ביקורות ישראל 2023 גאדג'טים RemoteX Pro 2021: סקירות אחרונות, מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראל

RemoteX Pro 2021: סקירות אחרונות, מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראל

RemoteX Pro 2021: סקירות אחרונות, מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראל post thumbnail image

כל יום לצאת לעבודה וללכת כל הזמן במטרה לעשות הרבה דברים מעייף מדי כמה פעמים ומכאן הרצון לעשות דברים מסוימים מבלי לזוז יותר מדי.

כולנו רוצים פשוט לשכב במיטה כל היום בלי לעשות כלום וכאשר בסופו של דבר אנחנו עושים דברים, היינו רוצים שנוכל לעשות אותם בצורה פחות מלחיצה על ידי אולי פשוט לשכב בכל תנוחה שאנו מוצאים פונקציות נוחות ומבצעות.

לדוגמה, שלט הטלוויזיה משנה את הערוץ, עוצמת הקול או הדלקה וכיבוי של הטלוויזיה מבלי שהצופה יצטרך לעזוב את מושבו.

שלא כמו בימים קדומים שבהם חוטי שלט רחוק, השלטים המודרניים הם אלחוטיים. הם משתמשים גם באותות אינפרא אדום אך לפעמים משתמשים באותות תדר רדיו.

RemoteX pro מבצע את הפונקציה של שלט טלוויזיה ועוד על ידי שליטה במכשירים אלקטרוניים חכמים שונים ולא רק בהתקן מסוים.

מפתה, נכון? RemoteX pro כאן בשבילך וישמש את כל המטרות האלה עבורך.

אני בטוח שאתה רוצה את זה כי אני רוצה את זה ולכן אתה צריך שיהיה לך מכשיר RemoteX בבית או במשרד או בכל מקום שתמצא נוח.

RemoteX Pro עושה מספר שלטים שונים לזרמי מדיה, טלוויזיות והתקני שמע שונים. למרות שכולם נראים זהים ברובם, הם יכולים להשתנות מאוד בתכונות. חלקם, כמו השלט שמגיע עם ה- RemoteX Pro, הם שרביטים אינפרא אדומים פשוטים.

remotex pro

>> קבלו הנחה מיידית של 50% – אתר רשמי <<

מהו RemoteX Pro?

Remote X Pro הוא אחד מבקרים מרחוק אחד הטובים ביותר הרלוונטיים ל- PS4, מקרן, מחשב נייד, והתקנים שונים.

הוא משתמש בטכנולוגיית Wi-Fi דיגיטלית 2.4G ועוזר למרחק המרבי של 10 מטרים.

RemoteX pro הוא מכשיר אלקטרוני, חומרה אלקטרונית, המבצעת פונקציות חכמות ומבצעת פקודות שנתן לו על ידי המפעיל ממרחק באמצעות אותות אלקטרוניים. הוא מאפשר למשתמש לשלוט במכשיר או אובייקט במיקום אחר. זה יכול לאפשר הפעלה של מכשירים שהם מחוץ להישג ידם להפעלה ישירה של פקדים.

הוא משתמש באותות אינפרא אדום באמצעות דיודה אינפרא אדומה הפולטת קרן אור בלתי נראית, בדרך כלל נורית גל של 940 ננומטר. היא משתמשת גם בטכנולוגיה מתוחכמת כדי לווסת אותות מנשא, להסיר את האותות המתקבלים ולהשתמש במגוון מסנני תדרים כדי להפריד אותות לתפקודים מרוחקים שונים.

עם זאת, אותות אינפרא אדום אלה צריכים להיות בקו הראייה כדי להפעיל את המכשיר, והם עשויים להשתקף על ידי מראות כמו כל מקור אור אחר. הוא משתמש גם באותות תדר רדיו שאינם דורשים קו ראייה למכשירים הנשלטים. המשמעות היא שאתה יכול להתרחק מהמכשיר הממוקד ועדיין לקבל את התוצאה שאתה רוצה.

ניתן להתמקד בכיוון אחד או רב כיווני. הוא עובד עם כל מכשיר חכם ושולט בפונקציות כגון עוצמה, עוצמת קול, מהירות ופונקציות שונות אחרות. הוא מתוכנת עם יותר מקוד יצרן אחד כך שהוא יכול לשלוט במכשירים שונים ולציית לפקודות. קוד הפקודה להוספת פונקציות למכשיר כתוב במדריך המוצר כך שקל להזין פקודות אישיות למכשיר.

