ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים סורק ביומטרי NanoSecure 2023 תכונות קריאה אחרונות, אתר רשמי, סקירת לקוחות

סורק ביומטרי NanoSecure 2023 תכונות קריאה אחרונות, אתר רשמי, סקירת לקוחות

סורק ביומטרי NanoSecure 2023 תכונות קריאה אחרונות, אתר רשמי, סקירת לקוחות post thumbnail image

NanoSecure משתמשת בטכנולוגיה חדשנית כדי לשמור על אבטחת הנתונים שלך והיא המהירה ביותר בשוק. אינך יכול להרשות לעצמך הפרת אבטחה בזמן של היום מכיוון שהוא מכיל את המידע האישי שלך ואם גניבה עלולה לגרום לבעיות חמורות.

גניבה היא אחד החששות הגדולים ביותר בעולם המודרני. בין אם זה מקוון, בבית ובין אם אתה בחוץ, זה יכול לקרות לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן. קורא USB ללא אצבעות הוא הדרך האחרונה להגן על המידע שלך ולהבטיח את בטיחותו.

NanoSecure היא המתקדמת ביותר מבין כל האפשרויות בשוק. זה לא ציוד בסיסי, שלוקח לו גיל להשתמש, יש לו כמה פונקציות שימושיות. ליתר ביטחון בעולם לא בטוח, NanoSecure הוא מה שאתה צריך.

אין ספק שבימינו, כל מה שסביבנו הופך ליותר ויותר דיגיטאלי. ומכיוון שרוב המידע האישי והחשוב שלנו נשמר במחשבים ובטלפונים הניידים שלנו, אין צורך לומר שחשוב להגן על המידע הזה הכי טוב שאפשר. למרבה הצער, לכל הטכנולוגיה הזו יש גם כמה חסרונות וזה נהיה קשה יותר ויותר להגן על מידע חשוב. בעבר, זה היה מספיק רק להגדיר סיסמה כדי לקבל הגנה מלאה על נתונים, אבל היום זה אולי פשוט לא יהיה מאובטח מספיק. וכאן סורק טביעות אצבע שימושי. להלן, אנו מדברים על NanoSecure, מכשיר קטן אך חזק מאוד שיעזור לכם לשמור על כל הנתונים שלכם.

StableCAM Pro

מהי NanoSecure?

Nano Secure הוא מכשיר אבטחה ביומטרי המשתמש בסורקי טביעות אצבע כדי לזהות אם המשתמש רשאי לגשת לתוכן של כמה נתונים מוגבלים. המכשיר הקטן מבטיח את בטיחות הנכסים שלכם, בין אם ברשת ובין אם לא. זהו אמצעי האבטחה האחרון בשוק וקל מאוד לשימוש. אף אחד לא יכול לגשת לקבצים שלך שכן האמצעי היחיד לגשת אליהם הוא ביטול נעילת האבטחה באמצעות טביעות האצבע שלך. אתה יכול לשכוח משמירת סיסמאות ויצירת סיסמאות מקודדות באמצעות Nanosecure.

בחברה מודרנית זו, אבטחה ביומטרית חשובה מאוד. היא זכתה לקבלה במהלך השנים שהוכיחה שהיא יכולה להציל נכסים חיוניים בימים שבהם העולם גובר ברע. יתר על כן, טכנולוגיה זו נוצלה על ידי גורמים פרטיים וממשלתיים רבים ברחבי העולם במטרה להבטיח נכסים שונים מפני שימוש לרעה וגניבה.

נכון לעכשיו, עלינו להיות אסירי תודה לכך שכמה חברות טכנולוגיה שואפות לפתח שיטות טובות יותר וטובות יותר שיעזרו לנו להיות מוגנים היטב מפני התקפות אבטחת פרטיות. והנה, סורק טביעות האצבע הטוב ביותר לא אחר מאשר NanoSecure.

לאחר אירועי הטרור ההולכים וגוברים, יש צורך במערכת אמינה ויעילה ממש כמו סורק טביעות אצבע ביומטרי. למה? הסיבה לכך היא שטכנולוגיה זו יכולה לסייע בהענקת גישה מותנית ליחידים. וזה אחד ההטבות של NanoSecure.

