ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים סקירות אחרונות של MemorySafeX, מחיר, תכונות והיכן ניתן לרכוש בישראל 2021?

סקירות אחרונות של MemorySafeX, מחיר, תכונות והיכן ניתן לרכוש בישראל 2021?

סקירות אחרונות של MemorySafeX, מחיר, תכונות והיכן ניתן לרכוש בישראל 2021? post thumbnail image

סקירת MemorySafeX: רובנו איבדנו את כל הסרטונים והתמונות המאוחסנים והשמורים בשלב זה או אחר בחיינו. זה טרגי לאבד הכל כי אלה זיכרונות יקרים. דמיין לעצמך לאבד צילומים משפחתיים של ימי הולדת, ימי נישואין, תמונות סיום ואחרים של ילדיך.

זה יהיה כל כך טוב אם יהיה לך משהו שבו תוכל לשמור הכל ולהיות בטוח שהם לא יאבדו. משהו שלא דורש שום כישורים טכניים ועובד טוב לא רק על שולחן העבודה אלא גם עם הטלפון שלך! האם גאדג’טים כאלה באמת קיימים?

לאבד את כל זיכרונות התצלום והווידאו שאספתם במשך כל השנים זה קורע לב. תאר לעצמך שאתה מאבד את כל תמונות וסרטוני סיום השנה שלך או בניך … בעזרת MemorySafe X אתה יכול לשמור ולהגן על הכל בשניות – אין צורך בכישורי טק! עובד גם במחשבים שולחניים וגם במכשירים ניידים.

MemorySafeX הוא מוצר חדש שתוכנן כדרך נוחה לגיבוי קבצים תוך שניות. לאחר ההצלחה העצומה של פוטו-סטיק, החברה השיקה את המכשיר המתקדם למען נגישות טובה יותר. מלפנים העיצובי, מכשיר זה נראה בדיוק כמו כונן ההבזק שכבר יש לך. אבל זה קצת שונה בפונקציונליות. הוא מכיל תוכנה המחפשת בתיקיות כדי למצוא תמונות שאיבדת.

מה זה MemorySafeX?

MemorySafeX הוא השם של כונן הבזק מסוג USB שפותח לאחסון נתונים חיצוני. לטענת היצרן, המוצר משמש כגיבוי לתמונות, קטעי וידאו ונתונים רבים אחרים, שאמורים להישאר נגישים באופן חופשי במקרה של פגם במחשב או בטלפון הנייד. למכשיר השימושי USB וגם יציאת USB Type C, המאפשרת לחבר את כונן הפלאש למגוון מכשירים. השימוש במערכות הפעלה אנדרואיד ו- iOS לא אמור לגרום לבעיות לפי היצרן. המקל מזוהה אוטומטית על ידי Plug and Play והוא מוכן לשימוש לאחר מספר רגעים. קיבולת הזיכרון היא 64 ג’יגה-בתים ומתאימה לאלפי קבצים קטנים וגדולים.

עובדות טכניות של MemorySafeX

 • מחבר USB ו- USB Type-C שטח דיסק
 • 64 GB
 • חבר ושחק
 • התחלה ישירה של העברת נתונים
 • אפליקציית יצרן עם זיהוי אוטומטי של כפילויות

מה מייחד את MemorySafeX?

ל- MemorySafeX תוכנית מובנית אשר מוצאת באופן אוטומטי את התמונות והסרטונים שלך, שומרת אותם, מוחקת כפילויות ומארגנת את הקבצים שלך. הוא מתחבר לא רק למחשב, אלא גם לכל סמארטפון iOS או אנדרואיד. אתה יכול להגן על עצמך מפני אובדן כל הנתונים שלך ולחסוך מקום במכשירים שלך. חלופה זו זולה ומהירה יותר מאשר לארגן את התמונות והסרטונים בעצמך או לאחסן אותם בעננים, שלוקח זמן רב ואינה האופציה הבטוחה ביותר.

