ביקורות ישראל 2023 גאדג'טים סקירה של משקפי ClearView: מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל?

סקירה של משקפי ClearView: מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל?

סקירה של משקפי ClearView: מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל? post thumbnail image

מה זה ClearView?

ClearView הוא רק זוג משקפיים סטנדרטי. ממבט ראשון, כך זה נראה. למפרט יש מסגרת יפה וכמה משקפיים צהובים. אין לו שום עיצוב מביך או משהו. מכיוון שזה נראה כמו זוג מפרט רגיל, אז אתה יכול להשתמש בו לשימוש יומיומי.

עכשיו, המשקפיים הצהובים על המסגרת הם יצרן ההבדל האמיתי כאן. הסיבה לכך היא שעדשות הצבע הצהוב הן הדבר שמסנן את האור. זה מפחית את כמות האור שנכנס אליו, ולכן כאשר פנס פתאומי מהבהב לפניך בלילה, אתה עדיין יכול לראות דברים.

פתאומיות האור המהבהב על העיניים לא גורמת לך לעיוור ולפשר על הראייה. עדשות צבע אחרות לא יוכלו לעשות זאת.

זה מה שהוא ClearView. זו זכוכית לראיית לילה שעוזרת לך לפקוח עין על הכביש.

Clearview

מדוע נהיגת לילה אינה בטוחה?

בשעות הלילה הכל נראה אותו דבר. לפי זה, הכל נראה אפור, וזה הגיוני מאוד. כאשר האור משתקף מאובייקט ומגיע לעינינו, רק אז אנו מבדילים את צבעם. אין אור בלילה, אז אין רמזים חזותיים ברורים.

לא רק זאת, אפילו שדה הראייה מצטמצם. אין לך מושג ברור מה קדימה או בצדדים במילים פשוטות. כל מה שקיבלתם את הפנס המסייע לכם להשקיף על הדרך קדימה.

בנוסף, יש גם אותם פנסי רחוב כחולים. הם גם מנסים לעזור לך לראות קצת את האזור, אבל זה אפילו לא כל כך מועיל לפעמים. מלבד פנס הרכב שלך, אנשים אחרים הדליקו גם את האורות בזמן שנסעו בלילה. וכשפתאום, מתוך החושך, מופיע אור כזה, יש בוהק שאינו נמנע לפגוש את העיניים ויוצר הברקות לפניך, שיכולות להתערב עם הראייה.

התלמיד לוקח זמן להגיב לכך ולהתאושש. עד לאותו רגע אתה עיוור, וזה הדבר האחרון שאתה רוצה כשרוכבים בלילה על הכביש. זה מה שהופך את נהיגת הלילה למסוכנת כל כך.

איך מכינים משקפי לילה של ClearView?

כדי לשפר את תפיסת הכבישים שלך, יש משהו שנקרא משקפי נהיגה בלילה. ולא רק בלילה, ClearView עוזר לקבל תצוגה ברורה של הדברים שלפניכם בכל התנאים.

במילים פשוטות, הם מאפשרים לך לראות טוב את הסביבה גם כשחשוך. אבל הם לא שונים ממשקפי השמש הרגילים שאתה מרכיב. הם נראים אותו דבר, רק עם עדשה צבעונית שבדרך כלל מעט צהובה או כתומה. אלה לא עדשות הזכוכית האופייניות שלך. אלה משקפי נהיגה לילה מקוטבים.

והעדשות המקוטבות הללו הן מה שמסנן את האור מלהגיע לעיניך. הם עושים זאת בעזרת חומר כימי מיוחד המיושם עליהם.

כעת, בבחירת משקפיים מקוטבים אלה, המשתמשים צריכים להקפיד עליהם מכיוון שיש סוגים שונים. למשל, לסוג הזול יש מסנן פשוט על המשקפיים שתקוע כדי להפחית את האור שמגיע לעיניים. הם עובדים, בסדר. אבל הם מואשמים גם בעיוות ראייה, שעושה יותר רע מתועלת.

ואז יש את הסוג השני, כמו ClearView. משקפי ראיית לילה מראים שהם שילבו את העדשות המקוטבות ישירות במראות כשהן מיוצרות. לא כמו הקודם שבו הוא מתחבר על גבי זה. הוא נבלע בזמן הכנת המשקפיים עצמה. זה משפר אותם כאשר הם מסננים את קרני האור מבלי לגרום לעיוות.

