ביקורות ישראל 2023 Uncategorized סקירת מצלמות אבטחה של נורה Keilini – מחיר ואיפה לקנות בישראל?

סקירת מצלמות אבטחה של נורה Keilini – מחיר ואיפה לקנות בישראל?

סקירת מצלמות אבטחה של נורה Keilini – מחיר ואיפה לקנות בישראל? post thumbnail image

מצלמות אבטחה כמו גם מעקב אחר נדל”ן ונכסים היו נושא די שנוי במחלוקת בגרמניה במשך תקופה ארוכה. בינתיים לא רק שיש יותר הסכמה למעקב מצלמות בישראל, אלא שהמחוקק גם יצר כללים מתאימים. מותרות תמונות המקיפות את הרכוש הפרטי ואינן כוללות תנועות בנכסים סמוכים.

לאחר שהתקבלה ההחלטה על התקנת מצלמות אבטחה, השאלה הבאה שעולה היא סוג ספק הכוח. נדרשת אספקה ​​קבועה של חשמל להקלטה קבועה או הפעלה אמינה של גלאי התנועה. לכן, מומחי אבטחה בדרך כלל מייעצים נגד דגמים המשתמשים רק בסוללות או בסוללות נטענות. ספק כוח מסוג זה מומלץ רק כגיבוי, כדי לא להסתדר בלי ההקלטות מהמצלמה במקרה של הפסקת חשמל. אם רוצים ניטור קבוע או אפילו אזעקה, החיבור לקו מתח הוא כרגע האפשרות הטובה ביותר.

איך ליצור את החיבור הזה לחשמל כרגע כבר לא מוגבל לאפשרות אחת. לפני מוצרים כמו Keilini Security Camera, היה צורך להתקין חיווט חשמלי, ובכך להגדיל משמעותית את עלות המעקב. אפשרות שנייה זו מתאימה לכן במיוחד לנכסים בהם ישנה אפשרות להבריג מיד את מצלמות האבטחה עם שקע הנורה.

Keilini Security Camera

 

מהי Keilini Lightbulb Security Camera?

Keilini Lightbulb Security Camera היא נורת אבטחה חכמה חדשנית המצוידת במצלמה פנורמית של 360° שיכולה לתפוס חדר שלם מכל הזוויות בבת אחת. Keilini Security Camera שונה מרוב מצלמות נורות האבטחה הקונבנציונליות בשוק כיום. מלבד קלות השימוש בו, הוא מגיע עם הרבה שקט נפשי. כל Keilini Lightbulb Security Camera Israel מדווחים שזה נותן לך את הכוח להיות אחראי מכל מקום בעולם, במחיר נוח מאוד. זה לא דורש תחזוקה מיוחדת, הוא מגיע עם כל התכונות הדרושות כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר.

Keilini Security Camera מצוידת ב-8 נורות LED IR המשקפות אובייקטים כדי לשדר וידאו HQ גם בשעה החשוכה ביותר. אז אתה בטוח שתישאר בטוח גם בלילה. החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול לעקוב אחר כל הפעילויות מהטלפון הנייד שלך. ברגע שתזוהה תנועה כלשהי, תקבל הודעה בזמן אמת בטלפון שלך בכל פעם שיש תנועה באזור. לקוחות Keilini Lightbulb Security Camera אמרו שמצלמת אבטחה זו של נורה מסוגלת לשמור על ניטור סמארטפון 24/7 ויכולה להקליט באופן בטוח וקבוע פעולות בכרטיס SD ולשדר בפיד הפרטי שלך.

Keilini Security Camera כוללת התקנת Plug and Play, אין הגדרות מסובכות. פשוט חבר לשקע נורה רגיל והוא מחובר. בלי חוט, בלי סוללות! Keilini Security Camera מצוידת בכרטיסי SD שיכילו את כל הצילומים שלך שהמצלמה מצלמת
היצרנים באתר הרשמי אישרו כי השימוש ב- מצלמת אבטחה נורה Keilini הוא רב. זה יכול להגן מפני פיראטים במרפסת ולהרתיע גנבי חבילות.

