ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים CoolEdge Air Cooler 2021 ביקורות אחרונות, מחיר והיכן לקנות בישראל

CoolEdge Air Cooler 2021 ביקורות אחרונות, מחיר והיכן לקנות בישראל

>> קנה את CoolEdge עכשיו וקבל 50% הנחה עכשיו !! <<

CoolEdge AC הוא מכשיר היי-טק קומפקטי, נייד במיוחד ויעיל לחלוטין המסוגל לקרר כל סביבה תוך מספר דקות. הוא משתמש בטכנולוגיית אידוי כדי לספק אוויר צח וקריר לסביבתך הקרובה.

המקרר המותאם אישית משתמש במעט אנרגיה לאספקת אוויר קר, מה שהופך אותו למכשיר הקירור הטוב ביותר לימי הקיץ החמים. CoolEdge AC הוא הגשמת חלום עבור כל מי שלא יכול לסבול לעבוד או ללמוד תחת חום הקיץ המבעבע.

באופן מסורתי, אנשים היו בוחרים לברוח לאזורים הקרירים בהרבה במהלך העונה הזו, אך מגיפת הקוביד -19 לא איפשרה זאת השנה. על כן, יש צורך לחפש פתרון מעשי יותר כדי להישאר קריר ורענן מבלי שתצטרך להוציא עליו מאות דולרים.

ה- AC הנייד CoolEdge כולל אפשרות להגדרת מהירות, המאפשרת למשתמשים להגדיר את הטמפרטורות המועדפות עליהם. היתרון היחיד שיש להם על פני AC חשמלי על הקיר הוא שאתה יכול לבחור למקם אותם בכל מקום בבית שלך.

לדברי היצרן, CoolEdge אינה דורשת התקנה כלשהי. יתר על כן, אין צורך לחבר את המקרר כדי לספק לו אוויר קריר. יכולות אלחוטיות עוזרות להועיל למי שרוצה להמשיך ליהנות מאוויר קריר גם בתנועה.

CoolEdge פועל כמכשיר שלושה באחד, כלומר,

  • מצנן אוויר
  • מכשיר אדים אוויר
  • מטהר אוויר

המכשיר לא רק מצנן את סביבתכם הקרובה אלא יכול לטהר את האוויר סביבכם באמצעות מסננים מיוחדים. מסננים אלה יכולים גם להסיר מזהמים, פסולת וחלקיקי אבק מהאוויר בו אתה נושם.

פרט לטיהור האוויר, הוא מתפקד כמכשיר אדים, מה שאומר שהוא יכול להרטיב את האוויר ומסייע במניעת נזק לחללי האף שלך. מכשירי אדים מועילים בהגנה על שיערך ועורך בימים חמים ויבשים.

יתרון בולט הוא שהוא אינו מפיק צליל בעת ההפעלה. הפונקציה ללא רעש הופכת אותו לאידיאלי לשימוש בעבודה, תנומה או הרפיה בבית.

>> 50% הנחה על CoolEdge, הזמינו עכשיו !! <<

תכונות מובילות של CoolEdge

אין בן זוג טוב יותר מאשר CoolEdge לאותו אדם שמחפש את הדרך הטובה ביותר להישאר קריר במהלך הקיץ. ידוע שגלי חום גורמים למספר רב של מקרי חירום רפואיים, כולל שבץ חום, תשישות והתייבשות.

עליך להימנע מהזעת יתר, להישאר בלחות ולוודא שאתה נשאר טרי במהלך הימים החמים, אשר CoolEdge AC נועד לעזור לך להשיג. להלן מבט על כמה מהתכונות העיקריות שלה:

קירור מהיר: CoolEdge הוא מצנן אוויר קטן באופן מטעה אך יעיל ביותר. המכשיר יתחיל לקרר את סביבתך תוך שישים דקות מרגע הפעלתו. כלולים בו שלושה מאווררים המסייעים בתהליך הקירור.

פונקציונליות שלוש באחד: רוב מצנני האוויר הנמצאים בשימוש כיום נבנו לפני שנים ומשתמשים בטכנולוגיה מיושנת. מצננים כאלה אינם יכולים לעשות דבר מעבר לקירור אוויר. CoolEdge מקרר, מטהר ומרטיב את האוויר.

