ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים DroneX Pro ביקורות, תכונות, מחיר מבצע והיכן לקנות בישראל?

DroneX Pro ביקורות, תכונות, מחיר מבצע והיכן לקנות בישראל?

DroneX Pro ביקורות, תכונות, מחיר מבצע והיכן לקנות בישראל? post thumbnail image

אם אתה אוהב לצלם נופים טבעיים או של מבנים ובעלי חיים, בטח חשבת כיצד לצלם בצורה הטובה ביותר את האובייקטים האלה באמצעות המצלמה שלך. יפים במיוחד למראה הם צילומים שצולמו מגובה, כאשר האור נלכד בצורה מושלמת על ידי העדשה וגורם לכל התצלום לזרוח. אבל איך אתה יכול לצלם תמונות כאלה מלמעלה מבלי שיהיה לך מטוס משלך שיעלה אותך לשם?

השימוש המסוים במזל”טים נחלץ לעזרתם: הם מטוסים קטנים אליהם תוכלו לחבר בקלות את הסמארטפון או המצלמה הקטנה ולתת לו לעוף מעל הגובה הרצוי. בדרך זו תוכלו לצלם תמונות HD נהדרות מלמעלה מבלי שתצטרכו להוריד את עצמכם.

יוצרי קולנוע בתחביב יכולים גם להפיק תועלת רבה ממזל”טים, משום שתמונות HD נעות במיוחד מתאפשרות בצורה מצוינת באמצעות מזל”טים ומציעות לצופה חוויה מיוחדת מנקודת מבט זו של ציפור. באופן זה ניתן להדגיש סרטים, סרטים תיעודיים או דוחות המאפשרים לצופה לגלוש עם ים פתוח לרווחה או לצוף בין ההרים. מזל”טים הולכים לאן שהאדם לעולם לא ילך בקלות ויכולים להועיל גם בהצלת הרים או באסונות טבע, שם מקורם בחיפוש אחר ניצולים במקומות הנידחים ביותר.

ה- Drone X Pro, למשל, הוא מזל”ט כל כך מעניין שיכול לעזור לך בצילומים שלך ולהביא לך תמונות מהמקום שאתה לא יכול להגיע אליו. עם חיי הסוללה הארוכים וזמן הטיסה שלו, כמו גם תמונות ה- HD האיכותיות שלו, דגם זה במיוחד הוא בחירה טובה בתחום המזל”טים לקבל את הצילומים הטובים ביותר.

DroneX Pro

Drone X Pro דירוג והמלצה

ישנם דיווחים חיוביים ושליליים על Drone X Pro. זה דורש חוויה אישית של כל מי שמעוניין במזל”ט זה. יש לקוחות שמרוצים ממנו מאוד ובעיקר כמל”ט “מתחיל” הוא כנראה מספק את מה שהוא מבטיח, למשל תמונות HD.

במיוחד למתחילים, מכשיר שימושי וקל לשימוש עם חיי סוללה גבוהים מתאים לצילומים קטנים ו”לא מקצועיים “בהתחלה. על פי ההבטחה של היצרן, עם זאת, ה- Drone X Pro מציע גם איכות טובה מאוד לתמונות HD לפרויקטים מקצועיים יותר.

מידע כללי אודות מזל”ט

מזל”טים נראים כמו מטוסים מיני, ובימיהם הראשונים שימשו במיוחד לסייע לנפגעי תאונות שנתקעו באזורים שקשה להגיע אליהם – למשל אי שם בהרים – והיה קשה יותר לחלץ אותם. או להעריך מקומות שהיו נגישים לחלוטין או נהרסו על ידי אסונות טבע באמצעות מזל”טים וצילומיהם לצורך טיפול חירום אפשרי.

בינתיים, מזל”טים זמינים לכולם ומשמשים לעתים קרובות לבידור באופן פרטי. לפיכך, תמונות HD או הקלטות וידאו מהאוויר מעל נופים יפהפיים או מבנים הופכים פופולריים יותר ויותר. גם צלמים חובבים וגם צלמים מקצועיים משתמשים במזל”טים באותה מידה.

Drone X Pro ביקורות

אחרי הכל, לקוחות רבים מופתעים לטובה רואים את המזל”ט הזה בצורה שונה לגמרי מהביקורות השליליות באינטרנט:

אחד הקונים של ה- Drone X Pro מדווח כי יש לטעון את הסוללה באמצעות כבל USB ולהכניס סוללות לשלט הרחוק. הסוללות לא נכללו. מדריך המשתמש הכלול היה בין השאר בשפה הגרמנית והסביר לה כל מיני דברים, כמו התקנה ובקרת טיסה. חיי סוללה “ארוכים” כביכול כפי שהובטח, היא לא ממש יכלה להבחין בה. אחרי הכל, היא נאלצה להטעין את הסוללה אחרי 15 עד 20 דקות. עם זאת, תמונות ה- HD באמת טובות מאוד ולמרות ש- Drone X Pro טס על הקיר מספר פעמים בהתחלה, זה עדיין עבד בצורה מושלמת. גם השליטה בעזרת הטלפון הסלולרי עבדה מצוין. המזל”ט קטן ונוח, קל וחזק מאוד. מכיוון שניתן לקפל את ה- Drone X Pro, הוא מאוד חוסך מקום וניתן להכניס אותו בקלות לכיס. למרות חולשות קטנות, היא יכולה להמליץ על ה- Drone X Pro.