NanoSecure היא הטכנולוגיה המהירה ביותר בעולם לזיהוי טביעות אצבע

תלונה עם מוצרים אחרים היא שהם משתמשים באטיות. כאשר הכניסה לקבצי ה- USB שלך היא דחופה, המהירות חשובה מאוד. עם NanoSecure, כשאתה סורק את ההדפסה שלך אתה מקבל את הגישה המהירה ביותר בעולם. זה לוקח 0.15 שניות בלבד, מה שהופך אותו למהיר יותר מכל אחר.

לא רק שזה חוסך לך זמן אלא שהוא נראה טוב מול לקוחות פוטנציאליים כשאתה מציג מידע באופן אישי. היא מאושרת על ידי הברית FIDO (מהירות זהות מקוונת), כלומר המערכת הייחודית נבדקה ועובדת מהר, על פי תקני הבטיחות הדיגיטליים המודרניים.

אתה יכול לנעול ולפתוח את הקבצים שלך כהרף עין, מה שהופך אותם לציוד חיוני לאבטחת הקבצים שלך.
סיסמאות מורכבות יכולות להיות כל כך מתסכלות. הצורך לרשום אותם מסוכן ויכול להוביל לגישה נוחה לגנבים אם הם ימצאו את המידע הרגיש שלך.

אפילו לזכור את הסיסמאות שלך יכול להיות קשה. לוקח הרבה זמן לאחזר אותם ולהקים חדשים באמצעות דואר אלקטרוני, ולבזבז את הזמן היקר שלך שניתן להשקיע בצורה חכמה יותר. טכנולוגיית זיהוי טביעות אצבע USB חוסכת לך זמן ומשמעותה שלעולם לא תצטרך לדאוג להינעל מהקבצים שלך.

האקרים למחשבים הם מתוחכמים להפליא ולעתים קרובות מוצאים דרכים לעקוף סיסמאות כדי לקבל גישה למידע פרטי. לא ניתן לזייף את טביעת האצבע הייחודית השייכת לך, כלומר NanoSecure היא הדרך הטובה ביותר להרחיק את הקבצים שלך מידי גנבים.

nanosecure

איך זה עובד?

NanoSecure היא סוג אליטה של ​​מערכת אבטחה ביומטרית שיכולה לעשות טוב יותר מסורק טביעות אצבע רגיל שאתה מכיר. הוא כולל מערכת שיש לה גישה מותנית קפדנית. זה מאפשר לאדם לגשת למכשיר מסוים רק לאחר סריקה והתאמה של המאפיינים הפיזיים הייחודיים הרשומים כמשתמש מורשה.

NanoSecure יכולה לספק לך אבטחת מחשב איתנה יותר בצורה סופר קלה. שלא לדבר על זה שזה רק יאפשר לאדם הנכון לגשת למכשיר. בנוסף זה יכול לעזור לך לשאת בנטל אבטחת הקבצים שלך.

הגדר כעת את סורק טביעות האצבע עם הזיהוי המהיר ביותר בעולם. אנו שמחים לומר לך שגאדג’ט אבטחת המחשב החזק הזה יכול לזהות את הביומטריה שלך תוך 0.15 שניות בלבד. האם זה לא מדהים? זהו סורק טביעות האצבע הטוב ביותר שכולם זקוקים לו.

חוץ מזה, השכיחות הגוברת של פריצה למחשב גררה ביקורת רבה על ההגנה הלקויה שמספרי סיכות וסיסמאות יכולים לספק. דבר טוב אבטחה ביומטרית מתקדמת כמו NanoSecure יכולה להציל את היום. מכשיר זה מזהה דפוסים ייחודיים של עמקי טביעות אצבע ורכסים הנמצאים באצבעו של אדם. ודפוסים אלה שונים לחלוטין מכל אדם וכתוצאה מכך זיהוי מאובטח מאוד גם לאחר סריקת אנשים מכל אוכלוסיית העולם.

בנוסף, השימוש בטביעת האצבע כדרך גישה הוא אמין ומדויק ביותר. אם אתה שואל אותי מדוע, זה נובע מהסיבה שלא סביר להניח שהוא יאבד או ייגנב. יותר מכל ניתן לשכוח בקלות את אמצעי האבטחה המסורתיים כמו סיסמאות ומספרי סיכה, במיוחד אם מה שיש לך הוא מסובך.