תכונות MemorySafeX

 • מָהִיר. גבה באופן מיידי את התמונות והסרטונים שלך.
 • קל לשימוש. Plug and Play ללא כל צעדים נוספים.
 • יכולת גדולה. אחסן עד 64,000 תמונות
 • תוֹאֵם. MemorySafeX הוא ידידותי ל- iOS ו- Android.
 • לבטח. העבר את המדיה שלך בבטחה ללא דאגות מפני וירוסים ופריצות שיגרמו לך לאבד את הזיכרונות היקרים שלך.
 • כסף חוסך. חסוך כסף משדרוגי חומרה או מנויים לאחסון בענן.

כמה תמונות תוכלו לשמור?

מספר התמונות שמכשיר אחסון יכול לשמור תלוי בעיקר בגודל הקבצים. גם אם מכשיר גיבוי יכול לשמור תמונות וסרטונים רבים, הוא יאחסן פחות אם הקבצים שלך גדולים. בדרך כלל, קבצי וידיאו גדולים יותר, ולכן הם תופסים מקום רב יותר. מסמכים ושירים מסוימים עשויים גם להיות בעלי גודל גדול שבסופו של דבר יתפוס יותר מקום. כונן גיבוי AI זה מוצר חדש שמגיע עם נפח אחסון בנפח 64GB. זה מספיק מקום שיכול לעזור לך לגבות עד 64,000 קטעי וידאו ותמונות. עבור רוב המשתמשים זה מספיק מכדי לגבות את כל הזיכרונות היקרים.

מדוע אני צריך את המכשיר הזה?

כונן הבזק מסוג USB, התואם למכשירי אנדרואיד ו- iOS, הוא דרך פשוטה לאחסן במהירות ובקלות נתונים מחוץ למחשב או לטלפון הנייד. יתרון במקל זה הוא שרק עלויות חד פעמיות נובעות מהקנייה. עננים וזיכרונות דיגיטליים אחרים דורשים לעיתים קרובות תשלום חודשי או שנתי, שעליך לשלם על מנת לאחסן שם את הנתונים שלך. אם אתה צלם נלהב או יוצר הרבה סרטונים, האחסון ולכן העלויות ממשיכות לגדול.

היתרון של אמצעי אחסון חיצוניים הוא הגישה הישירה. אם, למשל, הטלפון הנייד, הטאבלט או המחשב שלך נהרסים לחלוטין לאחר נפילה, הכונן הקשיח יכול להיות מושפע גם לשחזור נתונים סיכוי קטן להצליח. באמצעות MemorySafeX אתה פשוט מעביר את הנתונים למכשיר החדש שלך. כל הנתונים המאוחסנים על המקל עדיין זמינים ושימושים כרגיל.

MemorySafeX קל לשימוש להפליא

בעוד שמקלות USB גוזלות זמן לעיתים קרובות פירושו לחיצה וגרירה לגילאים, השימוש ב- MemorySafeX הוא פשוט. פשוט חבר אותו למכשיר ואז הורד והתקן את האפליקציה והתחל לשמור את הזיכרונות.

עבור אייפון ואייפד, מכשיר חכם זה מבקש מהטלפון להתקין את האפליקציה כך שהוא באמת יכול לשמש את כולם, גם אלה שאינם מתמצאים בטכנולוגיה. עבור Android, ניתן להשתמש בו לאחסון קבצים באופן חיצוני וליצירת קבצים ותיקיות.

ניתן להשתמש בו גם במחשב ותוך שנייה הוא סורק כל קובץ תמונות ווידאו ובתוך לחיצה אחת הוא שומר הכל ב- MemorySafeX. הוא מזהה היכן שיש כפילויות וחוסך רק גרסה אחת, חוסך מקום אחסון ושומר על ניקיון המכשיר.

כיצד MemorySafeX עובד?

MemorySafeX נראה כמו כל כונן USB אחר. עם זאת, יש הבדל – העיקרי הוא שהוא יכול להתחבר גם למחשב שלך וגם לטלפון שלך. יש לו 2 יציאות נפרדות – הראשונה לטלפון או לטאבלט והשנייה למחשב. זה לא מאוד מסובך לשימוש ואתה רק צריך לדעת איך ללחוץ על כפתור כדי להיות מסוגל להשתמש בו. אתה לא צריך להיות פיקח טכנולוגי כדי לדעת כיצד להפעיל את המכשיר הזה.

