ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים LumbarCorrect Strech גב חגורת שיכוך כאבי גב, פונקציות ועלות

LumbarCorrect Strech גב חגורת שיכוך כאבי גב, פונקציות ועלות

LumbarCorrect Strech גב חגורת שיכוך כאבי גב, פונקציות ועלות post thumbnail image

ייתכן שסבלת מכאבי גב חריפים בעיקר באזור המותני התחתון (קטע הבטן של הגו). ייתכן שזה היה כתוצאה מתאונה, מערך של מחלות, או כאשר שני עצבי עמוד השדרה שהם שורש העצב ועצב עמוד השדרה, הנמצאים באזור נמצאים בלחץ.

זה לא פעם יגביל את הניידות שלך ולא תוכל להרים חפצים כבדים מהקרקע. אתה יכול לבחור לבקר את הרופא שלך כדי לקבוע לך ניתוח מתקן שהוא די יקר. עם זאת, ישנה אפשרות זולה ויעילה יותר שתוכל לשקול. הכירו את ה-LumbarCorrect, מוצר שנועד להקל על כאבי גב תוך זמן קצר.

גורמים לכאבי גב תחתון

תאונות / טראומה – פגיעה פתאומית כמו נפילה או תאונה עלולה לערער את היציבות של החוליות המותניות שלך, ולגרום להן לפרוק.

מחלת דיסק ניוונית – הדיסקים הבין חולייתיים מלאים בנוזל בלידה כדי לספק ריפוד בין העצמות. כאשר זקנה או מחלה ניוונית מכה, הדיסק מאבד את תכולת המים שלו ומשאיר אותו יבש. זה יגרום לכאב שמקרין מהאזור הפגוע.

תפקוד לקוי של המפרק – בדרך כלל, המטרה העיקרית של המפרק היא לספוג פגיעה, מכיוון שהסחוס סופג את המתח בין שתי העצמות. הם כוללים קצות עצבים שיכולים להיות מקור לכאב בפני עצמם.

דלקת מפרקים ניוונית – זה נגרם על ידי ניוון של הדיסק והפן באזור.

הכירו את LumbarCorrect

LumbarCorrect מטפל בבעיות הבאות: כאבי גב כרוניים, יציבה לקויה או בעיות יישור עמוד השדרה. אנשים רבים משתמשים בו: עובדי משרד, ספורטאים, הורים בבית; קרא לזה איך שתרצה. אם לעתים קרובות אתה מסתגל מחדש כדי למצוא תנוחה נוחה לגב שלך, המוצר הזה הוא בשבילך!

אתה יכול להשתמש במכשיר זה בכל עת הודות לעיצוב העדין שלו שאינו נראה מתחת לבגדים. האם אתה מרים סל כביסה מלא בבגדים? האם הגב שלך כפוף בזמן שאתה שואב אבק מתחת לספה? נתקעתם במשרד וזקוקים נואשות לפתרון? לבישת החגורה של LumbarCorrect תיתן לך את ההקלה שחיפשת כל השנים!

כל מי שסובל מכאבי גב יכול להסכים שגם המשימות הפשוטות ביותר יכולות להיות בלתי נסבלות. מה אם נגיד לך שאתה יכול לנהל את כל השליחויות שלך עם חגורת LumbarCorrect סביב המותניים שלך? לעולם לא תבקש ממישהו אחר להוציא את האשפה שוב!

 

היצרנים של המוצר הפנטסטי הזה השקיעו בו הרבה טיפול ותשומת לב לפרטים. ניתן לראות הבדל ניכר בבעיות גב ועמוד שדרה כרוניות. כל שעליכם לעשות הוא לעקוב אחר שיטת השימוש המומלצת. אתה יכול לראות תוצאות חיוביות בלתי מזוהות על ידי מתיחה בזמן חגורת החגורה. ללבוש את החגורה במרווחים חוזרים של דקה אחת לאורך היום לקבלת התוצאות הטובות ביותר. הראה לאותם מה שנקרא “מומחים” מה מכשיר אמיתי ויעיל יכול לעשות! בנוסף, זוהי תרופה 100% טבעית – אין צורך במשככי כאבים או תרופות אחרות!