לכן, ברכיבה בחושך, יש לך מראה ברור של הדברים סביבך, מה שמוריד את הסיכוי להיכנס לתאונה.

מדוע ללבוש ClearView?

נהיגה בלילה מסוכנת למדי. אבל אתה לא יכול פשוט להישאר בבית ולהימנע מכך. כשאתה צריך לצאת ממקום למקום אחר, אתה צריך לקפוץ לרכב ולעבור לכבישים המהירים. אין דרך אחרת לעקוף את זה. אבל לפחות, אתה יכול לנסות לשמור על עצמך. כדי לא לקבל ראייה מטושטשת מהבהיות, אתה יכול להשתמש ב- ClearView, המשקפיים הטובים ביותר לנהיגה בלילה. זה יהפוך את מצב הנהיגה להרבה יותר טוב. אין ספק. למרות שנשאלת השאלה, מדוע ללבוש את ClearView? ישנן אפשרויות דומות בשוק. אז מה עושה את זה טוב יותר מהשאר?

נוֹחַ:

 • ברוב משקפי ראיית הלילה, עליכם להשיג את המסגרת הנכונה. זה הופך את העבודה למצוא את משקפי הראייה לקשים עוד יותר מכיוון שלא תוכלו לקבל את ההתאמה הנכונה. לפחות, בהזמנה באינטרנט, אין שום סיכוי להשיג את זה שמתאים לגודל הפנים שלך.
 • אתה חייב לבקר בחנות ואז רק אתה יכול להרים את המשקפיים. זו הרבה עבודה.
 • ClearView פותר את הבעיה בגדול. אתה יכול להיות סמוך ובטוח להזמין אותם באופן מקוון, בידיעה שהם יתאימו לך.

למה זה?

 • זה בגלל שהמשקפיים ניתנים להתאמה. זה נכון. כל אחד יכול להשיג את אלה ולהתחיל ללבוש אותם כיוון שאתה יכול להתאים לגודל. זה הופך את זה לבחירה מצוינת כיוון שאתה יכול לשמור אותו ברכב כדי לוודא שהנוסע, גם אם לא אתה יכול להוציא אותם וללבוש אותם כשהם זקוקים לו.
 • הרעיון הגאוני להכניס צירים מתכווננים לדבר הפך אותו לאופציה מתאימה יותר לכל. אתה יכול לגרום למסגרת להתאים לצורת הפנים שלך מבלי לקבל מסגרת חדשה.
 • והחלק הכי טוב מכל, הכלים הדרושים לך בכדי לבצע את שינויי המשקפיים באים איתו. זה מקל על העבודה. לא לשכוח, המסגרת כשלעצמה היא ללא דופי. המקדש יושב ממש על האוזן ולא נופל, מה שעלול להרגיז.
 • כנ”ל לגבי רפידות האף, אשר שומרות על המשקפיים במצבן מבלי לתת להן להחליק במורד האף – אין צורך להיאבק בכדי להביא את המשקפיים למקום הנכון כל הזמן.

חזון ברור:

 • ברור מאליו. זו כל הסיבות להשיג את ClearView. לכן, אין הפתעה שהיא עושה עבודה טובה ומוודאת שתקבלו נוף נהדר גם בתנאים חשוכים.
 • נהיגה בלילה היא הקשה ביותר מכיוון שאי אפשר לראות את הדברים כמו שצריך. אתה לא יכול לשפוט דברים כמו מרחקים וכל זה בגלל חוסר אור, כמובן. אבל הדברים מחמירים כשלפתע מהבהבים מולך עם קרן מלאה. ממש באותו הרגע, האור הזה פוגע בעיניים ומאיר הכל כל כך הרבה שהעיניים לא יכולות להסתגל אליו.
 • לפתרון הבעיה מגיעים משקפי ClearView נגד סנוור. זה יפחית את האור הבוהק כדי לוודא שהדברים נראים לעין ולא יגרום לך להתעוור. גם אם משום מקום קרן שמש אפילו תגיע לעיניים, המשקפיים הצהובים ידאגו לכוון אותה ויתנו לך לראות את הדבר מלפנים. לא עוד להתנגש בעצים או, גרוע מכך, לפגוע בהולך רגל שמנסה לחצות את הכביש בגלל אורות בוהקים המפריעים לקו הראייה שלך.
 • ולא שזה רק מפחית את האור, זה נותן לך חזון ברור יותר בכל התנאים. גשם, שלג, יהיה מזג האוויר אשר יהיה, אתם מקבלים תצפית טובה על הדברים שלפניכם.