הנה החלק הכי טוב ב- MemorySafeX: הוא תוכנן באופן שגם אנשי טכנולוגיה וגם טכנופובים ימצאו את זה קל לשימוש עד כדי גיחוך.

בצע את השלבים הבאים כדי להפעיל אותו:

 • וודא שהמחשב או הטלפון הנייד שלך פועלים לפני שתחבר את כונן האחסון.
 • הכונן כולל שתי יציאות: אחת מתחברת למחשב, ואחת מחוברת לטלפון. תלוי מהיכן אתה מגבה את התמונות שלך, חבר את המקל במחשב או בטלפון. במחשבים, כונן האחסון עובד גם עם Mac וגם עם Windows. בטלפונים
 • ניידים הוא תואם הן למערכות הפעלה אנדרואיד והן ל- iOS.
 • פתח והתקן את האפליקציה
 • לחץ על “לך”, וסיימת

זהו זה! MemorySafeX לא יסרוק את כל הטלפון שלך אלא ימפה את המסמכים, התמונות והסרטונים שלך כדי לבצע את הגיבוי.

זה ידלג על כל כפילויות כדי להבטיח שהוא לא יאכל את שטח האחסון שלך. לאחר שהקבצים שלך מגובים כולם במכשיר MemorySafeX, תוכל להמשיך ולמחוק את הקבצים בטלפון שלך כדי לפנות מקום רב יותר.

אתה צריך MemorySafeX אם אתה סובל מ

 • חרדה על אובדן תמונות וסרטונים במכשירים שונים
 • בלבול בגלל תמונות וסרטונים מעורבים ולא מאורגנים, אפילו באותו מכשיר
 • חוסר גיבוי בגלל שיש את כל התמונות בסמארטפון שלך
 • אובדן קבצי תמונה ווידאו בגלל התקני גיבוי שונים עם יציאות שונות
 • מספר התקני גיבוי בגלל מגבלת האחסון

היתרונות של MemorySafe X

להלן היתרונות של MemorySafe X: –

 • יש לו נפח אחסון של 64GB, מה שאומר שיש לך הרבה מקום לאחסן את כל הסרטונים והתמונות שלך.
 • קל מאוד להשתמש ב- MemorySafe X מכיוון שתהליך ההתקנה קל מאוד.
 • MemorySafe X תואם כמעט לכל המכשירים ומערכות ההפעלה כולל Windows, Mac, iOS ואנדרואיד עד כמה שם.
 • זהו מקום מאוד בטוח ומאובטח לאחסון כל הזיכרונות היקרים שלך, מכיוון שהם לעולם לא יאבדו.
  ניתן להשתמש בכונן ה- USB גם למחשבים וגם לטלפונים ניידים כולל הטאבלטים שלך.Disadvantages of MemorySafe X
 • Since MemorySafe X is very much in demand, it is getting to be out of stock.
 • You need to care for this USB drive properly, since it is an external storage gadget and there is a chance that it may get lost.

מהן הגורמים לאובדן נתונים?

מהם הגורמים העיקריים לאובדן נתונים שגיאות אנושיות. בני אדם עושים שגיאות ואחת מהן היא מחיקת קבצים בטעות. סיבה נוספת לאובדן נתונים היא הטלת הדיסק הקשיח אשר הטיפול הופך אותו לחסר ערך.

להלן הסיבות לכך שאתה יכול לאבד נתונים: –

בעיות חשמל – כאשר יש הפרעה בקו החשמל, יש נחשול מתח. זה גורם להפרעה בזרימת החשמל וגורמת לכיבוי המחשב. המחשב מופעל מחדש באופן אוטומטי והדבר עלול להוביל לכשל בכונן הקשיח. ראשי הקריאה והכתיבה מפסיקים לתפקד כראוי ואתה מאבד נתונים.

כשל בחומרה – אחת הסיבות הנפוצות ביותר לאובדן נתונים היא כשל בחומרה. הדיסק הקשיח מכיל מספר רכיבים העלולים להיפגע פיזית. זה גורם לאובדן נתונים.

