ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים ביקורות אחרונות של SMARTSANITIZER PRO, מחיר והיכן לקנות בישראל?

ביקורות אחרונות של SMARTSANITIZER PRO, מחיר והיכן לקנות בישראל?

SmartSanitizer Pro נמצא כאן כדי להגן ולעזור לך להישאר נקיים עם יעילות כמו מים וסבון. מדינות כמו ארצות הברית, אוסטרליה, בריטניה, ניו זילנד, גרמניה, צרפת ואיטליה הוסיפו את החיטוי הזה לשגרת יומה. שמירה על היגיינה נכונה הפכה חשובה יותר ויותר. האם זה ייתן לנו את ההגנה שכולנו משתוקקים אליה?

מהו חומר החיטוי הטוב ביותר לטלפונים? המכשיר צריך להיות גדול מספיק בכדי להכיל את הטלפון שלך. מודלים סגורים הם בטוחים, ובניגוד למודלים מסוג שרביט, אינם מהווים סיכונים הקשורים לחשיפה לקרינת UV-C. זמן הניקוי אמור להספיק כדי להרוג את כל החיידקים שעל הפריט, בהתחשב בכך שחלק מהחיידקים עמידים מאוד לאור אור UV. חמש דקות יספיקו לגוש חזק כדי לחטא את המכשיר. אנו מאמינים כי Smart Sanitizer Pro מתאים לכל הקריטריונים הללו בצורה הטובה ביותר.

ידי אדם אינן נקיות. במהלך יום רגיל הידיים שלנו משילות עור, מייצרות שמנים טבעיים ומתקשרות עם מאות משטחים מלוכלכים. לכן מגע סדיר בידיים מייצר לכלוך. אתה יכול למצוא שכבות גלויות של הלכלוך הזה על בעצם כל משטח שיש לו מגע חוזר, כמו עכברי מחשב.

ועם הזמן שאנו מתקשרים עם הסמארטפונים שלנו, מכשירים אלה נוטים בסופו של דבר להיות מנת פטריות של חיידקים שעלולים להדבק. אבל זה יכול להיות מסובך לנקות את הטלפון שלך. שימוש בכימיקלים קשים הוא כמעט תמיד רעיון רע. אפילו למשהו קל לכאורה כמו אלכוהול איזופרופיל יש פוטנציאל לפגוע לצמיתות בטלפון שלך. זה ייקח רק כמות זעירה לחלחל לתוך הלוח כדי לגרום לנזק גלוי, ושאריותיו יכולות להישחק פלסטיק רק עם מספר יישומים.

מהו מחטא הטלפונים הטוב ביותר?

הגאדג’ט צריך להיות ענק מספיק כדי להחזיק את הטלפון שלך. מודלים עטופים מוגנים, ושונה מאלה של סוג השרביט, אינם מהווים סכנות הקשורות בהקדמה לקרינת UV-C.

זמן הניקוי אמור להספיק כדי להרוג את כל האורגניזמים המיקרוסקופיים על הדבר, בהתחשב בכך שחיידקים ספורים אטומים לאור אור UV. חמש דקות יספיקו לבליטה מוצקה כדי לעקר את הגאדג’ט שלך. אנו מקבלים כי Smart Sanitizer Pro מתאים לכל אחד מהקריטריונים הללו בצורה הטובה ביותר.

כאן אצל האסטרטג, אנו אוהבים לראות את עצמנו כמשוגעים (בצורה המדהימה) מהדברים שאנו קונים, בכל מקרה ככל שהיינו רוצים, לא נוכל לסיים הכל.

שזה ההסבר שיש לנו People’s Choice, בו אנו מוצאים את הדברים הנלמדים ביותר ומייחדים את הדברים המשכנעים ביותר. (תוכל להכיר את מערכת הדירוג שלנו וכיצד אנו בוחרים הכל כאן.)

יתר על כן, כשאנחנו זוכרים שהבהרנו המון דרכים להתמודד עם נותרים ללא נבט – כולל חומרי ניקוי ידיים שאיננו יכולים להפסיק לקנות ונקי הניקוי הסטנדרטיים הטובים ביותר – כאן, הרכבנו את מיטב החיטוי הידיים – כולל הרבה חלופות ל Purell – כפי שזכתה לשבחי הידענים הנמרצים ביותר באמזון.