הוא יכול לקבל ולאחסן קודים המועברים על ידי שלט רחוק אחר ואז הוא יכול לשדר קודים אלה כדי לשלוט בהתקן שמבין אותם.

תכונות RemoteX Pro

 • הוא מגיע עם מקלדת QWERTY 2.4GHz + שלט רחוק + עכברי אוויר 3-in-1 כדי לספק את הרצונות השונים שלך לגמרי.
  טכנולוגיית שידור אלחוטית
 • 2.4GHz, חיבור עצום משתנה יכול להגיע עד 10 מטרים.
 • שימוש בטכנולוגיית הג’ירוסקופ הייחודית לשישה צירים עם 360 מעלות בכל אחיזה, פשוטה לביצוע פרק כף היד לניהול מדויק של סמן העכבר.
 • השלט רחוק מיועד במיוחד למכשירי אנדרואיד.
 • סוללת ליתיום נטענת מובנית, נטענת במחשב נייד או DC 5V שונה.
 • נורית חיווי LED לעבודה בעמידה.
 • עיצוב חכם נגד רעידות, יציבות מוגזמת.
 • מתאים עם אנדרואיד, חלונות בית, לינוקס, מק.
  סוללה:
 • 200mAh, 3.7V, 0.74Wh

מפרטי RemoteX Pro

 • סיוע מערכת: אנדרואיד, לינוקס, Mac OS, חלונות
 • ממשק: אלחוטי
 • חיבור: USB2.0
  טווח תדרים:
 • 2.00-2.483GHz
  זרם הפעלה: ≤
 • 20mA
  זרם שינה: ≤
 • 20mA
  טווח שידור:
 • 10M
 • ספק אנרגיה: סוללת ליון
 • משקל המוצר: 0.0550 ק”ג
 • מידת המוצר (L x רוחב X גובה): 15.00 x 4.30 x 1.00 ס”מ / 5.91 x 1.69 x 0.39 אינץ ‘

מדוע אתה רוצה את כל שלט הבקר הזה?

זה קשה לאדם לבד עם הרבה נושאים בו זמנית. שלט בקר הכל -באחד זה הוא אחד הגאדג’טים הטובים ביותר לביצוע מספר משימות.

כיצד פועל RemoteX pro? (סקירת RemoteX pro)

Remotex pro משתמש בסוג אור שנקרא אור אינפרא אדום לעבודה. ל- Remotex pro יש נורת LED המהבהבת ממש מהר כדי לפלוט הודעה שנאספת לאחר מכן על ידי המכשיר החכם.

הוא פולט אותות ברצף מיוחד של 0 ו -1 שהוא פקודת ההפעלה והכיבוי. אולם האור כמעט ולא מורגש בשל המהירות שבה הוא נפלט ומתקבל על ידי המקלט.

הוא משתמש בטווח התדרים האינפרא אדום (300-400 מגהרץ). טווח זה שונה מקצב האפנון (תדירות המוביל) של RemoteX prowch שהוא 940 ננומטר. קודי הבקרה נשלחים למקלט באמצעות קצב האפנון.

Remotex pro נקרא משדר והמכשיר החכם המקבל את הפקודה נקרא מקלט. הוא משתמש גם באותות תדר רדיו שנותן פקודות ומעביר אותות למכשיר חכם מבלי להיות בטווח הראייה של המכשיר.

כאשר הוא פולט אות זה, הוא אינו פולט אור והמסרים המועברים נוסעים באוויר. דוגמה היא היכולת לשלוט בדלת המוסך מבלי להיות קרובה או בטווח הראיה של הדלת באמצעות RemoteX pro. הוא יכול גם להתחבר למחשב האישי שלך דרך יציאת ה- USB כך שתוכל להתקין תוכנת תכנות ולהוריד קודי פקודה וסמלים גרפיים מותאמים אישית.

בוודאי שלא תדרש כבל USB לביצוע פונקציות כשיש לך את זה. מושלם!

מי צריך מוצר RemoteX pro?

כולם צריכים את המוצר הזה. לכולם מגיע דברים טובים ו- RemoteX עושה את הדבר הטוב ביותר שקורה לכל אדם.

