ביקורות ישראל 2023 גאדג'טים MuscleRelax Pro 2021 ביקורות אחרונות: קרא מחיר, הטבות והיכן קונים בישראל?

MuscleRelax Pro 2021 ביקורות אחרונות: קרא מחיר, הטבות והיכן קונים בישראל?

כאבי שרירים (מיאלגיה) שכיחים ביותר. כמעט כולם חוו בשלב מסוים אי נוחות בשריריהם. מכיוון שיש רקמת שריר כמעט בכל חלקי הגוף, כאב מסוג זה יכול להיות מורגש כמעט בכל מקום.

עם זאת, אין סיבה אחת לכאבי שרירים. למשל, כולם, החל מאנשי מקצוע ועד חובבי כושר, יסכימו איתי שהתעמלות היא ספורט קשה ותובעני לגברים ולנשים כאחד. פציעות ההתעמלות כוללות לרוב כאבי שרירים, מתיחות שרירים ונקעים.

אחת הסיבות העיקריות למספר הפציעות הגבוה בהתעמלות עשויה להיות העלייה בפעלולים המתקדמים ורמות התחרות הגבוהות בשנים האחרונות. פעלולי ההתעמלות של ימינו כוללים מהלכים אקרובטים והתעמלותיים טכניים יותר ויותר עם סיכון וקושי גבוה בהרבה מאשר בשנים קודמות.

מתעמלים זורקים את עצמם באופן שגרתי באוויר ומבצעים התהפכות גב, פיתולים והתפלגויות ופעלולים חדשים וחדישים. מהלכים אלה דורשים דיוק, תזמון ושעות תרגול עם מאמן מיומן

מעניין לציין כי מתיחת שרירים, כאבי שרירים, כאבים או נקעים אינם מוגבלים רק לאנשים המבקרים בחדר כושר. תיאור התפקיד שלך, פעילות גופנית קפדנית או פעילויות מייגעות אחרות יכולים גם לגרום לך לסבול מכאבי שרירים אלה. כעת מדובר במגמה נפוצה בקרב כל כך הרבה אנשים, אין פלא שאם תבקרו בבית החולים או במרפאת הפיזיותרפיה תוכלו לראות הרבה אנשים שמתלוננים על בעיה אחת שקשורה לשריר או זה.

על מנת לקבל הבנה נכונה של מאמר זה “סקירת MuscleRelax Pro” יש צורך לקבל סקירה קצרה של כאבי שרירים, הגורמים לכך, דרכים אפשריות להימנע מכך, מה שיעזור לנו לדעת כיצד MuscleRelax Pro עוזר לנו ביעילות. להתאושש למקרה שנקלע לבעיות כלשהן.

מהו MuscleRelax Pro?

MuscleRelax Pro הוא מכשיר המעוצב באופן בלעדי בצורת אקדח, שמשתמש בראש שחוזר על עצמו במהירות כדי לספק הקלה מרוכזת לחלק ייעודי של גופך. במיוחד ל- MuscleRelax Pro יש משקל נעים שמרגיש טוב ונוח ביד.

Musclerelax pro הוא מכשיר כף יד המפעיל פולסים של לחץ מרוכז עמוק לתוך רקמת השריר שלך. צורה זו של עיסוי רקמות עמוק יכולה לפעול קשרים ומתח מהשרירים תוך שיפור זרימת הדם ומהירות אחת של טווח תנועה. בשימוש נכון, מעסה הקשה יכול לקצר את זמן ההחלמה תוך הקלה על חלק מהכאבים, המתחים והכאבים הנובעים באופן טבעי מאימוני אמנויות לחימה אינטנסיביים.

יש לו תוספות ראש שונות. כדור, ראש שטוח, ראש חוד וחנית, וצורפת ראש בצורת U. קל מאוד להחליף קבצים מצורפים אלה. כאשר משתמשים לראשונה בקובץ מצורף, פשוט דחפו את פתח המצורף המוקצה לראשים השונים. אם ברצונך לעבור מההרכבה השטוחה לחבילה, פשוט שלוף את הראש השטוח ודחוף את החוד פנימה. תהליך זה הוא קל ונוח במיוחד.