מהו SmartSanitizer Pro?

SmartSanitizer Pro הוא הטלפון החכם והאולטרה סגול לחיטוי תכשיטים. SmartSanitizer Pro הוא חומר חיטוי UV ברמה רפואית שהורג 99.99% מהחיידקים והחיידקים מכל המשטחים החשופים. רוב הזמן שלנו מוקדש לטלפונים שלנו. אנו משתמשים בו כדי לבצע עבודה, להישאר מחוברים לחברים ובני משפחה, לשחק משחקים ולהישאר פעילים ברשתות החברתיות! לעתים רחוקות הם מנוקים והופכים במהירות לאדני גידול של חיידקים הנותנים כמגוון מחלות. מחקרים אף טוענים כי הטלפון שלכם הוא האובייקט המלוכלך ביותר ומכיל כ -25, 127 חיידקים לאינץ ‘מרובע! אמנם זהו מוצר חדש ויחיד מסוגו, אך הוא יוצר אחריות לשביעות רצון!

SmartSanitizer Pro משתמש באורות UV מיוחדים פנימיים כדי לגרש חיידקים, וכאשר הכל יסתיים בניקיון וטעינה של הטלפון שלך, הנורות החיצוניות יודיעו לך. והחלק הטוב ביותר? למכשיר יש גם מגברים אקוסטיים מובנים כך שתוכל עדיין להאזין למוזיקה בקול רם וברור בזמן שהוא מנקה את הטלפון שלך-ואם אתה משתמש בטלפון כאזעקה, עדיין תוכל לשמוע את שיחת ההשכמה שלך. בנוסף, תתעורר לטלפון נקי וחסר חיידקים, וזו אולי הדרך הטובה ביותר להתחיל את היום.

זכה בתואר “החיטוי הטוב ביותר לשנת 2020”, SmartSanitizer Pro מעניק לטלפון שלך ניקוי יסודי בכל צורך. זה יכול לשמש גם כדי לנגב את התכשיטים שלך מחיידקים מכיוון שאור ה- UV אינו שוחק. המוצר נראה כמו קופסה מלבנית קטנה שתשתלב בתיק שלך ובמטען במהירות מסביב. כל שעליך לעשות הוא להניח את הטלפון שלך בתוכו ולהפעיל אותו כדי להתחיל בניקיון. זה יבטיח שכל משטח הטלפון שלך יהיה נקי וללא חיידקים.

תכונות SmartSanitizer Pro: –

 • אור מחטא UV בדרגה רפואית
 • הורג 99.99% מהחיידקים והחיידקים
 • ניתן להשתמש בבטחה בתכשיטים
 • חיטוי אור UV לא שוחק
 • נורות אולטרה סגולות לאורך זמן
 • מכשיר ללא שירות

סקירת SmartSanitizer Pro

כאן נכנסת SmartSanitizer Pro. באמצעות הטכנולוגיה העדכנית ביותר הקיימת, היא מבטלת כמעט כל סוג של חיידקים כדי להשאיר את הטלפון בטוח לשימוש. המשך לקרוא כדי לגלות מדוע הוא הופך במהירות לאחד המוצרים הפופולריים ביותר.

קל לשימוש

לא יהיה קל יותר לשמור על הטלפון החכם שלך מחיידקים. אין כל בלגן בשימוש ב- SmartSanitizer Pro ואין גם כימיקלים קשים לדאגה. זה טוב כי שימוש רב מדי בחומרים כימיים חזקים עלול להזיק לבריאותך בדרכים אחרות.

במקום זאת, SmartSanitizer Pro משתמש בטכנולוגיית UV. באורך גל של 254 ננומטר, האור מושך אורגניזמים לפני שהוא הורס 99.99% מה- DNA המזיק. ללא זיהום או כימיקלים לדאגה, תוכלו להשתמש בו ככל העולה על רוחכם, על פריטים רבים ככל שתוכלו לחשוב על מנת לשמור על היגיינת ביתכם וחפציכם.

