ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים סקירות אחרונות של TotalTrim Pro 2021: קרא מחיר והיכן לקנות בישראל

סקירות אחרונות של TotalTrim Pro 2021: קרא מחיר והיכן לקנות בישראל

>> TotalTrim Pro קנה עכשיו וקבל 50% הנחה באופן בלעדי <<

השיער שלך הוא אחד הדברים הראשונים שאנשים שמים לב אליך. זה אומר הרבה על תחושת הסגנון והגישה שלך. קרא על סקירת TotalTrim Pro.

באנו להסתמך לחלוטין על מספרות כדי שהשיער שלנו ייראה חלקלק. אז מה אתה עושה כשאתה לא יכול להגיע למספרה? לוותר ולאמץ את מראה איש המערות? לא!

TotalTrim Pro כאן כדי לעזור לך לקחת שיער בחזרה לידיים שלך. כלי גוזם שיער חדש זה יכול לעזור לך ולגברים בחייך לקבל את המראה המעוצב והנפוץ מבלי לצאת מהבית.

מהו TotalTrim Pro?

TotalTrim Pro היא חבילת הכנת גוזם שיער אלחוטית המציעה מעבר גם להכנת תמונות קולנוע, ומציגה ללקוחות גישה להתפתח כמספרה האישית שלהם עם תרגילי הדרכה שונים. הגוזמים מציעים אבזם על מברשות ידניות וקצוות עוינים לחלודה בכדי לתת את הדיוק שיש לקונים לצורך המראה המדויק שלהם בין אם הם חותכים, מנהלים או מעצבים.

עם גישה חופשית לשיעורי מאסטר מקצועיים, ערכת TotalTrim Pro ידועה כמכשיר הכנת הגברים האחרון לרציונל ובחינת גישה לחיתוך, לקצץ ולסגנון כפי שמומחה בשום צורה או צורה לא היה פשוט יותר.

תכונות של Total Trim Pro

  • מכונת חיתוך שיער אלחוטית מעשית וקלה לשימוש
  • מסירות צדדיות לבחירות באורך זמירה
  • חיתוך זקן יעיל ללא טרחה ללא קשר לצפיפות השיער
  • מנגנון נירוסטה עם סכיני גילוח חדים לחיתוך קל
  • סכיני גילוח נגד חלודה עם חיכוך מינימלי, כולל שימון
  • קל לשימוש ונייד עם סוללה נטענת

>> TotalTrim Pro יש 50% הנחה, קנה עכשיו <<

סקירת וידאו TotalTrim Pro

מהם ראשי השימוש השונים המגיעים יחד עם TOTALTRIM PRO?

מכונת לחיתוך שיער Total Trim Pro מרובת ראשים מספקת את ערכת הטיפוח המלאה ושמן סיכה בחבילה. תכולת חבילה זו נשלחת בקופסת קרטון קשיחה, כך שהמוצר לא ייפגע במשלוח ובמשלוח. התכנים שאנשים מקבלים הם:

  • ראש גוזם ראשוני: זהו ראש הגוזם הגדול ביותר. הוא מיועד לקיצוץ השיער על הראש או הזקן שהתארך. זה יכול לקצץ בטווח של 1 מ”מ עד 6 מ”מ. מספר זה נעשה על אורך השיער שנותר ולא השיער לקצץ.
  • ראש גוזם משני: זהו ראש דיוק ויכול לקצץ את השיער בקנה מידה קטן עוד יותר. אנשים יכולים להשתמש בו כדי לקבל זקן עדין יותר או לקבל זקן בגודל אפס. גודל השיער נע בין 0.5 מ”מ ל -3 מ”מ.
  • מכונת גילוח: זהו גם ראש גוזם אך הוא מוציא את חוטי השיער הטובים ביותר וגורם לו להיראות כאילו המשתמש התגלח.
  • גוזם ראש עגול: כפי שהשם מרמז, יש לו ראש קטן ועגול שבעזרתו ניתן לחתוך שיער אוזניים, שיער גבות או שיער אף.

כיצד פועל קוצץ שיער?

קוצץ שיער חשמלי פועל בצורה מדויקת, באופן זהה לזה של ידני. אבל קוצץ חשמלי מקבל חשמל ממנוע חשמלי. זה גורם ללהבים להתנדנד מצד לצד.

לאט לאט הם עקרו מספרות שיער ידניות בכמה מדינות. ישנם שלושה סוגי מנועים נפרדים בייצור קליפר: מגנטי, רתיעה והזרקת דיו.

>> הזמנת TotalTrim Pro וקבל 50% הנחה עכשיו <<

לאחר מכן, AC (זרם חילופין) יוצר מחזור אשר מרגיע אותו ומביא אותו לאביב כלשהו. לכן, ליצירת מומנט ומהירות. זה לדחוף את חותך הקוצץ סביב להב הגילוח.

היצרן הצהיר שאם אתה לא אוהב את המוצר, תוכל להחזיר אותו תוך 30 יום.

Rate this post

Related Post

UV Cleanizer Zoom

UV Cleanizer Zoom – מנקה UV זום סקירות אחרונות, 2023 מחיר ואיפה לקנות בישראל?UV Cleanizer Zoom – מנקה UV זום סקירות אחרונות, 2023 מחיר ואיפה לקנות בישראל?

UV Cleanizer Zoom: כאשר מתקרבים החודשים הקרים יותר, התפשטות חיידקים וחיידקים ברחבי הבית עלולה לגרום לשבועות של מחלות. זה במיוחד המקרה כאשר ילדים חוזרים הביתה ומביאים איתם את החיידקים מגן