תכונות של LumbarCorrect

  • חגורה מותנית המקלה על כאבים באופן מיידי
  • מתיחה למנח עמוד השדרה הנכון
  • מיועד לשימוש בכל מקום
  • ממליץ להקלה על כאבי גב
  • דקומפרסיה של עמוד השדרה בצורה עדינה
  • נועד להיות בלתי נראה מתחת לבגדים

היתרונות של Lumbarcorrect

מונע פגיעה באזור המותני: ל-Lumbar correct יש דרך להפוך אותך ליציב ולהימנע מכל מגע אפשרי לאזור המותני שלך לנוכח טראומה כמו תאונת דרכים. זה לא שגרתי ללבוש את זה כשנוסעים ליד אם אתה צופה את הסיכויים שיש לך לחץ מופרז באזור המותני שלך, אז אתה יכול לשים אותו למטרת מניעה.
מגן על הכליה שלך במקרה של טראומה: לעטוף את התקן המגן הזה סביבך עוזר להגן על הכליה שלך במקרה של נפילה על האגף שלך. הסיבה לכך היא אזור הכיסוי על ידי משכך כאבי גב מתנפח זה.
עוזר לייצב את החוליות המותניות שלך במקרה של שבר: אם יש לך שבר מותני עקב נפילה מגובה, אחת התרופות המיידיות תהיה לייצב תחילה את המפרקים והעצם באזור. זה יעזור לעצור נזק נוסף שעלול להתרחש.
חשוב מאוד בגיל מבוגר: בגיל מבוגר רוב המפרקים בתוך הגוף כבר לא יהיו חזקים כרגיל. אחת השיטות המומלצות לתמוך באנשים מבוגרים היא לתמוך בהם בכל פעם. אז שימוש בחגורת תמיכה מתנפחת לעמוד השדרה יהיה לעזר עצום.
זוהי תרופה שאינה תלויה בבליעה כימית למערכת שלנו: יש לה תועלת עצומה מכיוון שלא תפחד מתופעת הלוואי או השפעות שליליות של התרופה כמו במקרה של משככי כאבים אחרים.
זה יכול לשמש כל אחד: זה לא מיועד לאף מין או קבוצת גיל מסוימת. עם זאת, השימוש בו יהיה תלוי במידה רבה בצורך. עליך לדעת מתי השימוש בו נובע מקורס מניעתי או מסיבות טיפוליות.
טוב מאוד כציוד ספורט: הוא טוב מאוד כציוד לספורט מכיוון שהוא עובד היטב כדי לשמור על הלחץ על הגב התחתון.

איך עובד Lumbar Correct?

עמוד השדרה המותני הוא הגב התחתון, המורכב מחמש חוליות (L1-L5). החוליות הללו הן הגדולות ביותר בעמוד השדרה והן מיועדות לשאת את נטל משקל הגוף. הדיסקים בין החוליות פועלים כבולמי זעזועים, מרפדים את עמוד השדרה וסופגים את הפגיעה. לעמוד השדרה המותני יש עיקול טבעי היוצר צורת “S” עדינה. במבט מהצד, עמוד השדרה אמור להיראות ישר. במבט מלפנים או מאחור, עמוד השדרה צריך להיות בעל עקומה קלה פנימה בצוואר (עמוד השדרה הצווארי) ועקומה עדינה כלפי חוץ בגב התחתון (עמוד השדרה המותני). עקומה פנימה/חוצה זו ידועה בתור העקומה הלורדוטית/קיפוטית. העקומה הלורדוטית/קיפוטית האידיאלית עוזרת לפזר את משקל הגוף באופן שווה על פני עמוד השדרה, ומספקת יציבות וגמישות. עם זאת, כאשר העקומה מוגזמת (או שטוחה מדי או עגולה מדי), היא עלולה להפעיל לחץ נוסף על עמוד השדרה ולהוביל לכאב.

StableCAM Pro

Rate this post

Related Post

סקירה אחרונה של ShoeSterilizer Pro: קרא מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראלסקירה אחרונה של ShoeSterilizer Pro: קרא מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראל

>> ShoeSterilizer Pro קנה עכשיו וקבל 50% הנחה באופן בלעדי << האם אתה מרגיש נבוך כי הנעליים שלך מריחות רע גם לאחר שטיפת אותן פעמים רבות? האם אתה מרגיש שניסית

Airflops

AirFlops 2022 ביקורות, מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל?AirFlops 2022 ביקורות, מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל?

ביקורות נעלי בית Air Flops: האם אתה שונא את הכפכפים הדהויים והישנים שלך? האם אתה ממשיך להחליק בשירותים? האם אתה שונא לקבל פצעים ברגליים מנעלי בית וסנדלים שכנראה נועדו לקופים?