כל שעליך לעשות הוא לחבר אותו באמצעות USB, מה שהופך אותו לנוח וקל לניקוי לא משנה היכן אתה נמצא. השתמש בנק בנק, שקע USB במחשב נייד או מטען לניקוי המכשיר שלך.

הגנה מהירה

ניקוי פריטי הבית יכול לקחת זמן. בדרך כלל, ייתכן שתצטרך לשים חפצים מסוימים בכביסה חמה (ברור שלא במכשירים החכמים שלך) או לנגב אותם ללא הרף.

בגלל הפעולה המהירה שלה, SmartSanitizer Pro נוח להפליא. לוקח 6 דקות בלבד להרוג 99.99% מהחיידקים במכשיר. הוא חסר ריח, חסר צבע ועובד מהר יותר מהמתחרים.

חסכונית באנרגיה

הרבה מוצרי ניקוי לא כימיים נוטים לקחת זמן רב לעבודה, או שהם משתמשים בהרבה אנרגיה.

עם זאת בחשבון, האנשים שמאחורי SmartSanitizer Pro דאגו לכיבוי המכשיר שלהם לאחר כל מחזור. המשמעות היא שאתה מקבל את 6 הדקות המלאות של אור UV אופטימלי ברמה רפואית ולא שנייה נוספת. זה יכול לחסוך לך כסף בחשבונות החשמליים שלך וטוב יותר על פני האדמה.

יעיל להפליא

אפילו חומר חיטוי ידיים אינו יכול להתפאר ברמת ההגנה של חומר חיטוי סמארטפון UV איכותי. רובם דורשים מכם לדאוג לתוספת של 1 או 2% מהחיידקים שהם משאירים אחריהם.

זה המקום בו SmartSanitizer Pro מצטיין. לא רק שהוא אמין, אלא שהוא הורג 99.99% מהחיידקים והחיידקים בסמארטפון שלך. בגלל זה, רבים מאיתנו לא יכולים להרשות לעצמנו להמשיך בחיינו ללא מכשיר כזה.

היכולת לחסל את התפשטות החיידקים באמצעות הסמארטפון שלך יכולה לעזור להציל את חייו של אדם אהוב. חיידקים רגישים ל- UV ולחום והופכים את זה לדרך האידיאלית לסלק חיידקים ולעצור את התפשטות השפעת ומחלות אחרות.

כל כך הרבה שימושים

העיצוב החלקלק של SmartSanitizer Pro אומר שהוא אולי נראה נהדר אבל הוא לא נועד רק לעבוד עם סמארטפונים. עלייתו לפופולריות הגיעה כתוצאה מהגיוון שלה.

אנשים רבים משתמשים בו כחיטוי תכשיטים. עם זאת, ישנם שימושים רבים ל- SmartSanitizer Pro, כך שתוכל להגן ולנקות את המשקפיים שלך, מברשת שיניים, תחתונים, צעצועי תינוקות, מפתחות אוזניות Bluetooth ועוד.

עיצוב חכם

אף אחד לא אוהב לשאת איתם גאדג’טים מגושמים מכיוון שהם תופסים הרבה מקום ולא נראים כל כך קלים לעין. העיצוב החלקלק של SmartSanitizer Pro מבטיח שהוא לא נראה לא במקום כשאתה מחבר אותו למחשב הנייד או למטען שלך.

כמו כן, הגודל הנוח אומר שאתה יכול להכניס אותו לתחתית התיק שלך ולהמשיך לעקר את המכשירים שלך בכל מקום שאתה נמצא.

היתרונות של השימוש ב- SmartSanitizer Pro

 • משתמש באור UV כדי לחטא את פני הטלפונים שלך. הוא גדול מספיק כדי להתאים למגוון רחב של דגמים.
 • אור ה- UV אינו שוחק עם פירוקו.
 • נייד, ניתן לנשיאה בקלות לעבודה או להעמיד על שולחן המיטה בבית.
 • זה נותן לך 99.99% חופש מחיידקים כמו גם מחיידקים אחרים תוך 10 דקות.
 • אתה יכול להשתמש במכשיר כדי לחטא את התכשיטים שלך ואפשרויות שימוש נפוצות אחרות.

יתרונות השימוש ב- SSmartSanitizer Pro הערכה: האם זה עובד?