תכונות עיקריות של NanoSecure

ל- Nano Secure תכונות ייחודיות שהופכות אותה למועדפת ביותר בחברות גדולות. אינך צריך לחוש חוסר ביטחון עם הנתונים שלך יותר מכיוון שהאקרים ואיומים אחרים אינם תואמים את התכונות המרכיבות את Nano Secure.

 • הגנה על פרטיות חזקה יותר
 • אין צורך לזכור סיסמה מורכבת
 • אבטחה במהירות ובנוחות מוחלטת
 • תאימות גמישה
 • קל משקל, קומפקטי וקל לנשיאה
 • הגנה מתקדמת של 360 מעלות

nanosecure

למה אתה צריך את זה?

בתקופה בה טרור והפריצה מתרחשים בכל עת, אמצעי אבטחה המגבילים גישה בתנאים פרטיים מסוימים הם תנאי הכרחי הכרחי. Nano Secure הוא אחד מפרוטוקולי האבטחה המתקדמים עם טכנולוגיה כזו למניעת גישה בלתי מורשית. אתה צריך את המכשיר כדי לשכוח את הסיסמה ולאפס את הסיכה בכל פעם שאתה שוכח את הסיסמה שלך.

לכל אדם דפוס ייחודי של טביעת האצבע, אך יחד עם זאת, לכל אחד יש זכאות לפרטיות. המכשיר משתמש בתוכנית שיכולה לזהות רק דפוסי טביעות אצבע מורשים. בקצרה, זוהי דרך עדינה יותר להבטיח את הפרטיות של כל אחד ואחד מכיוון שטביעות האצבע שונות עבור כולם.

Nano Secure חוסך לך את הזמן לשלוט ברמז לסיסמה שלוקח הרבה מאמץ לייצר מכיוון שהרמז צריך להיות אחד מסוגו. זה הופך לחסר ביטחון בעת ​​הקלדת סיסמה או סיכה בפומבי מכיוון שאתה אף פעם לא יודע אם מישהו צופה בך. Nano Secure מבטיחה שתוכלו לגשת לנתונים שלכם בכל מקום מכיוון שאיש אינו יכול לזייף טביעת אצבע. זה מבטל את האפשרות שמישהו יעתיק את הסיסמה שלך בפומבי.

סיבה נוספת מדוע אתה זקוק למכשיר הקטן המחובר ל- USB זה שהוא משתמש בדרך חזקה מאוד של מנגנון אימות שהוא ביומטריה שכן הוא מבוסס אך ורק על מאפיין פיזי ייחודי של אדם השונה לחלוטין לכלל האוכלוסייה. בינתיים, אסימונים וסיסמאות פגיעים מאוד למקרים כמו גניבה או אבידה. אך עם טכנולוגיה ביומטרית כמו סריקת טביעות אצבעות, לעולם לא תצטרך להכריח את עצמך לזכור סיסמה נשכחת שוב. זה לא הצורך לשנן בעל פה.

ל- NanoSecure טכנולוגיית חישה לנשימה

הרבה מוצרי זיהוי ללא אצבעות USB מוגבלים בתכונות שלהם. ל- NanoSecure רבים כולל זיהוי ביולוגי AI וטכנולוגיית חישה לנשימה כדי לסייע בהגנת המידע שלך עוד יותר.

נוסף על כל זה, יש לו גם זיהוי ניסיון מזויף אשר באמת נותן למידע שלך שכבת אבטחה שאחרים לא עושים.

כמעט בלתי אפשרי לשכפול, זה עובד רק אם אתה או בן משפחה ייעודי מנסים לגשת ל- USB, שזו בדיוק רמת האבטחה שאתה רוצה.