Moreso, מצלמות נורות Keilini יכולות להקליט באופן דיסקרטי הוכחה לגניבת חבילה כאשר חבילה כלשהי נעלמת. באמצעות הגדרת אזעקה ניתן למנוע פריצות וגניבות מכל סוג שהוא. Keilini Security Camera גם מאפשרת לך לפקוח עין על בני משפחה קשישים, חיות מחמד וילדים בזמן שהם לבד או מטופלים. זה גם עובד בצורה מושלמת עבור מעקב משרדי ויכול לנטר כל פינה בבית, בחנות או במחסן שלך יום או לילה, ישירות מהטלפון שלך בבהירות 1080P.

Keilini Lightbulb Security Camera ביקורות: עובדות טכניות

● מידות: 6 אינץ’ על 2.7 אינץ’
● וידאו HD 1080p עם ראיית יום ולילה IR
● זיהוי תנועה מתקדם עבור תנועה
● שדה ראייה של 360 מעלות
● מערכת שמע דו כיוונית עם שמע ANC
● LED אינפרא אדום
● חבר לתקע נורה עבור חשמל וקישוריות.
● התקנה: 15 דקות הוא זמן ההתקנה המשוער.
● בנוסף, היה מדריך להתחלה מהירה.
● מדריך למשתמש
● תווית אבטחה

Keilini Security Camera

תכונות של Keilini Security Camera

מצלמה פנורמית 360°: ביקורות ה-Keilini Security Camera הרשמיות חשפו שתכונה זו מאפשרת לך לצלם חדר שלם מכל הזוויות עם נורה אחת בלבד. זוהי תכונה ייחודית, שלא ניתן להשיג בקלות במכשירים דומים אחרים. נכון לעכשיו, Keilini Security Camera עוזרת לאלפי אנשים לנטר את המתרחש בסביבתם בצורה חלקה מבלי להוסיף עלות נוספת.

מצלמת ראיית לילה IR: מצלמת אבטחה נורה Keilini מצוידת במלואה לעבודה יעילה בכל שעה ביום. הוא מגיע עמוס במלואו עם 8 נורות LED IR המשקפות אובייקטים כדי לשדר וידאו של HQ גם בשעה החשוכה ביותר. תכונה זו מבטיחה שתקבל שידור בזמן אמת גם בלילה, כך שאתה יכול להיות בטוח לעקוב אחר מה שמסתובב סביבך.

התראת זיהוי תנועה: Keilini Security Camera הוא מכשיר ייחודי המאפשר לך לקבל התראה בזמן אמת בטלפון שלך בכל פעם שמזוהה תנועה באזור הכיסוי. גם כאשר אינך זמין פיזית במיקום זה. Keilini Security Camera הוא כלי נהדר למעקב אבטחה, אתה יכול בקלות להתריע למשטרה במצבים של איומים ביטחוניים.

נורה חכמה התומכת ב-WiFi: Keilini Security Camera מתחברת ישירות ל-WiFi שלך ונגישה מכל מקום בעולם 24/7 במכשיר ה-iOS או האנדרואיד שלך. הנורה החכמה התומכת ב-WiFi מאפשרת לך לנטר ולאבטח כל פינה בבית או במשרד ולקבל עדכון בזמן אמת ישירות בסמארטפון שלך, לא משנה היכן אתה נמצא. כל ההקלטות מוקלטות באופן בטוח וקבוע בכרטיס SD ובעדכון הפרטי שלך.

התקנת Plug & Play: התקנת Keilini Security Camera היא קלה. אתה לא צריך שום ידע או מומחיות מיוחדים לפני שאתה יכול להתקין אותו. פשוט חבר אותו לכל נורה רגילה במיקום שבו תרצה להשתמש, והוא מחובר. ללא חוטים או סוללות, Keilini Security Camera מופעלת על ידי האנרגיה משקע הנורה. נורת אבטחה חדשנית זו מאפשרת לך לפקח על הבית, חפצי הערך והיקירים שלך מכל מקום בעולם.

היתרונות של Keilini Lightbulb Security Camera

1). מצלמת האבטחה של נורה Keilini מתעדת את כל מי שנמצא בסביבתה הקרובה בחדות גבוהה; זה אף פעם לא נותן לאורח ללכת מבלי לשים לב.

