספק ניקוי הילה והגנה ללובש.

– הגנה מפני שדה מגנטי אלקטרוני (EMF)

Rate this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

TVShareMax חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות?TVShareMax חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות?

TVshareMax הוא מכשיר זעיר של Plug and Play המביא לטלוויזיה מדיה דיגיטלית ללא הגבלה. אתה פשוט מחבר אותו לטלוויזיה שלך, לוחץ על כפתור ההפעלה ומחכה כמה שניות. זה מתחבר במהירות

USMILE PRO 2021 סקירה אחרונה, תכונות, מחיר והיכן לקנות בישראל?USMILE PRO 2021 סקירה אחרונה, תכונות, מחיר והיכן לקנות בישראל?

האם אתה מרגיש בושה כשאתה מחייך כי אתה חושב שאין לך שיניים מבריקות כמו פנינה? ובכן, אין צורך להתעצבן מכיוון שישנן דרכים רבות להשיג שיניים לבנות שיכולות להחזיר את החיוך

הביקורות האחרונות של BiteEraser: מחיר, הטבות והיכן קונים בישראל 2021?הביקורות האחרונות של BiteEraser: מחיר, הטבות והיכן קונים בישראל 2021?

עקיצת יתוש היא אחת הסיבות המשמעותיות למחלה קשה כמו דנגי, מלריה וכל המחלה הנגיפית. חיסונים שונים המציאו כדי להתגבר על בעיה זו, אבל מה עם עקיצת היתוש המיידית. אנו רוצים