זהו המוצר הטוב ביותר שתוכלו לרכוש כדי לשלוט במכשירים החכמים שלכם. רכישת המוצר הזה הייתה אחת ההחלטות הטובות ביותר שעשיתי לעצמי והבנתי שזה משהו שכולם צריכים לקבל.

הייתי צריך לקנות עוד קצת למשפחתי, במיוחד להורים שלי, כדי לחסוך מהם את הלחץ של הליכה ממקום למקום כדי לבצע פונקציות בסיסיות או צורך לשאת הרבה מכשירים שונים לביצוע פונקציות שונות.

מוצר זה כל כך נוח ונוח והוא אחד שבו השתמשתי כבר חודשים וממש לא היו תקלות או סיבות להתלונן.

זה היה די קל לתפעול והיה די קל להגדיר ולהסתדר.

למרות העובדה שהוא אמור לשמש במכשירים חכמים שונים שבאופן טבעי אמור להיות קשה להתרגל אליהם, מכשיר זה מנצח את הציפייה הזו ומגדיר שלב ושיטה חדשים לשלטים אוניברסליים.

אני ממליץ על זה כל הזמן לכל מי שרוצה חיים קלים וללא מתח.

היתרונות של RemoteX Pro

 • אוניברסלי, מתאים לכל גאדג’ט חכם
 • טוב לטלוויזיה חכמה, מקרן, אנדרואיד בוקס, מחשב אישי ורבים אחרים.
 • עם קלט ישיר של מקלדת QWERTY
 • מהירות מצביע עכבר מתכווננת למכשירי טלוויזיה גדולים יותר
 • חיסכון בסוללה חכמה פועל באמצעות הפעלה אוטומטית
  פרס טכנולוגיית הגאדג’ט הטוב ביותר לשנת
 • 2021

כיצד ניתן לרכוש RemoteX Pro?

ניתן להזמין את המכשיר, RemoteX Pro רק דרך האתר הרשמי והאותנטי של היצרן ,. כרגע, תוכל ליהנות מההנחות המוצעות על ידי היצרנים בשיעור של עד 50 אחוז וגם משלוח ישיר חינם לביתך.

>> קבלו הנחה מיידית של 50% – אתר רשמי <<

סקירת RemoteX Pro

זה כמעט 10 חודשים באמצעות השלט. יש כיולים והגדרות אחרות (אף פעם לא ניסיתי) כיול ברירת המחדל עבד בסדר. היה צריך לחייב רק 3 פעמים בכל 10 החודשים האלה. השימוש בו לשלט טלוויזיה יומי עובד בסדר גמור. אני מזמין לעצמי אחד לאחר קריאת סקירת RemoteX Pro.

Rate this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

ביקורות על RadiationStopper Pro 2021, מחיר ואיפה לקנות בישראל?ביקורות על RadiationStopper Pro 2021, מחיר ואיפה לקנות בישראל?

מה זה RadiationStopper Pro? ה- RadiationStopper Pro הוא שבב מואץ למכשירים חכמים המשתמש בטכנולוגיית Bio-Armor לשימוש בכל הטלפונים הסלולריים, הרפידות החכמות, המחשבים הניידים, המחשבים, המיקרוגל, תיבות ה- WiFi, הטלוויזיות וכל

Tactic AIR Drone 2021 ביקורות, מחיר, תכונות ואיפה לקנות בישראל?Tactic AIR Drone 2021 ביקורות, מחיר, תכונות ואיפה לקנות בישראל?

מזל”טים הופכים פופולריים יותר ויותר במרחב הצרכני בשנים האחרונות. השגת זוויות ייחודיות היא הגשמת חלום עבור רוב יוצרי התוכן. מזל”ט הוא אביזר מושלם לטוס אל האופק ולצלם צילומים מרהיבים מכל

פרוטקטור פיץ ‘סקירה אחרונה, מחיר, תכונות והיכן קונים בישראל?פרוטקטור פיץ ‘סקירה אחרונה, מחיר, תכונות והיכן קונים בישראל?

החידוש החדש לבטיחות מגרש המגן מושלם לאותם אנשים שחוששים ללכת לבד ברחוב, במיוחד בלילה, ולאלו שאינם מרגישים בטוחים בעת שימוש בתחבורה ציבורית. זה לא משנה את המצב, מכשיר הבטיחות הזה