ביקורות ישראל 2023 גאדג'טים פרוטקטור פיץ ‘סקירה אחרונה, מחיר, תכונות והיכן קונים בישראל?

פרוטקטור פיץ ‘סקירה אחרונה, מחיר, תכונות והיכן קונים בישראל?

החידוש החדש לבטיחות

מגרש המגן מושלם לאותם אנשים שחוששים ללכת לבד ברחוב, במיוחד בלילה, ולאלו שאינם מרגישים בטוחים בעת שימוש בתחבורה ציבורית.

זה לא משנה את המצב, מכשיר הבטיחות הזה של מחזיקי המפתחות יכול לעזור לכל אחד להגן על עצמו על ידי קריאה לעזרה בעת סכנה.

אזעקות אישיות כגון מגן המגרש מפותחות כדי להבטיח את בטיחות כולם. קשה להילחם כאשר מאיימים עליה, כך שקצת הגנה נוספת יכולה להיות הצלה כאשר מישהו מנסה לפגוע באחר.

קיימים בשוק אמצעי הגנה אישיים רבים, החל מרססי פלפל ועד טאסרים ואלות הניתנות להרחבה. ובכל זאת, מגרש המגן עושה את עבודתו באופן חדשני ואינו גורם לתוקפים להרגיש כועסים כי אפילו לא ישימו לב אליו.

זהו מכשיר שאמור להיות תלוי על מחזיק המפתחות של הרכב שלך ומשמיע צליל קיצוני כדי למשוך תשומת לב עד 300 מטרים כשאתה בסכנה.

עם עד 40 דקות של צליל רציף כדי להבטיח שהוא מוכן לשימוש בעת הצורך, ואז הכנס מחדש את הסיכה לעצירה. זה לא יפגע באוזניך כאשר האזעקה נשמעת, והסיכה נמשכת.

מגן המגרש חוקי לשימוש בכל מדינות ארה”ב לשימוש כפריט הגנה אישי. הוא מתריע בפני מי שנמצא בקרבת קורבנות פיגוע, שלא לדבר על שהוא משמיע צליל חזק מספיק לתוקפים חסרי אוריינטציה.

מהי אזעקה אישית של מגן המגרש?

מגן המגרש הוא אזעקה אישית שנעשתה כדי להבטיח את בטיחות כולם. כאשר קשה להילחם, אזי הגנה קטנה כגון מגרש מגן יכולה להציל גם את חייך. המגרש הזה מגן עושה את העבודה

בצורה חכמה וחדשנית, וזה לא קל לזהות.

תכונות:

 • אישור בינלאומי: במדינות מסוימות שימוש בסכינים שוויצרים, תרסיסי פלפל או נשק חשמלי אפילו להגנה עצמית אינו חוקי. בינתיים, Protector Pitch הוא כלי להגנה עצמית חוקית ומאושרת בכל מקום בעולם.
  צליל חזק: ברגע שימשכו את הקצה תוקף התוקף שלך עם צליל של
 • 130dB, וזה מספיק כדי לעצור אותם במסלול שלהם ולמשוך תשומת לב של אנשים אחרים.
 • קטן וקומפקטי: מתאים לכיס ואפשר לתלות אותו על תיק או מחזיק מפתחות, מגן המגרש דיסקרטי וניתן לשאת אותו לכל מקום איתך.
 • עמיד: עשוי מחומרים יציבים, מכשיר זה לא יישבר עם נפילה, מה שאומר שהתוקף שלך יתקשה לנסות להשתיק אותו.
 • חיי סוללה ארוכים: אתה יכול להשתמש ב- Protector Pitch במשך די הרבה זמן לפני שתצטרך להחליף אותו. כדי לבדוק אם הסוללה נגמרת פשוט בצע בדיקת קול מהירה. אם זה נהיה שקט – הגיע הזמן להחליף סוללות.
 • מוכן לשימוש: הסוללות הסטנדרטיות הראשונות LR44x3 כלולות, כך שתוכל להתחיל להשתמש בפרוטקטור פיצ’ר היישר מהחבילה.

כיצד פועל מגן המגרש?

אתה יכול לחבר אותו היכן שנוח לך – על רצועת התיקים, החגורה, המפתחות או פשוט לשמור אותו בכיס. הוכח כי עבריינים חווים רמה רבה של פחד כאשר הם מתקרבים ליעדים שלהם, גם אם זה לא נראה כך, ומכאן שכל דבר שיצא מחוץ לתוכנית שלהם יבהיל אותם מספיק כדי לתת לך יתרון טקטי, או סיכוי להימלט מהמצב . אם אתה מרגיש שאתה עלול להיות בסכנה, פשוט תפס את מגרש המגן שלך ושלוף את הסיכה. המכשיר יפעיל אזעקה צורחת שתבהיל את העבריין מספיק בכדי לתת לך הזדמנות להתגונן או לברוח, כמו גם למשוך את תשומת לבם של העוברים והשבים או אפילו האנשים המתגוררים בבניינים שמסביב. אם יאבדו את השליטה במצב ויכולים למשוך עדים, העבריין עלול לברוח מעצמו, ובסופו של דבר אתם בריאים ושלמים.

מה הופך את ההתראה האישית לאזעקה האישית של מגן המגרש?

ניתן לרכוש את האזעקה האישית של המגן כפריט אחד, גם באריזה של 2 ו -3 במחירים טובים יותר. מי שמחליט לקנות חבילה של 2 או 3 יכול לשתף את מכשירי המגן Pitch עם משפחתו או לשמור אחד בכל שקית.