קונה אחר של ה- Drone X Pro מצהיר כי היא קנתה את מזל”ט זה לבעלה ליום הולדתו והיא יותר מרוצה מכך. הוא צילם בעזרתו הרבה תמונות HD יפות. עם זאת, הסוללה מחזיקה לי 8 עד 10 דקות בלבד, ולכן היא רוצה לקנות סוללות חלופיות למקרה שחיי הסוללה לא יחזיקו מעמד כל עוד היצרן הבטיח. אחרת, ה- Drone X Pro במצב טוב מאוד, עושה את מה שהוא אמור ומתאים במיוחד למתחילים.

קונה ומשתמש ב- Drone X Pro זה מדווח בהתלהבות כי כצלם חובב, הוא היה רוצה לקבל את ההזדמנות לצלם מהאוויר. אז הוא חקר במשך זמן רב איזה מזל”ט יהיה המתאים ביותר לכך. ואז הוא החליט על המזל”ט הזה ומיד לקח אותו איתו לסשן הצילום הבא. הוא התעניין במיוחד בנופים טבעיים וכשהשמש רק עלתה, זווית האור הייתה חשובה מאוד. אז בעזרת מזל”ט זה הוא הצליח כעת לצלם תמונות HD רבות ויפה. הוא בוודאי ישתמש במזל”ט זה בתדירות גבוהה יותר והוא מקווה מאוד לחיי הסוללה הארוכים. הוא גם נהנה מההגה והשליטה על ה- Drone X Pro, במיוחד בגלל זמן הטיסה הארוך. עד כה המזל”ט תמיד חזר אליו, לא היו בעיות עם זה.

משתמש אחר של המזל”ט אומר שהוא מצלם למחייתו ושהמל”ט בפרט נותן לו הרבה יותר הזדמנויות לצלם תמונות HD מיוחדות. מלמעלה העולם נראה שונה מאוד וכשהוא מוסיף את הזווית הנכונה והשימוש המיוחד בשמש, תמונות וסרטים נראים בצורה שונה מאוד ככה מאשר כשהוא מצלם תמונות וסרטים על הקרקע. לדעתו הטיפול ב- Drone X Pro הוא פשוט מאוד והכל מתואר בפירוט, שכן גם מתחילים יכולים להשתמש במזל”ט זה. הוא יכול להמליץ רק על מזל”ט זה, גם בגלל חיי הסוללה הגבוהים.

למה אני צריך את המל”ט הזה?

מזל”טים פופולריים לצילום תמונות HD או להקלטת סרטונים מגובה. לא רק צלמים חובבים, אלא גם צלמים מקצועיים משתמשים יותר ויותר במזל”טים. באמצעות זה, הם מקבלים צילומים טובים בהרבה שגורמים לתמונה כולה להיראות הרבה יותר בהירה או הרבה יותר תוססת.

מזל”טים שימושיים באותה מידה אם אתה רוצה לצלם סרט, למשל, וזקוק לצילומים מהאוויר, למשל לדיווחים או לסרטים תיעודיים. מבט ממעוף הציפור מציע אפשרויות רבות לעבודה יצירתית ומקצועית. במיוחד המחבת לים הפתוח היא חוויה מדהימה עם מזל”טים, שפוגשת פחות דרך צילום מאשר דרך “גישה” של מזל”ט.

אז אם אתה אחד מאותם חובבי מזל”טים כי תמיד רצית לצלם תמונות נהדרות מלמעלה – בין אם בעצמך באופן אישי ובין אם באופן מקצועי – אז מזל”ט יכול לעזור לך לעשות זאת. לצלם תמונות HD מלמעלה מבלי שתצטרך להוריד את עצמך יכול להיות כיף גדול, שכן אפילו טייס זה Drone X Pro מעיר את הילד הפנימי אצל רבים. בעזרת ה- Drone X Pro תוכלו לצלם תמונות HD וחיי הסוללה אמורים להיות גבוהים מאוד על פי היצרן.

כמובן שכדאי לכם להישאר עם מזל”ט באזור בו אתם לא מפריעים לאנשים אחרים (לטוס על רכושם של אחרים “בכיף” וכדומה, זה הופך במהרה למטרד ולא חוקי!).