נזקי מים – אם אתם שופכים מים או כל נוזל אחר על המחשב או הטלפון שלכם, יש נחשול חשמלי הפוגע במכשיר. אין הרבה מכשירים בשוק המספקים הגנה מפני נוזלים ולכן, דליפת נוזלים פירושה הסוף למכשיר שלך.

חום מוגזם – רוב האנשים לומדים בדרך הקשה שחום מוגזם גורם גם לכשל בכונן הקשיח. עליית חום גורמת להתרחבות רכיבי הדיסק הקשיח. לאחר מכן הרכיבים מתקררים עם ירידת הטמפרטורה ומעוותים אותה. זה מוביל לאובדן נתונים.

שחיתות קושחה – זו סיבה נוספת לאובדן נתונים, למרות שהיא לא נפוצה במיוחד.

סוג הקבצים שניתן לאתר ולהגן עליהם באמצעות MemorysafeX

Memorysafe X לא רק מגן על תמונות. זה יכול גם להגן ולשמור מסמכים ומוזיקה. להלן סוגי הקבצים הניתנים לזיהוי והגנה על ידי כונן USB זה: –

 • JPEG
 • MPEG4
 • MP4
 • MOV
 • PNG

יתרון נוסף של כונן USB זה הוא שהוא מארגן את הקבצים והתיקיות שלך כך שאותם נתונים לא יגובו שוב.

ל- MemorySafeX שטח אחסון אדיר

בעידן זה, כונן קשיח חיצוני אשר יצליח לעמוד בדרישות הסמארטפון המודרני הוא חובה. רוב האנשים מאחסנים אלפי תמונות, ולזיכרון SafeX יש קלות ובטיחות.

עם שטח של 64 ג’יגה בייט, הוא יכול לחסוך עד 60,000 תמונות וסרטונים, יותר ממה שרוב הסמארטפונים מסוגלים להחזיק. ניתן להשתמש בו גם במספר מכשירים ומחשבים ניידים, תוך שמירת כל קבצי המשפחה.

בדיקת MemorySafeX ומאפייני איכות

כונן הבזק מסוג MemorySafeX USB לאנדרואיד ו- iOS מיוצר בחו”ל ולכן אין לו חותמות איכותיות ידועות של מוצרים הנושאים את החותם תוצרת גרמניה או שיוצרו באיחוד האירופי. היצרן מנסה לפצות את הפגם הקטן הזה בערבות נוספת. במחיר נוסף של 9 אירו הערבות מורחבת ל -36 חודשים. במהלך תקופה זו תוכלו ליצור קשר עם היצרן במקרה של בעיות טכניות במקלות ולבקש תיקון או החלפה בחינם.

memorysafex

מדוע לבחור ב- MemorySafeX?

מהיר ואוטומטי

אינך צריך לבזבז את זמן שמירת הקבצים שלך במחשב האישי או בענן. MemorySafeX מהיר וקל. פשוט חבר למכשיר הנייד שלך וגבה את הקבצים שלך.

הכל בלחיצה אחת

אינך זקוק לתוכנה חיצונית מתוחכמת כדי להשתמש במכשיר זה. כל שעליכם לעשות הוא להוריד את האפליקציה החינמית מחנות האפליקציות של גוגל פליי או iOS וללחוץ על “לכו”. אתה אפילו לא צריך ליצור חשבון או לבחור קבצים באופן ידני, מכיוון שהוא משמש ככונן פלאש ל- iOS הן עבור iOS והן עבור Android. כל שעליך לעשות הוא לתת לפלאש לעשות את העבודה בשבילך.

לא מצריך חיבור לאינטרנט

אתה לא צריך חיבור לאינטרנט כדי לגבות את הקבצים שלך. אתה יכול להיות בלב ים, במרתף שלך, לטייל בהרים או אפילו בחלל החיצון. MemorySafeX יעבוד בצורה מושלמת עם כל מכשיר אנדרואיד, iOS או Windows.