MuscleRelax Pro שקט מרשים גם כאשר הוא בשימוש פעיל, טכנולוגיה קניינית שקטה ללא מאמץ מאפשרת לך להשתמש בו מבלי לגרום להפרעה רועשת מדי. ותגדיל את השימוש בשש שעות לאחר טעינה יחידה, תוכל להשאיר את ההקלה לאורך זמן.

מפרט המוצר המדהים הזה

 • משקל = 2.5 ק”ג
 • מידות = 9.34 אינץ ‘x 6.34 אינץ’ x 2.5 אינץ ‘
 • 4 מהירויות הפעלה
 • 1600 הקשות לדקה
 • 2000 הקשות לדקה
 • 2400 הקשות לדקה
 • 2800 הקשות לדקה
 • חיישן לחץ מובנה
 • כוח דוכן חזק
  סוללת ליתיום-יון אחת עם קיבולת סוללה של
 • 2200mAh
  טעינה
 • 110-240V 50/60Hz-5A 24VDC-1A

תכונות MuscleRelax Pro

בסקירת MuscleRelax Pro זו, תיארנו את התכונות המעניינות שהפכו את הגאדג’ט הזה לטוב ביותר עבורך;

 • חיי סוללה ארוכים-הסוללה המשמשת את MuscleRelax Pro היא סוללת ליתיום-יון נטענת של 22200mAh. הסוללה הספציפית ל- MuscleRelax Pro מאפשרת לאדם עד שש שעות שימוש מוצהרות אשר מניסיוננו נראה די קרוב.
 • קל לתפעול ונייד – גאדג’ט זה מצויד בכפתור בתחתית הידית למניעת נגיעות מקריות ויכול לשלוט בכל הפעולות לחווית עיצוב נוחה. מכשיר זה גם קל יחסית ומשקלו 2.5 קילו. זה קל מספיק כדי לעבוד על עצמך ביד אחת, אבל מספיק מהותי שאתה לא מרגיש שאתה מסוגל לדחוף נגדה בכוח רב.
 • הילוכים שונים – ל- MuscleRelax Pro יש ארבעה הילוכים שונים עם פונקציות שונות. ההילוך הראשון נע ב 1600 סל”ד וזה בעצם בשביל עוררות שרירים. ההילוך השני נע במהירות של 2000 סל”ד וזה בעצם להרפיית שרירים. ההילוך השלישי נע במהירות של 2400 סל”ד וזה בעצם לפירוק חומצת חלב ואילו ההילוך הרביעי נע במהירות 2800 סל”ד וזה לעיסוי עמוק.
 • הוכחת קול-בעוד MuscleRelax Pro זה מתהדר במנוע רב עוצמה של 90 וואט, הוא עדיין מסוגל לפעול עם רעש מינימלי. גם כאשר המכשיר פועל במהירות הגבוהה ביותר, ניתן לנהל שיחה. בין הגדרת המהירות הנמוכה ביותר לבין הגדרת המהירות הגבוהה ביותר, הרעש שהוא יוצר נע בין 50-65 דציבלים.
 • ארבעה ראשי עיסוי הניתנים להחלפה – MuscleRelax Pro מגיעים עם ארבעה ראשים שונים הניתנים להסרה למטרות שונות. לדוגמה, הראש השטוח מיועד בעיקר לקבוצות גב, מותניים וקבוצות שרירים גדולות. הראש הגלילי מיועד בעצם לרקמות עמוקות כגון מרידיאנים, חיבורים ונקודות דיקור. ראש U מיועד לצוואר, לעמוד השדרה ולגיד אכילס. לבסוף ראש הכדור מיועד לקבוצות שרירים גדולות כגון ירך, מותניים, קרף וירך שיכולות לשחרר קבוצות שרירים רגישות לרקמות רכות.

יתרונות MuscleRelax Pro

ל- Musclerelax pro, בדיוק כמו כל מכשירי עיסוי הקשה ואקדחי עיסוי, יש מגוון יתרונות אפשריים.