דירוגים ויתרונות של Nano Secure

אחת הטכנולוגיות הנפוצות ביותר שמתקרבות אל Nano Secure היא טביעת האצבע של ה- USB, אך היא אינה מתאימה מכמה סיבות. לדוגמה, ל- USB יש תוכנית המאפשרת טביעת אצבע של משתמש אחד בלבד. מצד שני, Nano Secure מסוגלת להגדיר עד 10 טביעות אצבע. עשרת הדפיסים השונים הם האנשים היחידים שיכולים לגשת לנתונים. הטכנולוגיה מאפשרת לגשת לקבצים שלו בכל מקום בעולם דרך אשתו אם הוא השאיר את המכשיר בבית. חלק מהיתרונות שאתה יכול לקבל משימוש במכשיר כוללים:

 • הגנה על פרטיות טובה יותר
 • זה ידידותי למשתמש
 • זה מהיר מאוד בהשוואה לאבטחה המשתמשת בסיסמה. אתה יכול לגשת לנתונים ולהתנתק תוך שניות.
 • זה אמין מאוד מכיוון שאין מקרים של שכחת הסיסמה.
 • זה יכול לתת גישה לעשרה אנשים שיש להם טביעות אצבע מורשות שונות.
 • זה יכול לזהות את טביעות האצבעות מכל הזוויות.

איפה אני יכול לקנות את זה?

האם אתה מוכן לשדרג את שכבת ההגנה שלך? NanoSecure ידידותית גם למשתמשי מחשב מבוגרים במיוחד כי הם נוטים ביותר לשכוח סדרה של תווים ומספרים בשילוב בדיוק כמו איך נראים סיסמאות ומספרי סיכה חזקים. אתה יכול לקנות מוצר זה באמצעות הכפתור למטה שיוביל אותך ישירות לאתר הרשמי שלהם. למעשה, תופתעו מהעסקאות הטובות ביותר שתגלו שם במיוחד שנראה כי Hyperstech נדיבה מאוד ועוזרת לכם לחסוך הרבה כסף על ידי הצעת סורק טביעות אצבע ביומטרי מצוין זה בכמויות גדולות.

ילדים צעירים חדשים בהקלדה הם אחד המשתמשים האידיאליים גם במכשיר המדהים הזה. למרות שרעיון סריקת טביעות האצבע נראה כה רציני עד שתוכל לחשוב רק על מבוגרים כמשתמשים העיקריים. NanoSecure אידיאלית גם לילדים שמותר הוריהם להשתמש במחשבים מעת לעת. רק וודא שאתה מאבטח את הקבצים החשובים שלך כאשר אתה מאפשר לילדים לגשת למחשב האישי שלך. מי יודע אם הילד מוחק בטעות את כל תיקיית המסמכים שהגעת לשם.

NanoSecure היא השקעה מצוינת

אנשים רבים אומרים שלא ניתן לשים מחיר לביטחון וזה נכון. הערך שאתה מקבל מ- NanoSecure הופך אותו לפיסת טכנולוגיה חיונית שכולם צריכים להשתמש בה.

הגן על המשפחה שלך או על העסק מפני הונאות והתחל להשתמש ב- NanoSecure כדי לשמור על המידע שלך היום

היכן אוכל לרכוש את NanoSecure?

NanoSecure זמין לזמן מוגבל בלבד, עם הצעות בלעדיות ומשלוח חינם.
ההזמנה מהירה וקלה, אז נצלו את המחיר הנהדר על ידי הזמנתכם עוד היום

Rate this post

Related Post

PETHYDRO MAX ביקורות אחרונות, מחיר 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?PETHYDRO MAX ביקורות אחרונות, מחיר 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?

לעולם אל תסחוב קערה מסביב, אנו יודעים שזה מאוד מעצבן להביא קערה ובקבוק מים בו זמנית. בקבוק המים לחיות המחמד שלנו פותר את הבעיה הזו, הוא מתנהג כמו שניהם בעיצוב

Vibes X Watch הביקורות האחרונות: מחיר בשנת 2021 והיכן ניתן לרכוש בישראלVibes X Watch הביקורות האחרונות: מחיר בשנת 2021 והיכן ניתן לרכוש בישראל

>> Vibes X הזמינו וקבלו 50% הנחה עכשיו << שעונים חכמים מודרניים מספקים ממשק יומיומי, ואילו אפליקציית סמארטפון מספקת ניהול וטלמטריה (המכונה מעקב ביולוגי ארוך טווח). בשנת 2010 יש לשעונים