מגוון:

 • משקפי הנהיגה הרגילים לא כל כך נהדרים כשמדובר בהתמודדות עם הסנוור. כן, הם יכולים להתמודד עם ברק נמוכה של בוהק, אבל הם לא יכולים לסנן את הקורה הגבוהה כמו ClearView כשיש יותר מדי אור.
 • ולא רק האור. אפילו בתנאים קשים אחרים כמו ערפל או גשם, הם לא טובים. יהיה לך חזון מעורפל, וזה הדבר האחרון שאתה רוצה בדרך לנהוג בלילה.
 • עם ClearView, אין בעיה כזו. הסיבה לכך היא שיש לו גורם פונקציה אופטי שמוודא שהוא מספק מראה ברור מלפנים גם אם הוא ערפילי או גשום.
 • החלק הטוב ביותר הוא שזה משפר את שדה הראייה בהפרש מסוים כדי לתת לך מבט טוב קדימה, גם אם המצב אינו נוח. זה משהו שמשקפי ראיית הלילה הזולים לא מסוגלים לתת למשתמשים. וזה מה שהופך את ה- ClearView למשקפי ראיית הלילה הטובים ביותר לנהיגה.

מבנה איכותי:

 • אף אחד לא רוצה זוג משקפיים שנשברים או נפגעים בקלות. אבל רוב משקפי הנהיגה עשויים מחומרים באיכות זולה. הם נוטים להישבר די בקלות.
 • לא ClearView.
 • כשאתה מקבל את זה בידיים שלך, אתה יכול להרגיש שהוא בנוי להחזיק מעמד.
 • בניגוד לאחרים, הוא משתמש במסגרת מתכת עמידה שאינה מתכופפת בקלות. כדי ללכת עם זה, זה קיבל צירים קפיצי. אתה יכול ללבוש אותו במשך שעות מבלי לחוש מעט אי נוחות.
 • יש מפרט איכותי שדי טוב כשמדובר בבניין. אבל הם לא נוחים ללבוש. עם זאת, זה אישר את האיזון כיוון שהוא בנוי להחזיק מעמד ודואג לחלק הנוחות.
 • רק התבונן בכריות האף של כריות האוויר על המשקפיים. יש לו לחץ אדיר על האף לשמור עליו במקומו. זה לא יישן ממקומו כמו האחרים. אבל בזמן שאתה יושב שם, זה לא יגרום לך אי נוחות מכיוון שרפידות החומר הרך נותנות כרית יפה. אתה יכול ללבוש את זה כמה זמן שתרצה בלי לחוש כאב או משהו.
 • אפילו המפרט קל משקל.

הסתגל ללילה:

המטרה של הרכבת משקפי לילה היא לחסום את האור מלהגיע לעיניים. אתה לא רוצה לרכוב על דרך חשוכה ופתאום להסתנוור מפנס שמגיע מהצד השני. אתה יכול לאבד את הראייה ולהיכנס לתאונה קשה המסכנת את חייך ואחרים.

המשקפיים נגד בוהק של ClearView מאפשרים לך להסתגל לאותם פנסי LED מעצבנים ואף מסנוורים. בעזרת העדשות המקוטבות הצהובות אתה מגן על העיניים מכל אור ישיר ועקיף. לא לרגע אחד אתה מקבל נקודה עיוורת. זה מוריד את הסיכון להיכנס לתאונות, זה בטוח.

למי מיועדות משקפי הלילה ClearView?

 • משקפי הנהיגה הליליים מועילים לכל מי שמתקשה לראות את הכביש בחושך או בשעות הלילה. וזה לכולם. בין אם אתה רוכב על אופניים, משאית או מכונית, אתה יכול ללבוש אותם כדי למצוא שימוש טוב בתנאים בהם קשה להבין מה מגיע מהצד השני.
 • אבל מה אם יש לך מרשם משקפיים להרכיב. ואז מה?
 • אין דאגות. המשקפיים כאן עובדים עם כל מרשם. גם אם יש לך בעיה ארוכת טווח או קצרת רואי, אתה יכול להשתמש בהם עם המשקפיים כדי לקבל תיקון ראייה. באותו אופן, מי שעונש עדשות מגע יכול להשתמש בהן גם.
 • לכן זה מיועד לכל מי שצריך קצת עזרה עם ראייה ברורה בלילה.

האם משקפי לילה באמת עובדים?