 • תנועה חופשית – עם שימוש עקבי ברובי עיסוי המפרקים יהיו גמישים יותר ופחות מועדים למתיחות ולנקעים. אקדחי עיסוי עובדים על השרירים, רקמות החיבור, הגידים, הרצועות והמפרקים, כולם פועלים יחד כדי לסייע לניידות. השרירים הרפויים והרקמה הפאשיאלית ושיפור זרימת הדם פועלים יחד לשיפור הגמישות וטווח התנועה של הגוף. טווח תנועה משופר יביא לאחר מכן ליתרונות נוספים כמו שיפור הביצועים הספורטיביים ושיפור גירוי חומרי הסיכה הטבעיים של הגוף כדי לסייע בשמירה על גמישות הגוף.
 • שמירה על כושר – MuscleRelax pro לוקחים בסערה את עולם מכשירי הכושר. מכשירי הטיפול ההלכיים האלה מכוונים לשרירים כואבים עם פעימות אש מהירות, שמטרתם לספק את היתרונות של טיפול בעיסוי מהנוחות של הבית שלך.
 • זרימת דם קלה-משתמשי רובי עיסוי רבים נשבעים ביכולתו של הגאדג’ט לעזור להרפות את השרירים, להגביר את התאוששות השרירים לאחר האימון ולמנוע עיכוב בכאבי שרירים (DOM) על ידי הגדלת זרימת הדם לרקמות הרכות והפחתת הצטברות חומצת החלב.
 • משמש כטיפול – למרות שחוקרים טרם אישרו את יעילותם של אקדחי עיסוי באופן ספציפי, מחקרים אכן תומכים ביכולות הטיפוליות של טיפול ברטט ועיסוי, שניהם חלק מהטיפול בהקשה.
 • שיקום משופר-אחת הצורות היעילות ביותר של טיפול לשיקום פציעות היא עיסוי, מכיוון שהוא לא רק מאיץ את תהליך ההחלמה אלא גם מונע חזרה של פציעה. אקדחי עיסוי פועלים כתוספת לתהליך שיקום הפציעות הסטנדרטי ומעודדים ריפוי והחלמה של שרירים מופחתים עקב טראומה או מחלה. על ידי שיפור זרימת הדם והנוזלים לשרירים ולרקמות הפאשיאליות, הוא מסייע לאזורים הפגועים להיות גמישים יותר ומזרז את תהליך הריפוי.
 • תיקון רקמות-ניתן להשתמש באקדחי עיסוי גם לפציעות ספורט וגם לרקמות צלקת שלאחר הניתוח. רקמת הצלקת בנויה מסיבי קולגן המסייעים בתיקון סיבים פגומים בגוף. עם זאת, גמישות הרקמות אינה תואמת את רקמות השריר הטבעיות של הגוף. אקדחי עיסוי מספקים עיסוי רקמות עמוק, שיסייע לפרק את רקמות הצלקת הללו, ובכך להקל על הכאבים ולהתרופף ההגבלה.
 • שחרור חומצה לקטית – שימוש באקדח עיסוי על שרירים כואבים יעזור לך לשחרר הצטברות חומצה לקטית. חומצה לקטית נוצרת כאשר רמות החמצן בגוף נמוכות והגוף מתחיל לפצות על כך על ידי הפיכת לקטט שזה עתה נוצר לאנרגיה. זה קורה לעיתים קרובות במהלך תרגיל הרמת משקולות אינטנסיבי והחומצה החלבנית נוטה להצטבר במחזור הדם מהר יותר מכפי שהיא יכולה להישרף. זה יכול לגרום לך להרגיש מותש, בחילה ויש לך תחושות התכווצויות בשרירים. אקדח עיסוי יכול להפוך זאת מכיוון שהוא מסייע לשחרור חומצת חלב ורעלים אחרים מהשרירים לרקמות שמסביב. זה יעזור להפחית את הסיכון לכאבי שרירים שמגיעים לעיתים לאחר ממושך

כיצד פועל Muscle Relax Pro?

