ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים ביקורות של GermsPurge Pro: מעקר מברשת שיניים, קנה בישראל

ביקורות של GermsPurge Pro: מעקר מברשת שיניים, קנה בישראל

ביקורות של GermsPurge Pro: מעקר מברשת שיניים, קנה בישראל post thumbnail image

מכיוון שהם מנקים את מברשת השיניים שלך בצורה בטוחה ויעילה. באמצעות טכנולוגיית UV, גאדג’טים אלה יכולים להרוג עד 99% מהחיידקים והחיידקים על מברשת שיניים תוך דקות ספורות. “GermsPurge Pro” הוא אחד מסוגי הפריטים האלה.

עם טכנולוגיית העיקור ברמה רפואית המשמשת את GermsPurge Pro, אתה יכול להיות בטוח שמברשת השיניים שלך תהיה נקייה ככל האפשר מחיידקים. GermsPurge Pro יצרה סטריליזטור מהפכני של מברשות שיניים שעובד עם כל מיני מברשות שיניים ומרחיק חיידקים לאורך זמן.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על התכונות והיתרונות העיקריים של ה-GermsPurge Pro.

מה זה GermsPurge Pro?

עם טכנולוגיית הסטריליזציה החדישה שלה, GermsPurge Pro משנה את הדרך שבה אנשים מנקים ומטפלים במברשות השיניים שלהם. זה מונע מחיידקים וחיידקים לעלות על מברשת השיניים שלך ללא כל בעיה. הוא משתמש באור UV כדי להרוג 99 אחוז מהחיידקים והחיידקים על מברשת השיניים שלך, כך שאתה לא צריך לדאוג לבריאות הפה שלך.

GermsPurge Pro פועל מכיוון שקרני UV נכנסות עמוק לתוך הזיפים ומנקות אותם ביסודיות. יש לו גם מערכת שמכבה אותו אוטומטית לאחר עשר דקות. זה חוסך באנרגיה וגורם למוצר להחזיק מעמד זמן רב יותר. יש לו סוללת ליתיום הניתנת לטעינה וקל לטעינה באמצעות כבל USB. זה מקל על השימוש בכל מקום שתרצה.

מדוע חשוב להשתמש ב-Toothbrush Sterilizer?

Toothbrush Sterilizers הם בחירה מצוינת עבור אנשים שרוצים לקחת את היגיינת הפה שלהם לשלב הבא. מעקרי מברשות שיניים מוסיפים שכבת הגנה נוספת מפני חיידקים מזיקים שיכולים לצמוח על מברשות השיניים שלנו לאורך זמן. זה חשוב במיוחד מכיוון שבפה שלנו יש כמה מהחיידקים הכי הרבה ומיקרואורגניזמים מזיקים אחרים בגופנו.

Toothbrush Sterilizers משתמשים באור אולטרה סגול או בגז אוזון, אשר הוכח כי הורג או מפחית בבטחה חיידקים, וירוסים, עובש ופתוגנים אחרים על משטחים. מכשירים אלו עובדים טוב מאוד והוכחו כמפחיתים את כמות החיידקים על מברשות השיניים בכמות גדולה. כמו כן, מכשירים אלה אינם דורשים עבודה רבה. פשוט הכנס את מברשת השיניים הזו למכונה לכמה דקות לפני שאתה מצחצח שיניים.

תכונות של GermsPurge Pro

הרשו לי לדון כעת בתכונות המדהימות של GermsPurge Pro שהופכות אותו לבחירה מספר אחת בקטגוריית סטריליזרי מברשת שיניים UV. ערכתי מחקר יסודי כדי לעזור לכולכם להכיר כל פרט של GermsPurge Pro.

שמור חיידקים ממברשת השיניים שלך

נהוג לחשוב שבראש מברשת שיניים יש יותר מ-100 מיליון חיידקים בכל פעם. אז, GermsPurge משתמש בקרני UV כדי להרוג חיידקים ולשמור על מברשת השיניים נקייה כל היום. לאחר השימוש במברשת השיניים, הכניסו את הראש לסטריליזטור מברשת שיניים זה למשך שלוש דקות, והוא יהיה נקי.

חיי סוללה 30 ימים

תלוי איך אתה משתמש ב-GermsPurge Pro, ייתכן שלא תצטרך לחייב אותו במשך חודש. כאשר תרצו להטעין את המכשיר, החברה נתנה לכם כבל USB. כמו כן, יש לו נורת לד חשמלית אדומה המהבהבת כשהוא בטעינה כדי להראות שהוא בטעינה. זה קל לשימוש עבור מבוגרים, ילדים וכל מי שרוצה לשמור על מברשת השיניים שלהם נקייה.