משמיע צליל חודר, אזעקה אישית זו מרחיקה את התוקפים ומעניקה לקורבן מספיק זמן לרוץ ולהתחבא או לעזור להגיע. מופעל על ידי 3 סוללות סטנדרטיות LR44 הניתנות להחלפה וכלולות באריזה, כך שמגן המגן מוכן לשימוש ישירות מהקופסה. חוץ מזה, אזעקה זו עטופה בפלסטיק ABS שמונע ממנה להישבר או להימעך. הוא זמין בשלושה צבעים: לבן, תכלת וורוד.

יתר על כן, הוא נראה טוב על מחזיק המפתחות ובכלל לא חשוד, מה שאומר שהתוקפים לא מתרגשים כשראים אותו. זה נראה בדיוק כמו פריט סטנדרטי ודקורטיבי של מחזיקי מפתחות.

כבונוס, הוא לא יצרוך יותר מדי אנרגיית סוללה. לסוללות LR44 יש אורך חיים ארוך, ולסוללות זמן המתנה של 365 יום, כך שמי שמחליט להשתמש באזעקה אישית זו יכול להיות סמוך ובטוח שלא ייגמר להם הסוללה, והם מוגנים בעת הצורך.

יתרונות וחסרונות של מגן המגרש

יתרונות-

 • טוב להגנה עצמית
 • עם רעש חזק אנשים יכולים לבוא לעזרתכם באופן מיידי
 • זוהי מערכת אזעקה המופעלת באמצעות סוללות, כלומר היא תעבוד גם אם אין חשמל.
 • הוא מגיע עם מחזיק מפתחות כך שהוא קל עד קל לנשיאה ותוכל לשאת אותו איתך לכל מקום.

חסרונות

 • זה יכול להיות במקומו או נגנב בקלות מכיוון שמדובר במכשיר קטן.
 • החומר הפלסטי שלה אינו חזק מספיק.

סקירות של לקוחות על אזעקה אישית של מגן המגרש.

אליוט ה.

אני נוסע הרבה ואני לא תמיד מרגיש בטוח באזורים מסוימים … בדרך כלל אני לא קונה דברים מהאינטרנט אבל לא יכולתי להתאפק! זה עובד די טוב. מאוד שימושי. אני נושא אותו על המפתחות שלי. מושלם!

ג’ימי 1955

קניתי אותו לנכדים שלי. הם מתחילים להסתדר בעצמם ואני קצת דאגתי. דיברתי איתם ואמרתי להם איך להשתמש בזה. בהחלט אני ממליץ עליו!

לורה א.

הייתי נושאת איתי תמיד תרסיס פלפל אבל לא הייתי מרוצה. מוצר זה גרם לי להרגיש בטוח יותר בהסתובבתי לבד. אני נושא אותו איתי תמיד.

סוזן

רכשתי את זה כי חששתי מהאפשרות להישאר ללא סיוע אם תהיה לי בעיה כשאתה בחוץ על קטנוע הניידות שלי. זה יבטיח שאשמע אני מקווה.

רוברט קרייג.

לאחר התאונה שלי התחלתי להשתמש בכסא גלגלים. לפעמים אני אומר לעוזרת שלי לא לדחוף אותי החוצה שאני רוצה לעשות את זה בעצמי. אז כשאני בגן ואני נופל בטעות מהכיסא אני לוחץ על האזעקה וזה מתריע העוזרת שלי לבוא לעזרתי. לדבר הזה יש תועלת עצומה.

סקירה של מגן המגרש

זהו מכשיר שאמור להיות תלוי על מחזיק המפתחות של הרכב שלך ומשמיע צליל קיצוני כדי למשוך תשומת לב עד 300 מטרים משם כשאתה בסכנה. עם עד 40 דקות של צליל רציף כדי להבטיח שהוא מוכן לשימוש בעת הצורך, ואז הכנס מחדש את הסיכה לעצירה. זה לא יפגע באוזניך כאשר האזעקה נשמעת, והסיכה נמשכת.

Rate this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

LumbarCorrect Strech גב חגורת שיכוך כאבי גב, פונקציות ועלותLumbarCorrect Strech גב חגורת שיכוך כאבי גב, פונקציות ועלות

ייתכן שסבלת מכאבי גב חריפים בעיקר באזור המותני התחתון (קטע הבטן של הגו). ייתכן שזה היה כתוצאה מתאונה, מערך של מחלות, או כאשר שני עצבי עמוד השדרה שהם שורש העצב

Smosquito

ביקורות Smosquito: קבל את ההגנה המתקדמת שלך נגד יתושים העונהביקורות Smosquito: קבל את ההגנה המתקדמת שלך נגד יתושים העונה

סקירת יתושים; תנאי מזג אוויר רטובים נותנים ליתושים הזדמנויות רבות למצוא מים עומדים להטיל עליהם את הביצים. כשמזג ​​אוויר חם עוקב אחרי הגשם, היתושים מסוגלים להתרבות אפילו יותר מהר. הימנעות

מסכת LUCIDSHIELD ביקורות אחרונות בשנת 2021, מחיר והיכן לקנות בישראל?מסכת LUCIDSHIELD ביקורות אחרונות בשנת 2021, מחיר והיכן לקנות בישראל?

>> WiFi ExtraBoost קנה עכשיו וקבל 50% הנחה באופן בלעדי << סקירת LucidShield – העולם הזדעזע מהמגיפה לאור התפרצותה של מגיפה. היא הפעילה המון מקרי מוות, ואזורים גלובליים היו צריכים