 • אז יש דיון מתמשך על משקפיים כאלה. ביקורות רבות על משקפי ראיית לילה רבים נוטות לסקור מעורב לגבי מפרט לילי שכזה. יש אנשים שחושבים שהם כן עובדים למען אחרים, זה נראה כמו סתם אי הבנה גדולה שגורמת לאנשים לחשוב שזה עוזר לראייה האפלה. מכיוון שבתנאים מסוימים של אור יום משקפיים עם עדשות בגוון צהוב אכן משפרים את הניגוד.
 • למען האמת, הביקורות המעורבות אינן מפתיעות מכיוון שיש הרבה משקפיים זולים. הם לא עושים את הדברים שהם טוענים.
  משקפי HD של ראיית הלילה ClearView שונים מאלה. שלא כמו אחרים, העדשות המקוטבות הצהובות על המשקפיים מחוללות פלאים להפחתת כמות האור שעושה את העיניים. העדשה המוטמעת בהם מסננת את מרבית הבוהק. לא תתעוור על ידי קרני אור נוצצות.
 • עם זאת, יש תפיסה מוטעית שיש לאנשים לגבי המפרט. משום מה, רבים מאמינים שהמשקפיים משפרים את הרפלקס שלך בהתבוננות בדברים. אם זה מה שאתה מצפה לקבל מ- ClearView, אז לא פלא שתתאכזב מהם כי שום משקפיים בעולם לא יכולים לעשות את זה.
 • הדבר היחיד שהוא יעשה הוא לשפר את האופן שבו אתה מסתכל על הדברים. טווח הראייה שלך בהחלט ישתפר עם לבישתם בתנאים חשוכים. אבל בשום אופן, תוכל להסתכל על הדברים במהירות.

כיצד לשפר את ראיית הלילה ללא ClearView?

כל מה שיכול לעזור לך עם חזון ברור בלילה, כדאי לך לנסות. אין ספק ש- ClearView הוא פיתרון מהיר, אך ישנן דרכים אחרות בהן תוכלו לשפר את הראייה כדי להתמודד עם הלילה.

הנה כמה מהם שתוכלו לעקוב אחריהם.

● מי שלובש משקפי ראייה רשומים צריך להיות מעודכן במרשם. זה דבר חיוני מכיוון שלעולם אינך יודע עד כמה מצב העין גרוע. לכן, בדיקות רגילות הן חובה.

● לבעלי זכוכית יש גם את הבעיה עם כתמים על עדשותיהם. הדברים האלה מקדמים את הבעיה הבולטת עוד יותר. כדי לפתור את זה, אתה יכול לנקות את הכוס עם מטלית רכה, ואתה צריך להיות טוב.

● לכלוך ואבק על השמשה הם לעתים קרובות הסיבה שהנוף שלך נפגע. לכן ניקיון מבפנים ומבחוץ חיוני בכדי לראות את הכביש טוב יותר.

● באופן דומה, שמירה על ניקיון המגב שלך היא גם דבר שעליך לקחת בחשבון. מכיוון שאם הוא לא נקי, השמשה הקדמית שלך תתלכלך אפילו כשתשתמש במגב ותיפגע עם נוף אפילו יותר זוהר בלילה.

● לא רק ניקוי המשקפיים והשמשה הקדמית מספיק. גם אם יש אור מתון על לוח המחוונים יכול לעשות הבדל עצום. בתנאי לילה, האורות האלה מלוח המחוונים של המכונית אפילו יכולים להיות יותר מדי עבור העיניים, ומאמצים אותם. לכן, השימוש בהם במצב עמום מועיל במידה מסוימת עם הראייה שלך.

● לעשות את כל מה שיעזור, אבל אם אתה מרגיש שכושר הראייה שלך מידרדר מאוד, אז לבקר אצל רופא זה משהו שאתה לא צריך לעכב.

אין ספק, כל הדברים הללו ישפיעו. עם זאת, הדברים האלה לא יספיקו כדי להתמודד עם אור קשה המכה על הפנים. אישוניכם יידרשו להסתגל לאור, ובאותם שניות ספורות משהו נורא יכול לקרות על הכביש. לכן, אל תסתכן, והלבש כוס ראיית לילה כמו ClearView.

האם אתה יכול להשתמש ב- ClearView במהלך היום?

