ביקורות ישראל 2023 גאדג'טים BloodPressureX 2021: ביקורות של לקוחות, מחיר והיכן לקנות בישראל?

BloodPressureX 2021: ביקורות של לקוחות, מחיר והיכן לקנות בישראל?

כיצד פועל BloodPressureX?

שלא כמו שעוני דופק אחרים שקשה לדעת אם הם עובדים או לא, BloodPressureX הופך את כל התהליך לפשוט. מרגע הוצאתך מהקופסה, אין טונות של כפתורים והוראות לדאוג.

זה עובד כשאתה מתקן את חפת הזרוע, עוטף אותו בחוזקה סביב זרועך כך שהוא יכול לקחת קריאה מדויקת. אתה משתמש במדריך האגודל כדי לעטוף את השרוול ולהניח את זרועך על שולחן כדי לשמור על דומם בזמן שהטכנולוגיה לוקחת את לחץ הדם שלך. כדי להקל על החיים, יש לו גם הוראות קלות למעקב בצד השרוול.

כאשר הוא נמצא במקום זה מודד את לחץ הדם שלך ונתונים סטטיסטיים אחרים לפני שהוא מציג אותם על המסך בצורה קלה להבנה.

קל לקרוא להפליא

יש אנשים שנרתעים מטכנולוגיה חדשה, וכשאתה רואה כמה מוני לחץ הדם המסובכים שקיימים, קל להבין מדוע.

אחד היתרונות העיקריים של BloodPressureX הוא בכך שהוא מציע מסך LCD גדול שמקל על קריאה מדויקת. יש המון נתונים סטטיסטיים שונים כדי לבלבל את המשתמש, זה נותן לך קריאה פשוטה ועקבי.

משאבת אוויר אוטומטית

כמה מוצרים באיכות נמוכה דורשים אינטראקציה ידנית רבה. זה יכול להיות מעייף ולהשפיע על קריאת לחץ הדם שמתריסה את נקודת השימוש באחד.

מאפיין נהדר נוסף של מוצר חכם זה הוא ניפוח אוטומטי. הטכנולוגיה שנכנסת למוני לחץ דם בבית עשויה להיות מעט מאיימת בהתחלה, אך כאשר אתה מבין שמערכת משאבות האוויר האוטומטית היא אחת היעילות ביותר, קל לסמוך על BloodPressureX שייקח את הקריאות החשובות שלך.

עיצוב נייד

יתכן שתבקר אצל הרופא ותצטרך להשתמש ביחידה מגושמת כדי למדוד את לחץ הדם שלך, אך זה לא יעשה לשימוש בבית. הרבה מוצרים ניסו לתקן זאת אך בסופו של דבר הם כבדים מדי לשימוש נוח.

אחת התכונות הטובות ביותר של BloodPressureX היא העיצוב הקומפקטי הקל המאפשר לך לשאת אותו ממקום למקום ולקחת קריאה תוך כדי תנועה. לעולם לא תצטרך להיות בלי הידע החשוב מה קצב לחץ הדם שלך שוב.

חסכונית באנרגיה

למרות שהוא נטען באמצעות USB, אתה עדיין רוצה שהמוצר יחסוך אנרגיה כדי שתוכל לקחת זמן רב יותר בין הטעינה.

בגלל העיצוב החכם שלה, ל- BloodPressureX יש כיבוי אוטומטי של שלוש דקות. זה חוסך את הסוללה ומבטיח שגם אם תשכחו לכבות אותה, עדיין יהיה לה מספיק סוללה לעבוד בפעם הבאה.

שרוול היקף גדול

לנוחיותכם, השרוול של צג לחץ הדם שתבחרו צריך שיהיה מקום נרחב. זה טוב גם אם יותר מאדם אחד בביתך מעוניין לעקוב אחר לחץ הדם שלהם.

ל- BloodPressureX יש טווח היקפים של 9 – 17 אינץ ‘וזה יותר ממספיק עבור רוב האנשים, לא משנה באיזו צורה אתה נמצא. זו אחת הסיבות הרבות שאנשים סומכים על המותג הזה על פני הרבה מהתחרות.

אחסון גדול

למרות שאתה רוצה דיוק ממוני הדופק שלך, אתה גם צריך שיהיה לו מספיק זיכרון כדי שתוכל להשוות בין הקריאות שלך.

זה המקום שבו פונקציית הזיכרון של BloodPressureX מרשימה. הוא מסוגל לאחסן עד 120 קריאות אשר ניתן לפצל בין שני משתמשים.

הטכנולוגיה האחרונה במכשיר אחד

היכולת לבצע קריאות היא דבר אחד, אך היכולת לאחסן אותן בטלפון שלך היא דבר אחר. זה מה שבכל זאת קל לקחת את הקריאות לרופא שלך.

BloodPressureX מופעלת באמצעות Bluetooth, כלומר אתה יכול לשלוח את הקריאות לטלפון שלך ולהשוות ביניהן בקלות.

תכונות BloodPressureX

  • LCD גדול לקריאה קל
  • צג לחץ דם מדויק
  • כפתור אחד מופעל קל לשימוש
  • שנה, חודש, פונקציית תאריך
  • כיבוי אוטומטי של חיסכון בסוללה
  • עוצמה עם 4 סוללות AA כוח

אפשרויות צריכת חשמל מרובות

מכשירי ניטור לחץ דם אוטומטיים נוטים לתת לך אפשרויות מוגבלות בכל הנוגע לכוח. לא לכולם יש 4 סוללות AA בהישג יד, אם כי זו יכולה להיות דרך נוחה להבטיח שהצג עובד.

ל- BloodPressureX יש תיקון לכך, כולל מתאם זרם חילופין כך שתוכל לחסוך זמן ואנרגיה בדאגה כיצד לגרום למכשיר לעבוד.

היכן אוכל לרכוש את ה- BloodPressureX?

BloodPressureX זמין לזמן מוגבל בלבד, עם הצעות בלעדיות ומשלוח חינם. ההזמנה מהירה וקלה, אז נצלו את המחיר הנהדר על ידי הזמנתכם עוד היום.

Rate this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

memorysafex

סקירות אחרונות של MemorySafeX, מחיר, תכונות והיכן ניתן לרכוש בישראל 2021?סקירות אחרונות של MemorySafeX, מחיר, תכונות והיכן ניתן לרכוש בישראל 2021?

סקירת MemorySafeX: רובנו איבדנו את כל הסרטונים והתמונות המאוחסנים והשמורים בשלב זה או אחר בחיינו. זה טרגי לאבד הכל כי אלה זיכרונות יקרים. דמיין לעצמך לאבד צילומים משפחתיים של ימי

Explore Air Drone

EXPLORE AIR Drone ביקורות 2021, המחיר האחרון והיכן קונים בישראל?EXPLORE AIR Drone ביקורות 2021, המחיר האחרון והיכן קונים בישראל?

חקור את סקירת Air Drone סייר Air Drone מבטיח להיות הזול ביותר בהשוואה למל”טים אחרים במפרטיו. על פי Explore Air Reviews, מדובר במזל”ט איכותי שמגיע במחיר סביר. מלבד מבנה מעולה

LumbarCorrect Strech גב חגורת שיכוך כאבי גב, פונקציות ועלותLumbarCorrect Strech גב חגורת שיכוך כאבי גב, פונקציות ועלות

ייתכן שסבלת מכאבי גב חריפים בעיקר באזור המותני התחתון (קטע הבטן של הגו). ייתכן שזה היה כתוצאה מתאונה, מערך של מחלות, או כאשר שני עצבי עמוד השדרה שהם שורש העצב