שאלות נפוצות על מוצר זה

 • ש: האם אני באמת צריך טלפון חכם עבור ה- Drone X Pro?
 • ת: לא, המצלמה המשולבת מספיקה לחלוטין. רק כדי להישאר טוב יותר עם מזל”ט במקרה שהוא יתרסק או יעוף משם, טלפון חכם יכול להיות שימושי כאן.
 • ש: האם ה- Drone X Pro מתאים גם למתחילים?
 • ת: כן, זה קל מאוד לשימוש וטוב מאוד למתחילים. כל צעד קטן מהתקנה לצילום תמונות ובקרות טיסה מוסבר בפירוט בגרמנית במדריך ההוראות הכלול.
 • · ש: כמה גבוה אני יכול לטוס עם Drone X Pro?
 • · ת: לרוב מוסדר כי מזל”טים מורשים לטוס רק עד 100 מטר מעל פני הקרקע, אחרת ביטוח אחריות הוא חובה.
 • · ש: האם הסוללה עמידה לאורך זמן או שהיא מתקלקלת במהירות?
 • · ת: היצרן מבטיח חיי סוללה ארוכים ובכך זמן טיסה ארוך יותר כדי להבטיח יכולת הקלטה גבוהה יותר של תמונות HD וסרטי HD.
 • · ש: האם אני לא זקוק למזל”ט, האם זה תופס הרבה מקום?
 • · ת: המזל”ט מתקפל, מה שאומר שאתה יכול לקפל אותו כך שהוא לא יתפוס מקום כשלא תזדקק לו לזמן מה. הקיפול מאפשר גם להכניס את ה- Drone X Pro לכיס ולשאת אותו איתך לכל מקום שאתה הולך, כמו למשל בטיולי טיול או בקמפינג.

איפה אני יכול לקנות Drone X Pro?

ה- Drone X Pro זמין גם לרכישה מקוונת, אך תמיד כדאי לקנות מהיצרן הרשמי כדי להבטיח שתקבל את המוצר הרצוי.

באתר היצרן הרשמי תוכלו לקבל הנחה של עד 50% על מזל”ט אחד. אם אתה קונה שני מזל”טים בו זמנית, אתה אפילו מקבל אחד בחינם, בכל מקרה אתה כבר מקבל הנחה על שניים. כמו כן, אם אתה קונה שלושה מזל”טים בבת אחת, אתה מקבל שניים בחינם והנחה נוסף על כך!

תמורת תשלום נוסף, תקבלו – אם תרצו – אחריות של עד שלוש שנים על מזל”ט או מזל”טים.

אתה יכול לשלם באמצעות Giropay או ויזה או מאסטרקארד.

Drone X Pro עובדות טכניות

העובדות הטכניות הבאות ידועות על Drone X Pro מהיצרן ויכולות לעזור לך לקבל החלטה לפני שאתה קונה את הזמזום – או להשוות אותו עם מזל”טים אחרים:

 • תדר: 2.4 גרם
 • ג’יירו: 6 צירים
 • טווח FPV: כ -30 מטר
 • מרחק R / C: 80-100 מטר
 • חיי סוללה: גבוהים
 • זמן טיסה: גבוה
 • סוללת מזל”ט:
 • 1 x 3.7V 500mAh ליפו (כלול)
 • סוללה לשלט רחוק: סוללות
 • 1.5AA פי 3 (לא כלולות)
 • זמן טעינה: 60-70 דקות
 • זמן ריצה: 8-20 דקות
 • מאפיינים: מצלמת
 • 720P HD רחבה בזווית 360 מעלות לתמונות HD ולסרטוני HD.
 • פונקציות: טוס הצידה, שלושה מצבי מהירות, נורית LED, מצב ללא ראש, פונקציית Wifi FPV, המראה / נחיתה, קדימה / אחורה, שמאלה / ימינה. אין פונקציית “עקוב אחרי”!
 • היקף המסירה:
 • Drone X Pro 1
 • שלט רחוק אחד
 • סוללת ליפו אחת (3,7 וולט 500 מיליאמפר / שעה)
 • כבל טעינה USB אחד
 • 4 כיסוי מגן
 • 4 רוטורים רזרביים
 • מברג אחד
 • מדריך הוראות
Rate this post

Related Post

ביקורות אחרונות של XPRO Drone: מחיר בשנת 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?ביקורות אחרונות של XPRO Drone: מחיר בשנת 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?

מהו Drone X Pro? אם אתה אוהב לצלם נופים טבעיים או של בניינים ובעלי חיים, בוודאי חשבת כיצד לצלם את האובייקטים האלה בצורה הטובה ביותר במצלמה שלך. יפים במיוחד להסתכלות

PETHYDRO MAX ביקורות אחרונות, מחיר 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?PETHYDRO MAX ביקורות אחרונות, מחיר 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?

לעולם אל תסחוב קערה מסביב, אנו יודעים שזה מאוד מעצבן להביא קערה ובקבוק מים בו זמנית. בקבוק המים לחיות המחמד שלנו פותר את הבעיה הזו, הוא מתנהג כמו שניהם בעיצוב

סקירת הלקוחות האחרונה של SelfCam Pro, מחיר בשנת 2021 והיכן קונים בישראל?סקירת הלקוחות האחרונה של SelfCam Pro, מחיר בשנת 2021 והיכן קונים בישראל?

אז סוף סוף החלטת שאתה תקבל מקל סלפי. טרנד ה’אין ‘משך סוף סוף גם את תשומת ליבך. ישנם מספר יתרונות גם לקבלת מקל סלפי. אתה כבר לא צריך לבקש מאנשים