ישנן דרכים פשוטות לשימוש בגאדג’ט זה, כאשר הצעדים הפשוטים אפילו טירון כיצד להשתמש ב- Muscle Relax Pro יוכל לנצל את המוצר.

 • הפעל את המכשיר מבלי לשים אותו על גופך. בדרך זו תהיה לך שליטה טובה יותר בטיפול בו.
 • כעת, הניח בעדינות את MuscleRelax Pro על גופך. תוך כדי פעולה זו, אל תוסיף לחץ. פשוט תן לזה להישאר על פני העור או האזור המושפע שלך.
 • לעסות ללא מאמץ את האקדח לאורך השריר. הזז את המכשיר לאט.
 • אם אתה מכה קשר או אזור מתח, תן ל- musclerelax pro לנוח על המקום הזה – בלי להוסיף לחץ נוסף – לכמה רגעים לפני שתמשיך הלאה.
 • תוך כדי פעולה זו, אל תשכח לשאוף ולנשוף. זה יעזור להשאיר אותך רגוע.

איך מרגיש ה- MuscleRelax Pro על הגב?

במקום לסקור לך את העוצמה של MuscleRelax Pro, כללנו גם את התיאורים להלן כסקירה כללית לאזורי גוף שונים.

 • גב: ה- MuscleRelax Pro קל יותר מדגם העבר, כך שהוא הופך אותו לפשוט יותר לטפל במלכודות שלך מבלי לסבול מרוב עייפות בכתפיים, אם בכלל. ברור שהגב הוא שטח אחד שבו שותף הוא בעל ערך במיוחד, אך אתה יכול אפילו לדאוג לעסקים בגלל הפיר הניתן להתאמה ומשקלו הקל יותר. באופן כללי MuscleRelax Pro יחלץ באופן מיידי את שרירי הגב העליון וידחיק את החבורות הנוראות הניכרות ביותר ללא מאמץ.
 • טיפ כוכב: השתמש בחיבור החרוט עבור החבורות הקשות ביותר.
 • רגליים: אם יש לך רגליים כואבות או קורס חסר אונים, ה- MuscleRelax Pro הוא מתנה משמיים. כמו כן, טיפול עצמי הוא משב רוח. אתה יכול להמריץ את השוקיים והרגליים שלך במהירות, או להתעמק לעומק הרובעים, שרירי הירך והגלוטות שלך לשיקום כולל.
 • טיפ מאסטר: התחל עם הכדור העגול לאזורי הרגליים שלך, אך סחור עם חיבור האגודל לטיפול בחבורה נוספת. נסה את החיבור SUPERSOFT עבור השוקיים שלך.
 • כתפיים קדמיות, זרועות: החיבור SUPERSOFT הוא משנה משחק בהתכנסויות השרירים הדקות יותר שלך, וככזה הוא פועל בצורה מדהימה בזרועות התחתונות ובדלתואידים הקדמיים. בנוסף, הערכתי את השימוש בחיבור הדמפר והטריז באזורים אלה.
 • מקדשים, כאבי ראש, עורף מעולם לא הייתי מציע להשתמש במסאז ‘כף יד על המקדשים שלך, אך חיבור SUPERSOFT הופך את זה לעלות על הדעת, והשימוש בו נותן הקלה ברגע מכאבי מוח או כאבי ראש. הסדר זה הוא הכרח מוחלט אחרי כל אדם שמנהל סוגים אלה של אינדיקציות באופן שגרתי!

אפשרויות אביזר של MuscleRelax Pro

MuscleRelax Pro מדגיש את מארז הקשיח של שם המותג שהופך אותו ליתרון ובטוח מדי למשלוח MuscleRelax Pro לכל מקום שאליו אתה נוסע.

יתר על כן, MuscleRelax Pro מלווה בשתי סוללות (עוד על זה מתחת באזור הסוללה), מטען עצמאי ושישה ראשי חיבור. ראשי החיבור משלבים כדור סטנדרטי, ה- SUPERSOFT שהוזכר לעיל, קונוס, אגודל, בולם ו טריז.

