ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים MedReminder 2021: סקירה אחרונה, מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראל

MedReminder 2021: סקירה אחרונה, מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראל

>> MedReminder קנה עכשיו וקבל 50% הנחה באופן בלעדי <<

סקירת MedReminder: מתקן גלולות יומי אוטומטי

MedReminder היא אחת מתזכורות הגלולות האוטומטיות המתקדמות ביותר העומדות בכל המפרט הנדרש על מנת להפוך את ההתאמה לתרופות היומיות לסופר קלה ויעילה.

יתרונות

 • קל לשימוש ונוח, יחסית זול

איך זה עובד? כל מה שאתה צריך לדעת

הקפדה על תרופות יכולה להטריד מאוד בימים אלה עם רמת ההפרעות הגוברת שיש לנו מסביב. אחת החלופות המבטיחות ביותר היא להסתמך על מכונות וגאדג’טים ניידים שיעזרו לנו לעמוד בתרופות שנקבעו על ידי הרופאים שלנו.

אחת מהמכונות הללו היא “מתקן גלולות אוטומטי בשם MedReminder”. היתרונות בשימוש במכשירי גלולה אוטומטיים הם הרבה יותר, אם זה נועד לשרת חולה מבוגר.

אז הפוסט הזה נועד לבדיקת MedReminder כדי לעזור לך להבין כיצד הוא פועל ולמה הוא שווה כל אגורה.

מהו מתקן גלולות אוטומטי?

היו הרבה טכנולוגיות ורעיונות של תזכורת קח את הגלולה לפני הכנת מתן הגלולות האוטומטי. תזכורות הגלולות הללו הגיעו בצורה של אפליקציות מובייל ושעוני מעורר מיוחדים ושעוני יד שנועדו להזכיר לך שהגיע הזמן לקחת את התרופה.

אבל בעיה מרכזית שתזכורות הגלולות האלה מעולם לא פתרו היא לעזור גם להפוך את הכדורים שאתה רוצה לקחת לזמין כשהגיע הזמן לקחת אותם, מבלי שתצטרך לפצח את המוח שלך במיוחד כשאתה כל כך חולה ששכחת את המינונים כמו בדמוגרפיה של קשישים. אבל מכשיר גלולות אוטומטי פותר הן את הבעיה של להזכיר לך מתי הגיע הזמן לקחת את התרופות, וגם יעזור לשמור על התרופות בהישג ידך לקחת אותן.

הגדרה: מתקן גלולות אוטומטי הוא מכשיר שתוכנן במיוחד כדי לסייע בהעמדת הכדורים הדרושים לך כשהגיע הזמן לקחת אותם, מבלי שתצטרך לחשוב הרבה, ולמנוע ממך ליטול את הכדורים הלא נכונים בזמן הלא נכון.

סימנים שעשויים להזדקק למתקן גלולות אוטומטי

לפעמים בדרך כלל קשה להצביע בבירור על דברים שאתה צריך ועל אלה שאולי לא תזדקק להם. ברור מאוד שרוב האנשים נאבקים בדרך כלל בהקפדה על תרופות.

אבל הזדהות עם כל אחת מהנקודות להלן היא סימן ברור לכך שכדאי שתקנה אחת לעצמך או למשק הבית שלך.

>> MedReminder יש 50% הנחה, קנה עכשיו <<

1. אתה מאובחן כמחלה כרונית

מחלה כרונית היא בדרך כלל אותה מחלה הדורשת נטילת תרופות שגרתיות למשך 2-3 חודשים או יותר. אובחן כסובל ממחלה כרונית או שמישהו בביתך סובל ממחלה כרונית מהווה אינדיקציה חד משמעית לכך שאתה זקוק לתזכורת ומכשיר אוטומטי לכדורים.דוגמאות למחלות כאלה כוללות:

 • סוכרת
 • לַחַץ יֶתֶר
 • מחלת תאי מגל
 • דִכָּאוֹן
 • סכִיזוֹפרֶנִיָה
 • כמה אמצעי מניעה
 • מחלת אלצהיימר ודמנציה
 • דַלֶקֶת פּרָקִים
 • סרטן
 • סיסטיק פיברוזיס
 • ורבים אחרים. אשר את זה מהרופא שלך.

2. אתה קשיש או שיש לך קשיש במשק הבית
מכשירים אלה נקראים לרוב מכשירי גלולה לקשישים מכיוון שהם האנשים שהכי זקוקים לה. החזקת קשיש בבית היא סימן מובהק שכדאי לך לשקול לקבל מתקן גלולות אוטומטי לשמירה בבית.

על ידי קשיש, אנו מדברים על מישהו מעל גיל 65. צפוי שבגיל זה רוב האנשים לרוב סובלים ממחלות הקשורות לגיל שרובן כרוניות וסובלות לכל החיים. אז מתקן הגלולות לקשישים יהיה בחירה מצוינת עבורם.

