ביקורות ישראל 2023 חוות דעת SmartyDrone חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות?

SmartyDrone חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות?

SmartyDrone חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות? post thumbnail image

במגמה מודרנית זו של טכנולוגיה, מזל”טים היו מאוד שימושיים ומשרתים מספר מטרות. תסכימו איתי שסרטים או קליפים בהוליווד מצטלמים תוך שימוש ברחפנים מכיוון שהם מסוגלים לכסות כל זווית, אזור במהלך הצילום ולהעניק לצופים תחושה טובה יותר.

מלבד האמור לעיל, רחפנים הפכו לאמצעי מעקב ונשק למטרות אבטחה ברגע שהצורך מתעורר.

ובכן, ההתמקדות של היום לא תהיה על המל”טים הקטלניים המשמשים באזורים שנפגעו במלחמה. נבחן לעומק את אחד המל”טים המשובחים והזולים שנועד לשימוש על ידי אנשים כמוך ואני.

הנושא של היום הוא על ה-smartydrone, מכשיר שהומצא לאחרונה עם יכולת לבצע מספר משימות למטרות מחוץ לחופי הנשק. בהשוואה לרחפנים מסורתיים אחרים, ה-SmartyDrone הוא מהשורה הראשונה ובעל תכונות מתקדמות רבות שהופכות אותו לטוב יותר.

מזל”ט זה יכול לשמש לאירועי חוצות כמו פעילויות ספורט, צילומי סרטים, סיקור תקשורתי, אירועי חיות בר, אירועי חתונה וכן הלאה. כל מה שאתה צריך לדעת על SmartyDrone יוסבר במלואו בסקירה זו כדי שתוכל לקבל ידע מעמיק על הגאדג’ט הזה.

=> קבל הנחה של 50% מהאתר הרשמי (הצעה עולמית)

מה זה SmartyDrone?

ה-SmartyDrone הוא מזל”ט מתקפל, נייד ואיכותי המסוגל להסתובב 360 מעלות. כמו כן, למכשיר מצלמת 4K HD כפולה עם שדה ראייה של 120 מעלות. מזל”ט זה הוא באיכות גבוהה במיוחד. תכונות רבות, כולל חיישני כוח משיכה, חיישני נגד התנגשות ומדחפים בנויים היטב, תורמים לאיכות הכוללת של המוצר.

המהירות הגבוהה ביותר של ה-SmartyDrone מאפשרת לו לעבור מרחקים עצומים תוך פרק זמן קצר.

 

איך SmartyDrone עובד?

עם מצלמת 4K ב-SmartyDrone, בעלת עדשה שמגדילה אובייקטים עד פי 50 ומגדילה או מתרחקת עד 150%, והיכולת לעקוב אחר השידור בזמן אמת, משתמשים יכולים ליצור סרטונים שיעמדו במבחן של זְמַן. להלן הסבר על התכונות המובילות של SmartyDrone:

 • סוללות ליתיום-יון 3.7V
 • העיצוב המודולרי של המל”ט מאפשר לו לעוף בין 18 ל-20 דקות.
 • זרימה אופטית המאפשרת את הגדרת נקודת ההיפוך.
 • מצלמת 4K מתכווננת לג’ויסטיק עם זום אופטי פי 50 וזווית צפייה של 150 מעלות.
 • לכידת תמונה חכמה בלחיצת כפתור אחת
 • באמצעות המצלמה הכפולה של הרחפן, טווח זיהוי מכשולים של עד 30 מטר אפשרי.
 • שמונה פרופלורים חלופיים ומפתח להתקנה
 • השליטה בטיסה, כולל מייצב כוח המשיכה והיכולת לנוע לכל כיוון, היא מוחלטת.

