ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים ShoesCover Max ביקורות: שמור על הנעליים שלך בטוחות ולאורך זמן, 50% הנחה על מבצע

ShoesCover Max ביקורות: שמור על הנעליים שלך בטוחות ולאורך זמן, 50% הנחה על מבצע

ShoesCover Max ביקורות: שמור על הנעליים שלך בטוחות ולאורך זמן, 50% הנחה על מבצע post thumbnail image

נעליים הן פריטים חיוניים לחיי היומיום, הן עלולות להתלכלך בקלות. האשפה מהרחובות, אבק ושאר סוגי הלכלוך ספוג על גוף הנעליים ובעיקר על הסוליות, שכן אלו בעלי חריצים המאפשרים היצמדות למניעת החלקה. החלקה עלולה להיות מסוכנת מאוד ואם תיפול על “נקודה מסוימת”, אתה עלול להיפצע קשה.

StableCAM Pro

מה זה ShoesCover Max?

ShoesCover Max הוא כיסויי נעליים חד פעמיים שהם כיסויים קטנים לנעליים שיכולות להיות פוליאתילן או פוליפרופילן, כלומר חומר לא ארוג. יש להם סוליה, מחוזקת או לא, כדי לשמור על היצמדות אבל אין להם שרוכים או עיצובים משוכללים, תפקידם העיקרי הוא להגן. למרות שהם שומרים על הצורה הרגילה של הנעליים, התפקיד העיקרי של כיסויי נעליים או חותלות הוא לבודד אותם מסביבה נקייה.

מדוע נחוצים כיסויי ShoesCover Max?

הנעליים הן חלק מסוגי לבוש שונים ויכולות להיות בצורות שונות לטעמו או לנוחות האדם, מיוצרות על מנת לכסות את כפות הרגליים. הם מורכבים מחלק תחתון, הנקרא סוליה, שתפקידו לבודד את סוליית הרגליים מהקרקע. ההתנגדות של הסוליה מאפשרת הליכה בשטח קשה, מרוצף או בטמפרטורות שהעור לבדו לא יכול היה לעמוד בפניהן.

לגוף הנעל בדרך כלל עיצובים מגוונים, אולם הם שומרים על המבנה המחקה את קו המתאר של כף הרגל האנושית. בשל השימוש בו, אזורים מסוימים מגבילים את הגישה עם סוג זה של ביגוד, עקב מזהמים שעלולים להיות ספוגים או מצטברים. כדי למנוע את הצורך להסיר נעליים בעת כניסה לאזורים נקיים, כגון מעבדות או אזורים רפואיים, נעשה שימוש באביזרים כגון כיסויי נעליים.

כמה חשובה ShoesCover Max באזורים רפואיים?

באזורי הרפואה השונים (חדרי ניתוח, מעבדות, יחידות טיפול נמרץ ועוד) רמות הניקיון חייבות להיות גבוהות מאוד והאמצעים לתחזוקתן חייבים להיות קפדניים מאוד. כאמור, נעליים צוברות אבק, אשפה וחיידקים שבכניסה לסביבה נקייה יכולים לשנות אותן. המגע של הנעל המלוכלכת עם הרצפה הנקייה הופך לאמצעי העברה של חיידקים ווירוסים העלולים להשפיע על החולים, להאריך את מחלתם או להחמיר אותה.

בתוך אזורים אלו נעשה שימוש בבגדים מיוחדים הנקראים בגדי ניתוח שתוכננו במיוחד להשגת רמות ניקיון גבוהות. מכיוון שנעליים הן חלק מהבגדים, כיסויי הנעליים מבטיחים אספסיס ומונעים העברת חיידקים, וירוסים ומזהמים.

היתרונות של ShoesCover Max?

  • הם מהווים מחסום חזק מפני מזהמים (חיידקים, וירוסים, חיידקים).
  • הם אינם מייצרים מוך, ולכן אינם מזהמים את עצמם.
  • הם יכולים להיות עמידים להחלקה, מה שימנע כל מגע לא רצוי עם חלק אחר בגוף.
  • הם מאפשרים ניידות חופשית באזורים רפואיים עם שימוש חובה או לא.
  • הם עוזרים לשמור על רמות אספטיות.
  • הם מיועדים לשימוש חד פעמי, ולכן כאשר הם מחודשים הסיכון לזיהום נמוך מאוד.
  • אז האם היית קונה כיסויי נעליים משלך? אנו מקווים שתקבלו את הטובים ביותר בשוק ותבקרו היום באתר הרשמי של ShoesCover Max.

איפה קונים ShoesCover Max?

ShoesCover Max ניתן לקנות באינטרנט רק דרך האתר הרשמי של היצרן על ידי לחיצה על הקישור למטה. והם לא זמינים במצב לא מקוון במכירה.

סיכום

כפי שפורט לעיל, Shoescover Max נדרש בעיקרו כדי להיות בטוח בתקופה של ימינו של קוביד ומחלות אחרות שיכולות להיות מועברות בקלות והן קטלניות. אז כדי לשמור על המשפחה שלנו בטוחה ובריאה זהו מוצר מאוד יעיל ויעיל לשימוש אישי.

Rate this post

Related Post

Explore Air Drone

EXPLORE AIR Drone ביקורות 2021, המחיר האחרון והיכן קונים בישראל?EXPLORE AIR Drone ביקורות 2021, המחיר האחרון והיכן קונים בישראל?

חקור את סקירת Air Drone סייר Air Drone מבטיח להיות הזול ביותר בהשוואה למל”טים אחרים במפרטיו. על פי Explore Air Reviews, מדובר במזל”ט איכותי שמגיע במחיר סביר. מלבד מבנה מעולה