כדי לבחון עד כמה ה SmartSanitizer Pro יעיל, ערכנו בדיקה בסיסית עם ספוגיות חלבון שקיבלנו ברשת. שני טלפונים של עובדים חזרו עם תוצאה ירוקה (נקייה) כשהם נחפפו במקור. אנחנו לא בדיוק בטוחים עד כמה הבדיקות האלה רגישות, אך נראה שלא סביר שהן למעשה נטולות חיידקים.

עם זאת, ערכת AirPods של אחד מחברי הצוות יצרה ספוגית סגולה והראתה שהם לא מסודרים. שמנו אותם ב- SmartSanitizer Pro למשך 5 דקות, כמו גם המשטח החזיר ידידותי לסביבה (נקי). בהתבסס על הבדיקה המהירה הזו, היינו מרוצים שה- SmartSanitizer Pro בהחלט עושה משהו.

כיצד לבחור מכשיר חיטוי UV לסמארטפון?

למרבה המזל, בחירת חומר החיטוי הנכון לסמארטפונים היא פשוטה למדי. לא תצטרך ללמוד דבר על אורכי גל ספציפיים של אור, או סוגי חיידקים שעליך להיזהר מהם. אבל דבר אחד שאתה רוצה לשקול הוא כמה דברים אתה באמת רוצה לחטא. אם אתה רציני לגבי ניקיון, סביר להניח שתרצה בסופו של דבר להשתמש בחיטוי UV על המפתחות, הארנק, כרטיסי האשראי והמשטחים הדומים לך.

איך זה עובד?

זוהי קופסה קומפקטית וחטובה שמגיעה עם כבלים לטעינה יחד עם USB ו- USB-C. MartSanitizer Pro

שלב 1

התחל על ידי חיבור אקורד החשמל שלו למרכזיית הקיר שלך והפעל אותו. לחץ על הכפתור גם על המוצר.

שלב 2

מקם את הטלפון שלך בתוך המוצר וסגור אותו. אתה לומד שהמוצר בפעולה כשסימן ההפעלה הופך לכחול. יידרשו 10 דקות טובות לחיטוי הטלפון שלך. אם טעינתו נמוכה, השתמש ב- USB שלך וחבר אותו לחשמל.

המותג מציע מלאי מוגבל זמין עם מבצע משלוח חינם לתקופה מוגבלת בלבד! שימו את המוצר הזה עוד היום.

שלב 3

לאחר 10 דקות הטלפון שלך יחוטא לשלמות.

הגדרת SmartSanitizer Pro

מכיוון שיש פונקציה יעילה אחת, SmartSanitizer Pro אינו דורש הרבה כפתורים והוראות שקשה להבין אותם כדי לנקות את הטלפון החכם באמצעות טכנולוגיית UV.

זה לא יכול להיות פשוט יותר אשר ישמח כל אחד מבני המשפחה. כאשר החשמל פועל, פשוט סגור את המכשיר ונורה אדומה מהבהבת כדי להצביע על כך שטכנולוגיית ה- UV פועלת.

לאחר 6 דקות, הנורה האדומה תפסיק להבהב אך תישאר דולקת כדי לסמן כי התהליך הסתיים וחפציך נקיים.

המשמעות היא שאתה יכול לעזור לבן משפחה מבוגר על ידי ניקוי פריטיו ושמירה על בטיחותם. מכיוון שהם הפגיעים ביותר, זה חיוני.

SmartSanitizer Pro מגיע עם כל מה שאתה צריך כדי להפוך את חייך להיגייניים יותר. בעזרת כבל USB וחומר החיטוי לסמארטפון UV, תוכלו לסייע במניעת התפשטות מחלות מזיקות ולשמור על חפציכם נקיים.

כיצד עובד SmartSanitizer?