דלג אוטומטית על כפילויות

לפעמים אנו משכפלים בטעות קובץ תוך כדי גיבוי, מה שעלול להיות כל כך מרגיז בעת הצפייה בו, וחשוב יותר כאשר רוצים לסדר כל קובץ. אבל ה- MemorySafeX מדלג על כל קובץ משוכפל ששמרת בו ועוזר לך לפנות מקום רב יותר.

תומך בכל פורמטי התמונה

הוא תומך כמעט בכל פורמטי התמונה, כולל PNG, JPEG, GIF, SVG, BMP, IBO, WebP, PDF, DOC, EPS, AI, PSD, INDD ו- RAW. בנוסף, גודל התמונה לא משנה, זה עדיין יגבה אותם בבטחה.

זה קל לשימוש

כפי שאמרנו קודם, ה- MemorySafeX לא זקוק לחומרה נוספת כדי לבצע את הפונקציה שלו, ברגע שיש לך את המכשיר הנייד שלך ואת ה- MemorySafeX שלך אתה יכול ללכת.

ימצא כל דבר

ה- MemorySafeX יכול לאחסן מעל 60,000 תמונות וסרטונים! אם יש לך זיכרונות בלתי נשכחים שאתה רוצה לשמור, הכונן הזה יעשה בדיוק את זה. תתפלא כמה תמונות מוסתרות במכשיר שלך שמעולם לא גובו.

Why do you really need the MemorySafeX?

 • יעילות – מעבר דרך הטלפון הנייד שלך לאיתור תמונות בלתי נשכחות עשוי להימשך שעות, ואילו פלאש MemorySafeX יכול לסרוק במהירות את הטלפון הנייד שלך בלחיצה אחת בלבד.
 • חוסך לך כסף – תוכנת ארגון תמונות תעלה לך יותר אבל לא תעשה שום דבר בשמירה על בטיחות הקבצים האלה. MemorySafeX עולה פחות ועושה יותר מסתם שמירה על בטיחות הקבצים שלך, זה גם עוזר לך למיין את הקבצים שלך ללא כל אחסון ענן יקר.
 • מאיץ את הטלפון שלך – טלפונים מלאים בקבצים יפעלו בהכרח לאט יותר, והדרך המוכחת ביותר לייעל את הטלפון שלך היא למחוק את כמות הקבצים העצומה שאחסנת בו. תבחין בהבדל מיד לאחר ש- MemorySafeX סיים לגבות הכל.

מי יכול להשתמש ב- MemorySafeX?

MemorysafeX מיועד לכל אותם אנשים שאוהבים לצלם וזקוקים למרחב גיבוי רב. אם יש לך הרבה סרטונים ותצלומים בטלפון שלך, אך אין לך מספיק מקום לאחסן אותם, אז MemorySafeX הוא הגאדג’ט המתאים עבורך. זה לאותם אנשים שאיבדו נתונים עקב כשל בדיסק ומחפשים אפשרות בטוחה לאחסן את הזיכרונות היקרים להם.

כשל בדיסק פתאומי הוא הסיבה שרוב הטכנאים יגידו לך שיהיה לך תמיד גיבוי. באמצעות MemorySafe X תוכלו לגבות אלפי תמונות ואם במקרה, הנייד או המחשב שלכם קורסים, לא תאבדו נתונים.

סקירות MemorySafeX

כונן הבזק מסוג USB מאופיין בעיצוב מחושב היטב וטיפול פשוט. אם אתה דווקא הדיוט טכני, עדיין תוכל לאחסן נתונים בקלות ולגבות את הגב הזה בעתיד לאובדן נתונים. אם הזיכרון בנפח 64 גיגה-בייט נגמר, קל להתחיל עם אמצעי אחסון חיצוני חדש ולאחסן את כל הנתונים הנוספים עליו. בגלל הגודל הקטן ביותר, אפילו כונני פלאש מרובים עבור Android ו- iOS אינם תופסים מקום רב בשולחן העבודה שלך או במקום אחר.