כפי שהזכרתי בעבר בביקורת זו, ה- SUPERSOFT הוא פיתוח עצום בסיווג של מעסים כף יד, מכיוון שהוא מאפשר לך לנסות להתייחס אפילו למקומות שלך ולמעלה ולמטה באזורי הצוואר והראש העליון. SUPERSOFT הוא משהו שאתה צריך להבין כדי להעריך אותו לגמרי.

 • SUPERSOFT: התקדמות מדהימה המאפשרת לך לטפל במיגרנות לחץ, השיטה האידיאלית לשפשף את מקדשיך ושפשוף הצוואר שלך.
 • כדור עגול קטן יותר: זה נותן טיפול מדהים מסביב.
 • טיפים לחרוט ואגודל: הדבר הקרוב ביותר לאגודל של מומחה לשפשף גב! אלה הם המכשירים האידיאליים לשימוש כאשר מנסים להדחיק את החבורות המייסרות ביותר.
 • טיפים לדמפנר ו -טריז: מושלם לטיפול באיסוף שרירים פחות נוצר ולסוגי גוף צנועים יותר. אידיאלי להורדת העוצמה של השפשוף האחורי.

יתרונות וחסרונות של מרגיע שרירים

יתרונות

 • קל לשימוש
 • זה קל ונייד.
 • תג מחיר משתלם
 • חיי סוללה ארוכים
 • פחות רעש כאשר הוא מתפקד
 • אפשרויות מהירות מרובות שיתאימו לצרכים שלך

חסרונות

ניתן לקנות אותו רק באינטרנט, אם כי זו לא בעיה מכיוון שרוב האנשים כבר קונים חומרים שונים באינטרנט.

מי צריך MuscleRelax pro?

MuscleRelax Pro נחוץ במיוחד אם אתה ספורטאי והם עשויים להיות מועילים להתמצא אם אתה אוהב לדחוף את עצמך להשגת יעדי כושר חדשים. לדוגמה, הם יכולים לסייע בחימום השרירים לפני מרוץ בוקר מוקדם או למנוע מהם להתהדק לאחר שתסיים את הפעילות הגופנית.

כאשר אתה עובד קשה לקראת יעדי ביצועים אתלטיים, טבעי שהשרירים שלך יחוו כאב. כאב זה עשוי להשפיע על האימון שלך או אפילו לגרום לך לקחת חופש לא מתוכנן. למרות שחשוב להניח את השרירים, אתה יכול למצוא הקלה גם על

ידי שימוש ב- Musclerelax Pro כדי להשתחרר ולזרום את הדם לאזורים הבעייתיים שלך.

מקצוען Musclerelax פועל על ידי דפיקות השרירים שלך בקצב של עד 4,000 פעמים בדקה. עומק השבץ (הנקרא כלי הקשה) וכמות העוצמה קובעים עד כמה מרגיש מקצוען השרירים. יותר שרירים שאוהבים עיסוי קשה צריכים לחפש Musclerelax Pro עם קצב שבץ גבוה יותר, יותר הקשה לדקה ויותר כוח. אם אתה רגיש יותר, אז מעסה קל יותר צריך לבצע את העבודה.

אז Musclerelax Pro משתמש ברטט וכלי הקשה כדי לשחרר אותך. זאת אומרת שיש לה את האיכות והאפקטיביות הרצויה שעל הקונה לשקול.

למה אני מצפה מחבילת MuscleRelax Pro

ה- Musclerelaxer pro מגיע עם הפריטים הבאים מהאריזה:

 • עיסוי כלי הקשה של Musclerelaxer
  סוללת ליתיום-יון
 • 24V, 2200mAh (נשלפת ונטענת)
 • כבל טעינה לקיר
 • 4 ראשי חיבור
 • שָׁטוּחַ
 • ראש Y
 • קליע/חרוטי
 • עָגוֹל

שאלות נפוצות

האם הוא רוטט או פועם כמו פעולה מכה?

ניתן לתאר בצורה הטובה ביותר את הפעולה כמתחילה מהקשקה קלה עד הקשה עוצמתית. יש לי את זה מוגדר בדיוק מעל הביניים ולמצוא את הרמה הזו נוחה ויעילה.