עיצוב SmartSanitizer Pro פשוט אך יעיל. היא נראית כמו קופסה מלבנית קטנה – מה שהופך אותה לגודל המושלם לשמירה על השידה ליד המיטה, ליד שולחן העבודה במשרד או אפילו על השיש במטבח. בצד החיצוני של הקופסה תמצאו מקום לשלושה כבלים – כבל החשמל, USB ו- USB-C. כדי להגדיר את SmartSanitizer Pro, פשוט חבר את כבל החשמל המצורף לקיר, ולאחר מכן ל- SmartSanitizer Pro והכל מוכן לחטא. מקם את הטלפון שלך בתוך הגאדג’ט וסגור. לאחר סגירתו תראה אות הכוח של הברק הופך לכחול – פירוש הדבר שהוא נטען. לאחר עשר דקות, האור יכבה והטלפון שלך מוכן לשימוש. אם ברצונך לטעון את הטלפון שלך בו זמנית, יש לך אפשרות לחבר את כבל ה- USB או ה- USB-C האישי שלך.

אור UVC המקובע בחלקו העליון והתחתון של ה- SmartSanitizer יכול להרוג כ -99.99% חיידקים כתדירות שהוא פולט. מחקרים רפואיים מראים כי אור UV, אשר טוב לבני אדם, מזיק לוירוסים וחיידקים בלתי נראים. לפיכך, הריגת חיידקים וחיידקים שמעניקים לך הצטננות, שפעת ואפילו זיהום בקיבה. אֵיך? על ידי פירוק ה- DNA של החיידקים הקיימים על פני השטח. לכן, השגת יעילות מקסימלית.

הם מציעים אחריות להחזר כספי למשך 30 יום! תכנית זו מבטיחה שתוכל להחזיר אותה במהירות אם לא תהיה מרוצה.

נורות ה- UV הנפלטות מעניקות ניקוי 360. המכשיר מצויד באלה הן בחלקו העליון והן בתחתית ההמצאה. יעילות מיטבית מושגת על ידי פירוק ה- DNA החיידקי. זה נבון לרכוש אותו, בהתחשב בתרחיש הנוכחי. אבל האם SmartSanitizer Pro הונאה? האם המותג מנצל את ההמולה שנוצרה סביב המגיפה העולמית?

זה מושלם לכולנו ולהשקעה הנדרשת. רק לנקות את הטלפון במגבונים רפואיים או בטיפה נדיבה של חומר חיטוי לא הולך לחתוך אותו! עם זאת, ניקוי יסודי שלטענת SmartSanitizer Pro. אם אתה חושש לבצע השקעה זו עבור מוצר אחד בלבד, תן לי לומר לך שתוכל גם לחטא את התכשיטים, האוזניות ומוצרים אחרים שניתן להתאים אליהם בקלות.

ספוגיות SmartSanitizer Pro

תוצאת ספוגית ה- AirBuds המקורית (למטה) וגם לאחר 5 דקות ב- SmartSanitizer Pro (למעלה).

SmartSanitizer Pro: עיצוב ושימוש

ה- SmartSanitizer Pro מספיק פשוט לשימוש. חבר אותו לחשמל, מקם את המכשיר שלך במפרץ, סגור את המכסה, וגם תהליך החיטוי בהחלט יתחיל אוטומטית. סמל הברק על גבי הכלי המואר כדי להראות חיטוי נמצא בהליך. אם ברצונך להשהות את הניקוי מכל סיבה שהיא, תוכל להניח את האצבע שוב על סמל הברק. לאחר חמש דקות האור יכבה, כמו גם אתה עלול לחסל את הגאדג’ט שלך.

סקירת SmartSanitizer Pro

שטח חוט ושקע כניסת USB מאפשרים לך לטעון את הגאדג’ט שלך בזמן הניקוי.

העיצוב שלנו הגיע עם טלוויזיה בכבלים מהארה”ב, אך הוא נטען באמצעות USB-C כך שקל מאוד למצוא תחליף. ישנם גם שקעי USB-C ו- USB החוצה המאפשרים לך לחייב גאדג’טים בזמן שהם מנקים (יש חור לחוט שלך להאכיל). זה נגיעה נחמדה אך עם זאת בקושי חשוב שמציעים שרק סביר להניח שיישאר שם 5 דקות.

המראה החיצוני בסיסי וגם חכם מספיק, כמו גם מבפנים הוא מגנט עם טביעת אצבע מבריקה וחסכונית למראה. עם זאת, אם זה המשטח המאפשר ל- SmartSanitizer Pro לבצע את משימתו, איננו מקטרים.