3. אתה אדם עסוק מאוד
אנשים שנמצאים תחת דמוגרפיה זו כוללים; ספורטאים, מטיילים, אנשים שמחנכים, ידוענים, פוליטיקאים ורוב אנשי הציבור האחרים שלעתים רחוקות יש להם זמן לעצמם.

קבלת מתקן כדורים יומי תעזור לך לנהל את עצמך היטב כאשר אתה סובל ממחלה כלשהי, כך שלא תשכח בקלות את התרופות שלך.

סוג אחר של אנשים עסוקים הם אותם אנשים שיש להם מישהו תחת פיקוחו, אך ייתכן שהם לא מבלים איתם הרבה זמן בבית בגלל עבודה ואחריות אחרת.

תזכורת גלולות יומית היא כל מה שאתה צריך כדי לוודא שהם מקפידים על תרופות שנקבעו על ידי הרופא בזמן שאתה ממשיך בפעילויות היומיומיות האחרות שלך.

4. אתה סובל מכל סוג של פגיעה קוגניטיבית/זיכרון
כל מחלה המשפיעה על המוח יכולה להיות מסוכנת מאוד ורבים מקושרים לעתים קרובות לשכחה. אז אם למישהו במשק הבית שלך יש מחלה כזאת, השימוש במתקן כדורים יומי הוא האפשרות הטובה ביותר.

כמו כן, בדוק את הסקירה הקוגניטיבית של ברייני; תוספים שהוכחו כמשפרים את הקוגניציה

5. בדרך כלל אתה מתקשה לדבוק בתרופות
אם אתה בדרך כלל מתקשה להיצמד לתרופות, ייתכן שתרצה גם לקבל מתקן כדורים יומי אוטומטי שיזכיר לך את התרופות שלך. יש אנשים שבאופן טבעי הם בדרך זו וזו לא בעיה גדולה עד שתתחיל לפספס את התרופות שלך.

6. אתה מוצא את זה מייגע למיין גלולות בתאיהם השונים בכל שבוע
יש אנשים שמעדיפים להשתמש במיכלים קטנים כדי למיין כדורים שהם נועדו לקחת תוך שבוע. אבל זה יכול להיות מאוד מלחיץ ומייגע ומגיע עם עוד חיסרון אחד; לבקבוקים אין מערכת אזעקה כמו תזכורות הגלולות האוטומטיות שיעזרו לך לדעת מתי הגיע הזמן לקחת את התרופות.

אבל רבים ממכשירי הגלולות היומיים האלה, כמו MedReminder, למעשה מקלים על המיון השבועי של תרופות. זה בדרך כלל מגיע בקודי צבע שעוזרים לך להבדיל בקלות איזו גלולה היא מהו. תכונה זו חשובה מאוד אם היא נמצאת בשימוש על ידי קשיש הסובל מליקוי קוגניטיבי מכיוון שקודי הצבע הופכים את עבודת הידיעה איזו גלולה להכניס למיכל לקלה יותר.

סקירת MedReminder; מתקן הגלולות היומי האוטומטי לבחירה

MedReminder הוא אחד ממחלקות הגלולות האוטומטיות המתקדמות ביותר העומד בכל המפרט הנדרש על מנת להפוך את ההתאמה לתרופות היומיות לסופר קל ויעיל.

תכונות:

ישנם הרבה מכשירי גלולה אחרים בכל רחבי השוק, אך התכונות הבאות גורמות ל- MedReminder להתבלט בין היתר.I. תזכורת לתרופות אוטומטיות קלות לשימוש
זה סופר קל לשימוש. יש בו הרבה קודים שמכוונים אותך באופן אינטואיטיבי כיצד להשתמש בו. זו הסיבה שהוא מכונה בשפת הדיבור מתקן הגלולות לקשישים.הוא מגיע עם קודי צבע שונים ותוויות לכל 7 הימים בשבוע בחזית כל מיכל שנועדו להחזיק את הכדורים במקומם. הוא מגיע גם עם מדריך נוסף של היצרנים שיעזור לך להדריך אותך כיצד להשתמש בו. אז ללמד כל אחד כיצד להשתמש בו הוא פשוט לאחר שקראת את המדריך.II. בעל מכולות צבעוניות מודולריות של שבעה ימים
הוא מגיע עם 7 מכולות המייצגות את 7 הימים בשבוע. לכל יום בשבוע יש קוד צבע משלו המתאים לעתים קרובות לצבע התרופות המוערמות בהן. המיכלים אמורים להתמלא מדי שבוע בתרופות השונות המיועדות לכל יום בשבוע הקרוב.

III. טיימר אלקטרוני מדויק עם תזכורות
בנוסף, מכשיר הגלולות היומי הזה מגיע עם טיימר אלקטרוני (שעון מעורר), המסייע לך לקבוע במדויק את הזמן בו ברצונך ליטול את התרופות. וברגע שהגיע הזמן, הטיימר מצפצף במשך כדקה אחת והוא מספיק חזק כדי להעיר כל אחד מהשינה עד שאתה לוקח את הכדורים שלך ומכבה אותו בעצמך.