SmartyDrone הוא אחד המל”טים הטובים ביותר מתחת ל-100 דולר מכיוון שהוא עמיד ופשוט לתפעול.

smartydrone

תכונות ומפרטים מיוחדים חכמים

סוג מכשיר: הוא רחפן, הרחפן החכם הוא תכנון הנדסי; הוא נבנה כדי ללכת לכל מקום שאתה נוסע. עם מערכת שישה גירוסקופים לטיסה חלקה ואיכות תמונה פנטסטית ווידאו ברור, מכשיר זה קל לתפעול מתחילים ומתחילים.
חיי סוללה: יש לו עמידה לאורך זמן. חיי סוללה של סוללת lipo 3.7v 600 mAh, בעלת פרק זמן פעולה של למעלה מ-30 דקות עד שעה, ויש לה יכולת לנסוע רחוק ולתחזק את המל”ט במהלך תקופת השימוש
זמן טיסה: לרחפן חכם יש את היכולת לטוס לגובה גבוה מאוד מעל הקרקע. יש לו מצב טיסה חכם המאפשר לרחפן לנחות בבטחה, לעקוב אחר אנשים וחפצים, לשמור על גובה ואפילו להציג מספר טריקים אוויריים ואקרובטיקה באוויר.
סוג מצלמה: יש לה מצלמת HD1080p, בעלת רזולוציית תמונה גבוהה, זו מפיקה תמונות איכותיות וסרטונים ברורים ומוגדרים. עם מצלמת ה-HD של רחפנים חכמים תוכלו לצלם תמונות איכותיות ולעשות סרטים ברורים.
מחיר: המחיר של מזל”ט חכם הוא $99.00. עם האיכות והגדולה של מזל”ט זה המחיר נמוך מדי. זה לא כל כך יקר בהשוואה לתכונות וליתרונות של המל”ט.
פונקציית היפוך תלת מימד: תכונת התלת מימד מאפשרת לרחפן להתהפך אוטומטית ב-360 מעלות כדי לשחרר את עצמו. עם תכונת היפוך זו תוכלו ליהנות יותר בהטסת המל”ט וגם לנווט את המל”ט בכל דרך שתרצו.

פריטים נוספים שמגיעים עם חבילת הרחפנים Smarty כוללים:

 • מזל”ט הסמארטי עצמו
 • שלט רחוק נטען
 • הסוללה (3.7 וולט 600 mAh)
 • כבל ה-USB
 • מברג
 • ארבעה רוטורים
 • ארבעה כיסויי הגנה
 • ספר ההפעלה.

יתרונות השימוש ברחפן Smarty

לפני שאתה מתעקש לקבל גאדג’ט חדש, עליך לוודא שאתה מכיר את היתרונות שתפיק לפני רכישת המוצר. לרחפן Smarty יש יתרונות רבים כשאתה עושה שימוש בגאדג’ט. כמה מהיתרונות שאתה יכול להפיק מהגאדג’ט הם:

תמונות וסרטונים באיכות סופר: ניתן להשתמש ברחפן Smarty כדי לצלם תמונות באיכות ברורה וגם רשומות וידאו טובות. זה מתאפשר מכיוון שלגאדג’ט יש מצלמת 4K HD כפולה לצילום. המשמעות היא שהמכשיר יכול לצלם תמונה באיכות כפולה מהאיכות הסטנדרטית של High-Definition (HD).

מטרות אבטחה: זה לא מזל”ט צבאי וגם לא מכיל כלי נשק על הסיפון, אבל זה יכול לשמש ככלי מעקב כדי לבצע פונקציות בידוק ביטחוני. זה אפשרי רק בגלל מצלמת HD כפולה 4K שהיא מגיעה איתה.

כיסוי רחב: ניתן להשתמש ברחפן כדי להגיע לאזורים שאינם מוגבלים. כאשר אתה רוצה לכסות שטח רחב יותר, אולי במהלך אירוע, כל מה שאתה צריך זה פשוט לעשות שימוש בגאדג’ט הזה ואתה מכוסה במלואו.

סיקור תקשורתי: מזל”ט זה יכול לשמש במונחים של שידור וסיקור תקשורתי. המגמה הנוכחית כעת היא השימוש ברחפנים כדי לכסות אזורים שאינם מוגבלים. כמו כן, ניתן להשתמש ברחפנים גם בצילומי סרטים.

עלות סבירות: עלות השגת הגאדג’ט החדש של SmartyDrone היא די משתלמת שכן הוזלו הנחות של עד 50% מהמחירים. כל מה שאתה צריך לעשות כדי שתהיה זכאי להרשאה זו הוא לרכוש את הגאדג’ט באינטרנט דרך קישור הקנייה המקורי של המפיק.