אורות UV

אור UV הוכח כדרך היחידה להרוג חיידקים ביעילות. זה נכון מכיוון שנורות UV משמשות לניקוי ציוד רפואי על ידי אנשים העוסקים בתחום הרפואי. UV משמש גם לשמירה על שדות תעופה נקיים וללא חיידקים. אור UV הוא חלק מ-GermsPurge Pro שהורג חיידקים על מברשת השיניים שלך כדי למנוע מהם להיכנס לגופך. אז, זה יהרוג חיידקים לפני שהם יכולים להיכנס לגוף שלך. זה עדיף מאשר לנסות להרוג חיידקים לאחר שהם נכנסים לגוף שלך דרך מברשת השיניים שלך.

סטריליזטור אוטומטי

מכשיר החיטוי UV-C מבית GermsPurge ינקה עבורך את מברשת השיניים שלך. מכיוון שחומר החיטוי GermsPurge Pro UV-C עושה הכל לבד, אתה לא צריך לעשות כלום. הכנס את מברשת השיניים שלך לסטריליזטור כשתסיים להשתמש בה, ואור ה-UV ינקה אותה.

כיצד פועל GermsPurge Pro?

ניקוי יסודי מובטח עם קרני ה-UV של GermsPurge Pro, החודרות עמוק לתוך הזיפים. תכונת כיבוי אוטומטי חוסכת באנרגיה ומאריכה את תוחלת החיים של המוצר. הוא עשוי להיראות כמו אור UV, אשר הורג חיידקים. GermsPurge Pro ישנה גם את ה-DNA של כל מיקרואורגניזמים שעדיין חיים. בגלל השינויים האלה, חיידקים לא יכולים לייצר יותר מעצמם, ולכן אין חיידקים חדשים שיתפסו את מקומם כשהם מתים.

מהם היתרונות של GermsPurge Pro?

 • הסוללה בעלת 500 מאה שעה וניתנת לטעינה באמצעות USB.
 • זה נותן לך דרך בטוחה לשאת את מברשת השיניים שלך בתיק.
 • אתה יכול להפעיל אותו מתי שאתה רוצה, והוא ינקה לחלוטין את האזור תוך שתי דקות.
 • לפחות 99% מהחיידקים, החיידקים והנגיפים נהרגים.
 • אתה יכול להשתמש בו גם לניקוי כפיות, פטמות בקבוקים, אוזניות, מוצצים, עגילים, תכשיטים ועוד הרבה דברים.
 • יש לו אפילו שרוך קטן כך שתוכל להשתמש בו כמחזיק מפתחות ומתאים לכיס שלך.
 • עיקור הורג אפילו חיידקים שלא ניתן להרוג על ידי רתיחה.
 • לאחר חיטוי משהו, עדיף לשטוף אותו במים כדי להיפטר משאריות יבשות.
 • אין בו כימיקלים והוא בטוח עבור אנשים לאכול.
 • כמו כן, הוא אינו פולט קרינה שעלולה לפגוע במכשירים אלקטרוניים.
 • 100% שביעות רצון מובטחת, ותוכלו לשלוח אותו בחזרה בחינם תוך 30 יום.
 • משלוח למדינות אחרות הוא חינם.

סיכום

כפי שכבר נאמר, GermsPurge Pro משתמש בטכנולוגיית אור אולטרה סגול מתקדמת כדי לעקר במהירות וביעילות כל סוג של מברשת שיניים. מוצר מיוחד במינו מוריד את הסיכון למחלות פה על ידי הרג 99.9% מהחיידקים המזיקים שחיים על מברשת השיניים שלך. החיידקים האלה הם הגורמים לדלקת חניכיים ומחלות חניכיים, והם נמצאים גם על מברשת השיניים שלך.

מעקר מברשת שיניים זה הורג חיידקים, חיידקים, עובש ואורגניזמים אחרים תוך שניות מבלי להשתמש בכימיקלים קשים או דטרגנטים. זה עושה את זה בטוח וקל לשימוש. העיצוב המלוטש שלו מקל על ניקוי והנחת כאשר אינו בשימוש, כך שניתן להשתמש בו כמעט על כל דלפק בחדר אמבטיה או מקום אחסון. זה משהו שכל בית צריך.

Rate this post

Related Post

ביקורות אחרונות של ZOOMSHOT PRO, מחיר, תכונה והיכן לקנות בישראל?ביקורות אחרונות של ZOOMSHOT PRO, מחיר, תכונה והיכן לקנות בישראל?

סקירת ZoomShot Pro: כולם מצלמים תמונות. כשאתה בטיול, תמיד היית רוצה שיהיה לך מכשיר אופטי לתיעוד הנופים המדהימים וההרים הרחוקים מסביבך. הסיבה לכך היא שזו אומנות פשוטה אך יצירתית הלוכדת