זה מה שהופך אותו לייחודי מאוד ממפקידי גלולות אוטומטיים אחרים הדורשים קבלת טיימר כף יד אלקטרוני נוסף או שעון מעורר.

IV. מבנה מודולרי עם תאים קלים לניקוי
הוא מגיע עם 7 תאים בהם מחסנים את 7 מכולות הגלולה. ניתן להסיר את המיכלים בצורה חלקה מהתאים ולנקות מדי פעם בכל פעם שאתה מרגיש שהם מלוכלכים וזקוקים לניקוי. המשמעות היא שהוא נבנה מתוך מחשבה על סטנדרט היגיינה גבוה.

V. עיצוב נייד עם מיכלים נגד החלקה
פירושו אנטי החלקה פשוט אומר שהמיכלים מוחזקים היטב בתאים ומקשה על הכדורים להישפך בזמן שהמכשיר נישא. אך יחד עם זאת, ניתן להסיר אותו חלק כשהגיע הזמן לקחת את התרופות.

המכשיר גם קל משקל וקל מאוד לנשיאה. זו הסיבה שהיא מועדפת על ידי מטיילים ואנשים הנוסעים בנתיבי תחבורה ציבוריים כמו הרכבות, המטוסים והאוטובוסים.

VI. עובד עם תא סוללה CR2032 נפוץ
תא סוללה CR2032 עשוי ליתיום. זה זול וקל להחלפה מכיוון שניתן היה למצוא אותו בכל מקום בשוק.

VII. הוא נבדק ומאושר על ידי ה- FDA
ה- FDA פירושו מינהל המזון והתרופות. כדי שמוצר יאושר על ידי ה- FDA, המשמעות היא שהוא נבדק בקפדנות על ידי מומחי בריאות שהוכשרו לקבוע את רמת הבטיחות של המזון והתרופות שאנו לוקחים עם המרכיבים הקשורים אליהם. מתקן הגלולות האוטומטי של MedReminder נבדק על ידי ה- FDA והוא סומן והוסמך כבלתי מזיק יחסית לכלל האוכלוסייה. לכן, מוכן להשקה לכל שוק לצרכנים לקנות.

VIII. מגיע עם מדבקות DIY מותאמות אישית
זה מיועד בעיקר לאסתטיקה ואין לו משמעות פונקציונלית. זה רק עוזר לך להתאים את המכשיר שלך בצורה המתאימה לך.

>> הזמינו את MedReminder וקבלו 50% הנחה עכשיו <<

איך להשתמש בזה:

 • השלב הראשון הוא לקרוא בעיון את המדריך שמגיע המכשיר. אם אינך יכול לקרוא, מצא מישהו שיכול ותן לו לקרוא ולפרש עבורך. זה נעשה בקלות על ידי בית מרקחת או מרכז בריאות סמוך. לאחר מכן, כאשר אתה מוגדר להשתמש במכשיר, בצע את שאר השלבים שלהלן.
 • טען את הכדורים שאתה אמור לקחת לתוך המיכלים השונים במשך הימים שאתה אמור לקחת אותם., תוכל להשתמש בקודי הצבע במידת הצורך, כדי להפריד את הכדורים לימים השונים שתקח אותם.
 • הכנס את המיכלים המכילים את הכדורים לתאים השונים שלהם
 • הגדר את הטיימר באמצעות מכשיר התזמון האלקטרוני המחובר לפני השטח של מתקן הגלולות האוטומטי. הוא מגיע עם טיימר בעל 4 סטים ליום אחד.
 • ברגע שהאזעקה מצפצפת, זה אומר שהגיע הזמן לקחת את הגלולה. לאחר מכן נתק בזהירות את המיכל למשך היום מהתא שלו.

 • קח את הכדורים שאתה צריך לקחת בזמן, והחזר את המיכל. וזהו.
 • אם עליך לנקות את המיכל לאחר זמן מה, נתק אותו בזהירות מתאיהם ונקה הן את המיכלים והן את התאים בעזרת סבון ומים נקיים.
 • החזר את המיכלים שוב לתאים השונים שלהם כשתסיים.

מחשבות אחרונות!

שום דבר לא הופך את ההתאמה לתרופות לקלה יותר ממנת גלולות אוטומטית. זה פותר את הבעיה על ידי מתן השם שלה; מתקן הגלולות לקשישים. זה בגלל שום דבר אחר, יותר מהנוחות שהוא מספק, כמו גם מהפשטות שלו. אפילו ילד יכול להשתמש בתזכורת רפואית, מי עוד לא יכול?

Rate this post

Related Post

EASY WAXOFF סקירה אחרונה, תכונות, מחיר והיכן לקנות בישראל?EASY WAXOFF סקירה אחרונה, תכונות, מחיר והיכן לקנות בישראל?

מהו Easy WaxOff? Easy WaxOff ביקורות היא ערכת ניקוי שעוות אוזניים בטוחה וקלה המסירה ביעילות שעוות אוזניים הצטברות. המערכת נטולת הכאבים שלה מכילה שישה ראשי נירוסטה, המתאימים לכל האוזניים, במקום