תחזוקה נמוכה וללא התקנה: היצרן קובע כי התקן זה אינו דורש התקנה או כל צורה של התקנה מסובכת. חוסר התקנה פירושו שתוכל להריץ אותו תוך מספר דקות. תהליך הניקוי הוא גם פשוט, ומאפשר לך לתחזק אותו בבית, להוזיל את עלויות התחזוקה והתפעול שלו.

אנשים קראו גם: סקירת AC ניידת של Instafront

עיצוב נעים מבחינה אסתטית: הוא כולל עיצוב מלוטש שהולך יד ביד עם יכולות הקירור שלו. יש לו נורת LED מובנית הניתנת להתאמה בהתאם למצב הרוח הנוכחי בחדר. LCD כלול גם כדי לאפשר למשתמשים להגדיר הגדרות קירור שונות.

קומפקטי ונייד: אם אתה רוצה מכשיר קירור שתוכל לקחת איתך לעבודה, לחוף הים או לכל חדר בבית, אז CoolEdge הוא מה שאתה צריך. הוא כולל סוללה מובנית שיכולה להחזיק עד עשר שעות בטעינה אחת. אתה כבר לא צריך לדאוג למצוא שקע חשמל שתפעיל את מצנן AC.

פעולה ללא רעש: זה יכול להיות מאתגר לנסות לעבוד או ללמוד עם הרעש המופרז שמייצר מקורר האוויר. מצנן האוויר הנייד של CoolEdge מספק פעולה ללא רעש המאפשרת לך להמשיך את תפקידיך ללא כל אכפתיות בעולם.

כיצד פועל קירור הנייד CoolEdge?

כפי שצוין במקומות אחרים בסקירה זו, לא נדרש הרבה כדי להפעיל את המכשיר הזה. כל מה שאתה צריך הוא סוללה טעונה במלואה וכמות קטנה של מים במיכל שלה. כשהמיכל מלא, המיכל יכול לספק אוויר קריר בין שמונה עד עשר שעות, ללא הפסקה.

מצנן הנייד CoolEdge דומה לקירור האוויר המקובל שלך אך מעט קטן יותר. תכונה בולטת נוספת היא שמשתמשים לא צריכים לדאוג מההגדרה או הרכבה על הקירות כדי לקבל אוויר קריר.

עם זאת, יהיה עליך לאשר שהסוללה טעונה במלואה לפני השימוש בה בחוץ או בתנועה. טעינה סטנדרטית נמשכת עד עשר שעות, ומבטיחה שלא יחסר לכם אספקת אוויר קריר, ללא קשר למקום בו אתם משתמשים במכשיר.

האוויר הנמצא בחדר נוטה לכלול כל מיני זיהומים ופסולת. כל מצנן אוויר נייד של CoolEdge מגיע מצויד במערכת מסנני אוויר שתסייע ללכידת פסולת וחלקיקי אבק.

האוויר הקר שנשף על ידי הצידנית יהיה לח וללא זיהומים. המסננים שלה מבטיחים שמשתמשים לעולם לא יצטרכו לדאוג לשאיפת חלקיקי אבק ומזהמים אחרים שעלולים לפגוע ברווחתם.

האם ידעת שאתה יכול להשתמש במקרר האוויר הנייד כדי להגדיר את מצב הרוח המועדף? CoolEdge מגיע עם הגדרת תאורת LED המאפשרת לשנות את מצב הרוח בהתאם לשעות היום. כל שעליך לעשות הוא להשתמש ב- LCD המובנה בתוך המצנן.

Rate this post

Related Post

ביקורות NOISEBUDSX 2021, מחיר, תכונות והיכן קונים בישראל?ביקורות NOISEBUDSX 2021, מחיר, תכונות והיכן קונים בישראל?

NoisebudsX הם מגני השמיעה המתקדמים, הנוחים, הבטוחים והיעילים ביותר. במקום אוזניות מבטלות ביטול היקף, הן אטמי אוזניים עם מערכת היקפי סיליקון מעל מסנן נגד רעש שיאפשר לכם לשמוע בבירור, להימנע

סקירה אחרונה של ShoeSterilizer Pro: קרא מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראלסקירה אחרונה של ShoeSterilizer Pro: קרא מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראל

>> ShoeSterilizer Pro קנה עכשיו וקבל 50% הנחה באופן בלעדי << האם אתה מרגיש נבוך כי הנעליים שלך מריחות רע גם לאחר שטיפת אותן פעמים רבות? האם אתה מרגיש שניסית