ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים ביקורות Safe Swabber: מוצר סיליקון להסרת שעוות אוזניים- המחיר הנמכר ביותר

ביקורות Safe Swabber: מוצר סיליקון להסרת שעוות אוזניים- המחיר הנמכר ביותר

ביקורות Safe Swabber: מוצר סיליקון להסרת שעוות אוזניים- המחיר הנמכר ביותר post thumbnail image

אם אתה מנסה למצוא מסיר שעוות אוזניים בטוח, פשוט לשימוש, יעיל ויכול, אתה יכול לשקול את ניקוי שעוות האוזניים של Safe Swabber כחלופה.

האיום המטופש של צמר גפן וספוגיות שיסתמו את האוזניים הופך את ניקוי האוזניים לקשה. כתוצאה מכך, יש עקצוץ לא נוח שיושב עם אנשים.

החשש הזה לגבי השימוש ב-Q-tips לניקוי אוזניים מספק הסבר טוב. ישנם סיכונים קליניים רבים הקשורים לשימוש בהם. החוויות המבעיתות הללו הרתיעו אנשים מלנקות את אוזניהם.

לאחרונה, מומחים הכינו מכשיר נוסף לפינוי שעווה באוזן, הודות למאמצים יצירתיים למצוא חלופה טובה יותר ל-Q-tips להסרת שעווה באוזן. טוב הוא המרכיב העיקרי של גאדג’ט שעוות אוזניים חדש זה. היא מתכוונת להבטיח ששום דבר לא יתקע באוזן. מכשיר חדש זה להסרת שעווה באוזן ידוע בשם Safe Swabber.

StableCAM Pro

אילו תכונות יש ל-Safe Swabber?

עד כה, נאמר לנו של-Safe Swabber יש עיצוב ראש ספירלי. למרבה המזל, היוצרים שיקפו מאוד את המטרות שלהם עבור המוצר הזה, שכן הם הצליחו להציג גם את התכונות הבאות:

ראש סיליקון רך במיוחד- ראש הסיליקון הספירלי עשוי מסיליקון רך ובדרגה גבוהה, אשר לא יגרום נזק לתעלת האוזן ולא יפגע בסביבה. לאלו מכם שתוהים מה עם הראש הזה ידידותי לסביבה, כפי שמתואר בדף המכירה, “הכלי נועד להחזיק מעמד לכל החיים [לכן] לא תוסיפו להצטברות ההולכת וגוברת של פסולת פלסטיק”.

זה נפוץ שאנשים הם סקפטיים לגבי ביצוע רכישות מקוונות, במיוחד כאלה שלא השתמשו בהם בעבר. אני אדון בתכונות של Safe Swabber בסעיף. לאחר שתעבור על המאפיינים והמפרטים היפים השונים של Safe Swabber, תסכים שמנקה שעוות אוזניים זה אינו מוצר ממוצע. להלן כמה מרכיבים חיוניים של Safe Swabber.

סיליקון רך במיוחד – הכותנה המותקנת בצמר גפן הרגיל שלך עלולה להיתקע באוזן ולגרום לבעיות חמורות יותר. זה לא המקרה עם Safe Swabber; היצרנים יצרו את קצה הראש עם חומר סיליקון רך במיוחד. החומר העמיד והיעיל הזה לא ייתקע לך באוזן. זה עדין מספיק כדי לא להזיק לך כמו גם חזק מספיק כדי לשבור שעווה דחוסה תקועה באוזן שלך.

הגנה של 360 מעלות – שעווה תקועה באוזן במשך זמן רב יכולה להיות בעלת השפעות בריאותיות מסוימות. אתה לא רוצה שתהיה לך בעיה עם האוזן שלך מכיוון שהם חלק מאיברי החישה החיוניים שלך. היפטר משעווה וחומרים אחרים שנתקעו לך באוזן על ידי רכישת מוצר זה. קצה הראש הגמיש אך העמיד של Safe Swabber יעזור לך לפרק ולנקות שעווה.

איכות גבוהה – ה-Safe Swabber עשוי מחומרים איכותיים, והיצרנים בטוחים לגבי המוצר הזה. מסיר שעוות האוזן של Safe Swabber טוב בהרבה מהחלופות האחרות שלך. זוהי אפשרות טובה יותר עבור צמר גפן הרגיל שלך ואיכות פרמיום.

Safe Swabber

מבנה ורכיבים של מנקה שעוות אוזניים Safe Swabber

לניקוי שעוות אוזניים Safe Swabber בעיצוב ייחודי יש לו שני חלקים, האחד הוא ידית הפלסטיק שהיא ארוכה יותר מהמנקה עצמה, אליה מתחבר השואב. אשר משמש את האדם לאחיזה כדי לטפל בקצה. החלק השני הוא מנקה הסיליקון הרך שהוא בצורת טורפדו אך עם קצוות סיליקון רכים שהם מאוד רכים וניתנים לכיפוף. יש לו אחיזה חזקה מאוד. הוא לא מחליק בטעות מהידיים, הודות לידית הפלסטיק שגם היא מעוצבת בצורה מאוד מורכבת. יש לו שימוש פשוט מאוד וקל מאוד על האוזן. זה יכול בקלות לנקות את האוויר ללא חיכוך, קרע או להוביל לנקב. עיצוב הספירלה עוזר לתפוס את השעווה מבלי שהיא תדחף את השעווה עמוק יותר לתוך האוזן. צריך לסובב את השעווה כדי להפעיל את השעווה והסיבוב צריך להיות בכיוון השעון כדי שהשעווה תנקה לחלוטין. יש לו הגנה של 360∞ המגנה על האוזן בגלל שהיא גמישה, רכה ומסתובבת.