רוב האנשים חושבים שמשקפי הלילה האלה שימושיים רק בחושך. וזה נכון, אבל לא כל האמת. הם אכן עובדים מצוין להתמודד עם האור המחזיר של הפנס ובוהק בתנאי החושך, אך השימוש בו לא נעצר שם. אפילו לאור יום, ה- ClearView יכול לעשות הרבה מאוד הבדל.

עבור פעילויות יום השמש, אתה יכול לסמוך עליו מכיוון שהוא יחסום את קרני ה- UV. במקום להרכיב משקפי שמש רגילים, תוכלו להשתמש ב- ClearView. זה יגן על העיניים טוב יותר מרוב משקפי הראייה.

היכן ניתן לרכוש את ClearView?

כדי להשיג את משקפי ראיית הלילה ClearView, עליכם לבקר באתר הרשמי שלהם. זה בגלל שזה המקום היחיד שממנו הוא זמין. הם עדיין לא זמינים בפלטפורמות מסחר אלקטרוני כמו אמזון או אחת מהאחרות.

עם זאת, זה דבר טוב מכיוון שאין לך שום סיכוי להשלות עם מוצרים מזויפים דומים לזה. דבר טוב נוסף הוא שאתה יכול לקנות אותו מכל מקום בעולם. ClearView מספקת את המשקפיים המהפכניים שלהם בכל מקום וללא עלות משלוח. זה מקל על כולם לקבל גישה אליו.

כמו כן, זה מקשה על המשתמשים לשים עליהם את ידיהם בזמן שהם שולחים ממש מהר. הם מוכרים כמו עוגות חמות. לכן, אם אתה מהיר מספיק, תצטרך לחכות עד שהם יהיו זמינים שוב בחנות.

אבל החלק הטוב ביותר הוא ששמירה על האתר הרשמי של ClearView שווה את זה מכיוון שלעתים קרובות הם מציעים מבצעים נהדרים למפרט שלהם. כמו כרגע, אתה יכול להשיג את זה בחצי מחיר עם אותו משלוח חינם.

אז החל מ- $ 98 הוא זמין כעת תמורת 49 $ בלבד. עבור במהירות כדי להשיג את הזוג שלך עכשיו לפני שהוא ייגמר שוב מהמלאי.

סיכום:

אנשים רבים לא אוהבים לעלות על ההגה לאחר רדת החשכה. זה הגיוני מאוד מכיוון שאנשים לא יודעים מה עלול לקפוץ מתוך החשכה ולגרום להם לאבד שליטה.

למרבה המזל עבורם, יש ClearView. משקפי ראיית הלילה יעניקו לך תצפית ברורה על הכביש כדי להרגיש נוח יותר לרכוב באותם שעות לילה.

זה ייתן לך הזדמנות לא להסיח את דעתך מהבוהק. לכן, אם אתה צריך לצאת עם רדת החשכה ולעלות מאחורי הגלגלים, שמור על ClearView איתך או על המכונית. זה יהפוך את החיים להרבה יותר קלים ממה שתוכלו לדמיין.

Rate this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

moskixband

MoskiX Band 2021 חוות הדעת האחרונה, המחיר, התכונות והיכן לקנות בישראל?MoskiX Band 2021 חוות הדעת האחרונה, המחיר, התכונות והיכן לקנות בישראל?

כדי למנוע מעצמך להיות בסיכון לבעיה בריאותית חמורה, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא למנוע מלכתחילה לנשוך. בשוק קיימים דוחי יתושים רבים, אך רובם אינם אמינים. עכשיו, הודות ל-

הביקורות האחרונות של LiveGuard Pro: קראו Pricein 2021 והיכן קונים בישראל?הביקורות האחרונות של LiveGuard Pro: קראו Pricein 2021 והיכן קונים בישראל?

קסם שיש לך מצלמת אבטחה פשוטה ובמחיר סביר שרק אתה יודע איפה היא נמצאת בבית. האם כל פורץ יצא לחופשי לאחר פריצה לדירה שלך? בהחלט, לא! זה לא אפשרי כיוון

StableCAM PRO

StableCAM PRO: תרמית או לגיט? קרא ביקורות של לקוחות, אחריות והיכן לקנותStableCAM PRO: תרמית או לגיט? קרא ביקורות של לקוחות, אחריות והיכן לקנות

סקירת StableCAM Pro: תארו לעצמכם אם תוכלו פשוט ליצור סרטים מקצועיים, סרטונים או אפילו סרטים ביתיים עם מכשיר קטן וקומפקטי, אך חזק מאוד. או, דמיין שאתה בחופשה ואתה לא יכול