בשל המעקה המסתובב, ניתן להסתיר את החיבור שאינו נחוץ באותה עת כך שהוא לא יהפוך מאובק ולא מלוכלך. יש פתח במעקה המאפשר לך לשאת את כונן הבזק מסוג USB על מחזיק המפתחות שלך. אז קל באותה מידה לבצע גיבוי קצר של הסרטונים והתמונות האחרונות של מכשירי אנדרואיד ו- iOS כשאתה בדרכים כמו לעשות בבית.

משוב חיובי לגבי המוצר ניתן למצוא גם באינטרנט. הבודקים והקונים מאשרים בחלקים גדולים את הבטחות היצרן. מודגש השימוש הפשוט באפליקציה כמו גם במקל עצמו, שמבצע את רוב המשימות באופן אוטומטי.

כיצד MemorySafeX עובד?
הנה החלק הכי טוב ב- MemorySafeX: הוא תוכנן באופן שגם אנשי טכנולוגיה וגם טכנופובים ימצאו את זה קל לשימוש עד כדי גיחוך.

ככה זה עובד:

 1. התקן את אפליקציית MemorySafeX והפעל אותה
 2. חבר את התקן MemorySafeX
 3. לחץ על כפתור “גיבוי עכשיו”

MemorySafe X – אחריות להחזר כספי

לקוחות תמיד חוששים מהלא נודע. מה אם המוצר לא עובד כמו שצריך? מה אם הוא לא יעיל כפי שהוא פורסם או שהוא נהיה פגום?

מסיבה זו, היצרנים תמיד יציעו אחריות להחזר כספי לכל תקלות בייצור. זה כולל אם המכשיר בכלל לא עבד או אם הוא עבד לזמן קצר ואז נשבר. הערבות לא תכסה פגמים כתוצאה מהטיפול הלא נכון שלך. זה גם לא יכלול אם אתה קונה את המוצר ומאוחר יותר מרגיש שאתה לא שמח שיש לו ואתה רוצה לקחת אותו בחזרה.

מכשיר הגיבוי MemorySafe X מגיע עם אחריות לשלוש שנים. זה אמור לתת לכם את הביטחון האולטימטיבי שהמוצר שאתם קונים הוא איכותי. לא תהיה לכם בעיה להשקיע את כספכם במוצר. תקבל מוצר שיעזור לך לגבות את התמונות והסרטונים שלך באופן מיידי. אתה יכול לגבות ישירות מהטלפון או מהמחשב שלך. המכשיר קל לשימוש והוא תואם בין היתר לאנדרואיד, iOS, Windows, Mac.

טיפים לבקשת החזר כספי

טוב לציין כי ככל הנראה לא תקבל החזר כספי אם המוצר יתקלקל בגלל הטעויות שלך. אתה גם לא תקבל החזר כספי אם אתה מחזיר מוצר רק בגלל שאתה לא מרוצה ממנו. חרטת הלקוח לאחר קניית המוצר אינה מזכה אותך בהחזר כספי אם המוצר אינו פגום. האחריות להחזר הכסף חלה רק לאחר אשמת היצרן. לדוגמא, אם המוצר כלל לא עובד.

פשוט עקוב אחר הטיפים הבאים ויהיה לך טוב:

 • קבל את המוצר ואת האריזה. האריזה צריכה להיות במצב טוב.
 • תאר את הסיבות מדוע אתה לוקח את המוצר בחזרה ומדוע אתה רוצה החזר כספי.
 • פנה אל היצרן על ידי שליחת דוא”ל או התקשרות אליהם.
 • החזירו את החבילה ליצרן

מסקנה: האם זה שווה את זה?

כרגע אתה יכול לקנות את MemorySafeX במחיר ההיכרות – 50%. כשאתה קונה מספר מכשירי גיבוי, אתה מקבל הנחה נוספת. בדוק את זמינות המוצר לפני ביצוע ההזמנה מכיוון שיכולים להיות זמני אספקה ארוכים יותר בגלל הביקוש הגובר.

בקצרה: איכות MemorySafeX הינה פרימיום והפונקציות שלה כולן מעל הממוצע. בהיותנו תואמים ניידים ובנוסף מאובטחים ועם אחסון עצום, אנו בהחלט יכולים לומר, בחר אחד או יותר לפני שהם נעלמים!

Rate this post

Related Post