2). למרות ששמע דו-כיווני מאפשר תקשורת גם כשהבעלים אינם בבית, הם עדיין יכולים לקבל מבקרים.

3). בשל רמת המיגון הגבוהה הניתנת לבתים הן ביום והן בלילה, ניתן למצוא במהירות כל כניסה לא מורשית.

4). התקנה פשוטה זול

5). הבטחה להחזר כספי של 30 יום.

חסרונות של Keilini Lightbulb Security

1). ניתן להשיג אותו רק מהאתר הרשמי של היצרנים, וזאת כדי למנוע ממך הונאה או לקבל מוצר נחות

2). צריך אספקת חשמל רציפה

3). יש לו מלאי מוגבל מאוד.

למה כדאי לי לקנות מצלמת נורות Keilini?

אנשים בוחרים ב-Keilini Security Camera בגלל היתרונות הייחודיים הרבים שלה. נורת המצלמה הזו מצוידת במלואה כדי לספק ביצועים מהשורה הראשונה בכל שעה ביום. הוא מגיע עם מצלמה סיבובית של 360° HD הפועלת 24×7 כדי להבטיח ביצועים סביבתיים. הוא מזהה ומנטר תנועה ומדווח על כל חשד לתנועות בנכס שלך. מצלמת 360° מובנית לראיית לילה HD עוזרת לשמור על בטיחותך גם בלילה.

ממחקר מעמיק שערכנו, גילינו ש-Keilini Security Camera היא הבחירה הטובה ביותר עבור אלפי משקי בית ברחבי העולם. זה מאפשר להם להיות אחראים על האבטחה שלהם מהטלפונים הניידים שלהם. על ידי הורדת האפליקציה לנייד, יש לך שליטה מלאה על כל אחת מהמצלמות והמיקרופונים שלך. אז, אתה יכול לגלול בין מצלמות, ולהפעיל את מערכת האינטרקום הדו-כיוונית ממש כמו שיחת וידאו, מכל מקום בעולם.

Keilini Security Camera

איפה אפשר לקנות מצלמת אבטחה של נורות Keilini

למרות שלמצלמת האבטחה של נורות Keilini יש יותר יתרונות מאשר סוגים אחרים של מצלמות אבטחה מסורתיות, העלות עדיין די הוגנת וזולה. זהו אחד היתרונות המרכזיים של המוצר הזה. באתר הרשמי, הנחות והוזלות מחירים משמעותיות לרכישה זמינות בקשר למוצר זה. עבור מכירות מקוונות, האתר הרשמי יציע 50% הנחה.

 

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

vacuumgopro

VacuumGo Pro – שואב האבק קל משקל וקומפקטי לניקוי ללא טרחה!VacuumGo Pro – שואב האבק קל משקל וקומפקטי לניקוי ללא טרחה!

VacuumGo Pro הוא שואב אבק נייד המיועד לניקוי משטחים שונים כולל מכוניות, מחשבים, בתים ועוד. עם יכולות היניקה החזקות שלו, ה-VacuumGo Pro הוא כלי אמין לשמירה על הסביבה שלך נקייה

BooJoy Winter Shoes ביקורות – מגפיים עמידים למים וחמים לעונת החורףBooJoy Winter Shoes ביקורות – מגפיים עמידים למים וחמים לעונת החורף

מאמר זה יעזור לך ללמוד על האותנטיות של נעלי החורף של Boojoy שהן מגפי חורף. האם אתה צריך מגפי חורף? אם כן, עיינו בבלוג הביקורות הזה, שכן היום נספר לכם

ProTabletX

ProTabletX ביקורות: פתרון ה-All-in-One שלך לעבודה, לימודים ובידורProTabletX ביקורות: פתרון ה-All-in-One שלך לעבודה, לימודים ובידור

ProTabletX הוא טאבלט חדש זמין התואם לטכנולוגיית 5G ובעל מסך גדול של 12.9 אינץ’. זהו המכשיר המושלם עבור אנשים שלא רוצים להוציא יותר מדי כסף על טאבלט חדש אבל עדיין