למי כדאי להשתמש ב- MuscleRelax Pro?

זה בעצם לכולם, אבל מרים רציני וחובבי כושר שיש להם תקציב עבור כלי התאוששות נוספים יכולים להרוויח עם Hypervolt Plus. כמו כן, מאמנים וחדרי כושר יכולים להרוויח עם Hypervolt Plus לשימוש הלקוח.

איך זה משתווה ללחץ של מרפק שנחפר בעמוד השדרה שלך על ידי גבר של 180 ליברות?

הפריט הטוב ביותר שקניתי אי פעם לשרירים כואבים. אני ממליץ עליו.

האם כדאי לקנות אקדחי עיסוי?

החזקת אקדח עיסוי לצידך יכולה להיות מועילה מאוד, אם אתה מתאמן לעתים קרובות. אקדח עיסוי הוא בעצם עיסוי רקמות עמוק DIY, שמשחרר את השרירים שלך, ומשחרר אותך מיצירת שרירים כואבים נוקשים. זה שווה את הכסף

עד כמה יעיל מכשיר העיסוי MuscleRelaxPro לכתפיים קפואות או לכאבי שרירים ברגליים?

למשתמשים כרגע יש ביקורות חיוביות בדרך כלל על מכשיר עיסוי זה. הראשים המתכווננים איתם הם מגיעים מאפשרים להגיע לשרירים. דברים בסיסיים כמו עיסוי עשויים להיות מה שאתה צריך כדי להשתחרר מהלחץ הזה.

האם ל- MuscleRelax Pro יש אחריות?

כן. ה- Hypervolt Plus מגיע עם אחריות מוגבלת לשנה המגנה על המשתמש מפני פגמים במוצר ושגיאות עבודה.

סיכום

MuscleRelax Pro הוא היוצר המקורי והתקן הוותיק של אקדחי עיסוי הקשה. הודות לחוכמתם כמותג וחברה, הם יצרו פתרון שעזר למיליוני אנשים לקבל טיפול עיסוי ברמה מקצועית בעת הצורך.

המכשיר הפופולרי להפליא שלהם יצר קטגוריה של עותקים בתוך קטגוריית עיסוי הכושר הידני, אך כזכות להמשך החדשנות שלהם ולראייה ללא תחרות, MuscleRelax Pro נותר המכשיר מספר אחד עם הצגת MuscleRelax Pro.

Rate this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

activ8 fitness band

חוות דעת אחרונות על ActiV8 כושר, מחיר 2021, מאפיינים והיכן לקנות בישראל?חוות דעת אחרונות על ActiV8 כושר, מחיר 2021, מאפיינים והיכן לקנות בישראל?

במה שונה ActiV8 ממעקב אחר כושר אחר? זהו גשש כושר צמיד קל ללבישה אשר נועד לשפר את הבריאות, הבריאות והכושר של המשתמש. גשש הכושר משלב מגוון רחב של פונקציות שאוספות

LIVETEMP PRO 2021: ביקורות אחרונות של לקוחות, מחיר והיכן לקנות בישראל?LIVETEMP PRO 2021: ביקורות אחרונות של לקוחות, מחיר והיכן לקנות בישראל?

מהו LiveTemp Pro? LiveTemp Pro הוא מדחום אינפרא אדום כף יד המשמש למדידת חום הגוף בזמן חום. קצב הקריאה של הטמפרטורה הוא 0.5 שניות. עליכם לכוון את המדחום וללחוץ על

Tactic AIR Drone 2021 ביקורות, מחיר, תכונות ואיפה לקנות בישראל?Tactic AIR Drone 2021 ביקורות, מחיר, תכונות ואיפה לקנות בישראל?

מזל”טים הופכים פופולריים יותר ויותר במרחב הצרכני בשנים האחרונות. השגת זוויות ייחודיות היא הגשמת חלום עבור רוב יוצרי התוכן. מזל”ט הוא אביזר מושלם לטוס אל האופק ולצלם צילומים מרהיבים מכל