ביקורות ישראל 2023 גאדג'טים TVShareMax חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות?

TVShareMax חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות?

TVshareMax הוא מכשיר זעיר של Plug and Play המביא לטלוויזיה מדיה דיגיטלית ללא הגבלה. אתה פשוט מחבר אותו לטלוויזיה שלך, לוחץ על כפתור ההפעלה ומחכה כמה שניות. זה מתחבר במהירות לרשת ה- wifi שלך ומאפשר לך להזרים כל דבר מהמכשיר לטלוויזיה שלך. קל מאוד לשימוש לכולם. כל אחד יכול להשתמש ב- TVshareMax וליהנות מצפייה בלתי מוגבלת.

תמיכה אוניברסלית עם מכשירים רבים מכיוון שתוכל להשתמש ב- TVShareMax עם הטלפון, הטאבלט או המחשב האישי שלך כדי להזרים כל דבר בטלוויזיה או בצג שלך. זה תואם לכל מכשירי Android ו- iOS; אין צורך בהתקנה של תוכנה מיוחדת כלשהי.

איכות וידאו ושמע צלולה. זה יכול להזרים תוכן Full HD לטלוויזיה שלך בלי השהיה ועד 60fps, מה שהופך אותו לאידיאלי למשחקים מהסמארטפון והטאבלט לטלוויזיה שלך. תואם כמעט לכל דבר והוא תואם לנטפליקס, HBO, אמזון פריים, הולו, Youtube, Spotify ורבים אחרים!

TVShareMax קל משקל ונייד הוא בגודל קטן מה שהופך אותו לנוח לקחת אותו איתך לכל מקום שאתה הולך.

מה זה TVShareMax?

טלוויזיה בכבלים מפסידה בקרב על סטרימינג מקוון. מדוע לגלול במאות ערוצים שאינך זקוק להם אפילו כאשר אתה יכול פשוט לקחת את הטלפון שלך ולקבל המלצות מדהימות מיוטיוב?

TVShareMax פשוטו כמשמעו הופך את הטלוויזיה שלכם למרכז בידור ביתי שתרצו לבלות בו את כל היום. זהו מכשיר USB מהפכני, קטן ונייד. רק על ידי חיבורו לטלוויזיה שלך, TVShareMax יכול להפוך אותו לקולנוע ביתי פונקציונלי לחלוטין. באמצעות TVShareMax, תוכלו ליהנות משירות הסטרימינג המועדף עליכם על המסך הגדול. זה אומר שלא יבהה יותר בתצוגה חכמה זעירה, טאבלט או מחשב נייד במשך שעות.

זה תואם ל- Netflix, HBO, Amazon Prime, Hulu, Youtube, Spotify ורבים אחרים! באמצעות טכנולוגיה צבאית, TVShareMax משתמש בעיצוב מודרני מעגלי דיסקרטי, מה שהופך אותו לתוספת האמינה והמתקדמת ביותר מבית הקולנוע הביתי שלך מבלי לשבור את הכסף. נמאס לכם לצפות בתוכניות בטלפון או במחשב הנייד?

כעת הטלוויזיה שלך יכולה לשקף את המסך של כל מכשיר שתתחבר ל- TVShareMax.

כיצד TVShareMax משדרג את הטלוויזיה שלך?

TVShareMax הוא מכשיר שיתוף המסכים הידידותי ביותר שיש כיום בשוק. כל מה שאתה צריך זה לעבוד עם Wi-Fi וטלוויזיה רגילה, כדי להפוך את הסלון שלך לקולנוע האישי שלך.

סקירה TvShareMax: מפרט

 • המצבים הם: Airplay, DLNA, Miracast, AirMirror, שיקוף בין-מערכות והזרמה של Netflix / YouTube / Chrome / וכו ‘.
 • זה יכול לשמש לקולנוע ביתי, למשחקים, מצגות משרדיות וכנסים.
 • TvShareMax תומך בקידוד H.265.
 • זה סיפק HD 1080p השמעה Full HD.
 • יש לו פלט HDMI עם מהירות עיבוד מהירה יותר ב 50%.
 • חבר ושחק.
 • הוא תומך ב- Android 4.4 ואילך ו- iOS 9.0+ או MacOS 10+.
 • הוא תומך ב- WIFI.
 • מפרט המוצר שלה הוא: 2.28 אינץ ‘X 0.47 אינץ’.
 • הוא זמין בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, בריטניה

ואיך זה עובד בדיוק?