עדות SmartSanitizer Pro

‘כפות רגליים של מיקרו-יניקה’ מבטיחות לשמור על SmartSanitizer יציב כמו גם מעוגן לשטח הפנים. כאשר הסרנו את כיסוי הפלסטיק לראשונה, המכשיר נדבק כל כך חזק לשולחן שהייתה לנו בעיה להעביר אותו בכל. לאחר מכן הם נפלו בכלל להיצמד, וגם ה- SmartSanitizer Pro התהפך, אלא אם יש בו כלי כבד. באופן כללי, לא תכונה מוצלחת- אבל שוב, לא מפסק עסקה.

סקירת SmartSanitizer Pro: האם עלי לקנות אותה?

כרגע נראה צעד חכם לנקוט באמצעי זהירות לחיטוי מכשירים וכל חפץ אחר שאתה מטפל בו לעתים קרובות. למרות שהבדיקה שלנו לא הייתה בדיוק תנאי מעבדה, התוצאות אכן הראו הבדל ברור ברמות החיידקים לפני ואחרי SmartSanitizer Pro-ing. החיסרון כאן הוא שיש זמן פיגור בלשים ידיים על אחד מאלה. SmartSanitizer Pro עשוי להגיע מאוחר מדי כדי להיות מועיל בהתפרצות זו של CORVID-19, אך PhoneSoap 3 (המשתמשת באותה טכנולוגיה) יהיה איתך באמצע אפריל.

סיכום אודות לקוחות בהתחשב בסקירות SmartSanitizer Pro

 • הרעיון של מכשיר זה מושך אנשים מאוד. רוב הקונים מעריכים את הרעיון הזה.
 • ההשקעה בזמן שהם מקבלים חיטוי טוב שהורג את החיידק ביעילות רבה וגם הורג חיידקים בלתי נראים שמקורם בקרני UV. תמורה כוללת לכסף.
 • גם שירות לקוחות מעולה. אם מישהו מחזיר את המוצר שלו, תוך 20-25 ימים, הוא גם מחזיר את ערך המחיר.
 • הדור של היום מכור מאוד לגאדג’טים, כולל גם ילד. מבחינתם, יש צורך לטהר את הטלפון החכם, הבגדים, התכשיטים, האוזניות וכו ‘, ולכן זו האפשרות הטובה ביותר במחירים נוחים

שאלות נפוצות

כיצד עובד SmartSanitizer Pro?

באזור החיצוני יש 3 כבלים כלומר כבל החשמל, USB אוניברסלי ו- USB מסוג C. כדי להגדיר את זה, אתה פשוט צריך לחבר את תקע החשמל ל- SmartSanitizer Pro ולשקע החשמל. לאחר מכן, עליך לשמור את הטלפון החכם שלך בגאדג’ט ולסגור את המכסה. האור הכחול מציין כי המכשיר פועל כצפוי. האור יכבה מעבר ל 10 דקות. כעת, הסמארטפון שלכם נקי מכל חיידקים או חיידקים.

כמה עולה SmartSanitizer Pro?

הגאדג’ט הזה די חדש בשוק. לפיכך, החברה עדיין מנסה לקבוע את שוויה הנכון. כדי לדעת את המחיר המדויק באזור שלך ובמטבע שלך, בקר באתר הרשמי.
Rate this post

Related Post

הביקורות האחרונות של PrintX Pro: קרא מחיר 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?הביקורות האחרונות של PrintX Pro: קרא מחיר 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?

>> PrintX Pro קנה עכשיו וקבל 50% הנחה באופן בלעדי << מהו PrintX Pro? PrintX Pro היא מדפסת תרמית Bluetooth ניידת שעוזרת לך להביא את הזיכרונות הדיגיטליים שלך לחיים. אין

MedReminder 2021: סקירה אחרונה, מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראלMedReminder 2021: סקירה אחרונה, מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראל

>> MedReminder קנה עכשיו וקבל 50% הנחה באופן בלעדי << סקירת MedReminder: מתקן גלולות יומי אוטומטי MedReminder היא אחת מתזכורות הגלולות האוטומטיות המתקדמות ביותר העומדות בכל המפרט הנדרש על מנת