יתרונות וחסרונות של SmartyDrone

יתרונות

 • נוכחות של חיישנים נגד התנגשות.
 • נוכחות של חיישני כבידה.
 • ארבעה להבי מדחף חזקים לטיסה.
 • נוכחות של מצלמת זרימה אופטית.
 • עיצוב מאוד נייד ומתקפל.
 • המראה עם כפתור אחד ושליטה יבשתית.
 • סוללת ליתיום 3.7V.
 • שימוש ושליטה קלים.

smartydrone

חסרונות

 • המוצר מוגבל במלאי וניתן לרכישה אונליין בלבד.
 • לא ניתן לרכוש את SmartyDrone בחנויות מקומיות או קמעונאיות.
 • הנחות מצורפות למחירי הגאדג’ט בקנייה אונליין. ההנחות משתנות בהתאם לכמות הגאדג’ט שאתה רוכש.

מה מגיע בקופסת Drone X Pro

בסקירה זו של רחפן Smarty, אנו נודיע לך מה יש בחנות המכולה. בשלב שאתה קונה את הרובוט x star אתה מקבל את הנלווה בארגז;

להב מדחף חילוף עם ארבעה (זה מתמלא כתחליף במקרה שאתה הורס את הרובוט שלך)
תראה שק קיבולת (זה מונע מאבק לחדור לרובוט שלך כאשר מניחים אותו)
אתה מקבל מברג לתיקון המדחפים.
מדריך חינמי של כבל USB שהוכן ישירות על ידי הייצור למקרה שתצטרך לבדוק כמה מידע נוסף.
סוללה 3.7V

מה המחיר של SmartyDrone?

ה-Smarty Drone זמין לרכישה רק דרך האתר הרשמי של המוצר. זה לא זמין באמזון או בקמעונאים גדולים אחרים. רכישתו מהאתר הרשמי מבטיחה שאתם רוכשים מוצר מקורי במחירים הבאים:

1 Smarty Drone ב-$99
2 רחפנים Smarty ב-$80 כל אחד
3 רחפנים Smarty ב-$59 כל אחד
4 רחפנים Smarty ב-$62 כל אחד
ניתן לבצע תשלומים לא רק באמצעות כרטיס אשראי או חיוב, אלא גם באמצעות Google Pay.

SmartyDrone

מסקנה: האם כדאי לקנות אותו?

בקיצור, כן!

האיכות היא פרימיום, זה ‘מרגיש’ כמו מזל”ט יקר של 400 דולר. זה עובד מהר ומושלם.

SmartyDrone מוקפד היטב ועיצוב קומפקטי במיוחד מאפשרים לך לשאת אותו לכל מקום שאתה הולך מכיוון שהוא יכול להיכנס בקלות לכיס שלך!

לבסוף, מחיר המבצע מדהים עבור מכשיר ברמה כזו. אנחנו אומרים, בהחלט, אסוף אחד לפני שהם הולכים!

 

Rate this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Functional Nutrition Lion's Mane Gummies

Functional Nutrition Lion’s Mane Gummies שפר את כוח המוח והביצועים המנטלייםFunctional Nutrition Lion’s Mane Gummies שפר את כוח המוח והביצועים המנטליים

המוח שלנו הוא מרכז הפיקוד של הגוף שלנו. זה שולט בכל מה שאנחנו עושים, חושבים, מרגישים ותופסים. היא אחראית ליכולת שלנו ללמוד, לנמק ולקבל החלטות. לכן, זה חיוני לדאוג לבריאות

Animale Nitric Oxide Booster

קח את האימונים שלך לשלב הבא עם Animale Nitric Oxide Boosterקח את האימונים שלך לשלב הבא עם Animale Nitric Oxide Booster

Animals Nitric Oxide Booster הוא תוסף פופולרי בשימוש על ידי ספורטאים וחובבי כושר כדי לשפר את האימונים שלהם ולקדם את צמיחת השרירים. תחמוצת החנקן (NO) היא מרכיב מפתח בתוסף זה,

BigTimePro חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות?BigTimePro חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות?

BigTime Pro הוא טיימר בוקר ממוחשב עם מקרן אור הניתן לשינוי עד 180º, שמעיר אותך בעדינות, מבלי להתעצבן מאור ועם מספר עצום של יכולות רב תכליתיות. למרות שהתעוררות וללכת לראות