כיצד עובד Safe Swabber?

  • ראשית, הצמד במדויק את קצה הסיליקון העדין לידית וודא שהוא מותאם היטב כדי למנוע נפילה בזמן הניקוי.
  • כמו כן, הכנס את הקצה של מנקה השעווה לאוזן Safe Swabber לתוך תעלת האוזן ובצע בעדינות תנועת סיבוב או פיתול. לאחר מכן, פנה הצידה ולאחר מכן לצד הנגדי תוך הזזה עדינה פנימה.
  • לאחר מספר רגעים של התפתחויות סיבוביות משמחות, הוצא בעדינות את ה-Safe Swabber והשליך את הקצה או שטף את השעווה שנאספה על החלקים המתפתלים של הקצה. אם אתה זקוק לניקוי נוסף, הוסף טיפ נוסף וחזור על השלבים שלמעלה עד להצטברות מועטה או ללא שעווה.
  • היית רואה שלקצה יש בסיס המחובר לידית. הבסיס הזה עצום מכדי להיכנס לתעלת האוזן, כך שלעולם לא תצטרכו לעורר יראת כבוד על כך שקצה ה-Safe Swabber קורס לתוך האוזן.

שימוש בניקוי שעוות אוזניים Safe Swabber

השימוש בניקוי שעוות אוזניים Safe Swabber קל מאוד. בכל פעם שמתחשק לאדם לנקות את האוזן? פשוט חברו את הקצה לידית של מנקה השעווה לאוזניים של Safe Swabber וודאו שהוא מחובר היטב מאשר יחדור לאוזן עם הקצה וסובב לאט את הקצה של מנקה השעווה לאוזניים של Safe Swabber, ולאחר מכן הקפד לקבל את כל הצדדים של האוזן הפנימית וגם הפסולת היבשה יוצאת ממנו. צורת הספירלה מאפשרת לשעווה להתייצב במקום כך שלא ניתן לדחוף את השעווה הלאה. כאשר מעוותת, השעווה נמצאת כעת במגע עם הקצה וכשהאדם מושך את הקצה מהאוזן, הפרט יכול לנקות את הקצה באמצעות רקמות, מים, חומר ניקוי כימי לסיליקון, ולהשתמש שוב בקצה לאחר מכן. לאחר זמן מה החלף את הקצה בכל אחד מששת הטיפים המגיעים עם האריזה ועשה שימוש חוזר בניקוי שעוות אוזניים של Safe Swabber וחזור על התהליך כאשר האדם רוצה לנקות את השעווה. עברו לאתר הרשמי של Safe Swabber כדי ללמוד עוד על כלי לניקוי שעוות אוזניים.

איפה אפשר להזמין Safe Swabber?

כדי לקנות את ה-Gizmo, עיין באתר הרשמי של המוצר. כאשר אנשים קונים מהם, הם מקבלים גישה להנחות השונות ולמבצעים המיוחדים של החברה.

לאנשים יש שלושים יום להחזיר את מנקה האוזניים אם הם מתאכזבים ממנו. אנשים יקבלו את הכספים תוך ימים ספורים. אחריות למוצר מאפשרת לאנשים לרכוש מבלי לקחת איומים כלשהם. לאנשים יש שלושים יום לבדוק את כלי הניקוי בשלום.

Rate this post

Related Post

CoolEdge Air Cooler 2021 ביקורות אחרונות, מחיר והיכן לקנות בישראלCoolEdge Air Cooler 2021 ביקורות אחרונות, מחיר והיכן לקנות בישראל

>> קנה את CoolEdge עכשיו וקבל 50% הנחה עכשיו !! << CoolEdge AC הוא מכשיר היי-טק קומפקטי, נייד במיוחד ויעיל לחלוטין המסוגל לקרר כל סביבה תוך מספר דקות. הוא משתמש בטכנולוגיית

PETHYDRO MAX ביקורות אחרונות, מחיר 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?PETHYDRO MAX ביקורות אחרונות, מחיר 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?

לעולם אל תסחוב קערה מסביב, אנו יודעים שזה מאוד מעצבן להביא קערה ובקבוק מים בו זמנית. בקבוק המים לחיות המחמד שלנו פותר את הבעיה הזו, הוא מתנהג כמו שניהם בעיצוב

הביקורות האחרונות של HairRevit Pro: קרא מחיר, נהלים והיכן קונים בישראל?הביקורות האחרונות של HairRevit Pro: קרא מחיר, נהלים והיכן קונים בישראל?

כיצד טיפול באור אדום שלHairRevit Pro מסייע בטיפול בנשירת שיער טיפול HairRevit Pro באור אדום הוא טיפול טבעי לנשירת שיער שנמצא בטוח ויעיל במחקרים קליניים רבים שנסקרו על ידי עמיתים,