TVShareMax הוא גם קל מאוד לשימוש. אם יש לך חשבון YouTube, Hulu, Disney +, HBO, Netflix, Amazon Prime או שאתה משתמש בכל שירות זרימה אחר, אתה יכול לנגן את המדיה בטלוויזיה שלך באמצעות TVShareMax תוך שניות ספורות. כדי להגדיר את TVShareMax, פשוט בצע את שלושת השלבים הבאים: חבר את TVShareMax לטלוויזיה שלך. התחבר ל- WiFi שלך. שחק מה שאתה אוהב מהסמארטפון, הטאבלט או המחשב האישי שלך! הגדר אותו שם ושכח אותו. בכל פעם שמתחשק לכם לצפות במשהו מהטלפון, פשוט תדליקו את הטלוויזיה שלכם ותזרמו אותו לשם לחוויה הטובה ביותר.

TVShareMax יכול לשדר את התוכן המועדף עליכם באיכות וידאו מלאה HD ללא השהיה כלל. אבל מה שהופך את TVShareMax למציאה אמיתית הוא שהיא יכולה להפוך כל טלוויזיה רגילה לטלוויזיה חכמה בשבריר מהעלות. תוכלו לחסוך הרבה כסף על ידי רכישת TVShareMax, ובכל זאת לקבל את כל הפונקציות של טלוויזיה חכמה. תוכלו ליהנות מתמונות משפחתיות או מסרטונים בפירוט מלא על מסך הטלוויזיה הגדול שלכם או לתת לילדיכם לשחק במשחקים ניידים בטלוויזיה במקום לפגוע בעיניים בעזרת טלפון חכם!

TVShareMax Features

 • קל מאוד לשימוש לכל אחד – כל אחד יכול להשתמש ב- TVShareMax. אתה פשוט מחבר אותו לטלוויזיה שלך, לחץ על כפתור ההפעלה ומחכה כמה שניות. זה מתחבר במהירות לרשת ה- wifi שלך ומאפשר לך להזרים כל דבר מהמכשיר לטלוויזיה שלך.
 • תמיכה אוניברסלית עם מכשירים רבים – תוכלו להשתמש ב- TVShareMax עם הטלפון, הטאבלט או המחשב האישי כדי להזרים כל דבר בטלוויזיה או בצג. זה תואם לכל מכשירי Android ו- iOS; אין צורך בהתקנת תוכנה מיוחדת כלשהי.
 • איכות וידאו ושמע צלולה צלולה – היא יכולה להזרים תכני Full HD לטלוויזיה שלך ללא השהיה ועד 60fps והופכת אותה לאידיאלית למשחקים מהסמארטפון והטאבלט לטלוויזיה שלך.
 • תואם כמעט לכל דבר – הוא תואם לנטפליקס, HBO, אמזון פריים, Hulu, Youtube, Spotify … ורבים נוספים!
 • קל משקל ונייד – TVShareMax קטן בגודלו והופך אותו לנוח לקחת אותו איתך לכל מקום שאתה הולך.

האם באמת שווה TVshareMax?

במחיר ועם הנחה של 50% הצעה זו היא שוויו המוחלט של המוצר. תשכחו מהנושא של תצוגות סמארטפון או טאבלט זעירות. הפכו את הטלוויזיה שלכם למרכז בידור. נגן מוסיקה או קטעי וידאו, צפה בתמונות משפחתיות ואפילו ליהנות ממשחק מהסמארטפון שלך למסך הטלוויזיה הגדול שלך. זה עובד במהירות ובצורה מושלמת. TVShareMax זה טוב כמו לקנות טלוויזיה חכמה חדשה לבית שלך אבל בשבריר מהמחיר!

עד כמה זה עובד בדיוק?

TVShareMax הוא גם קל מאוד לשימוש. אם יש לך חשבון YouTube, Hulu, Disney +, HBO, Netflix, Amazon Prime או שאתה משתמש בכל שירות זרימה אחר, תוכל להפעיל את המדיה בטלוויזיה באמצעות TVShareMax תוך שניות ספורות. כדי להגדיר את TVShareMax, פשוט בצע את שלושת השלבים הבאים:

 • חבר את TVShareMax לטלוויזיה שלך
 • התחבר ל- WiFi שלך
 • שחק מה שאתה אוהב בטלפון החכם, הטאבלט או המחשב האישי שלך!

הגדר אותו שם ושכח אותו. בכל פעם שמתחשק לכם לצפות במשהו מהטלפון, פשוט תדליקו את הטלוויזיה שלכם ותזרמו אותו לשם לחוויה הטובה ביותר. TVShareMax יכול לשדר את התוכן המועדף עליכם באיכות וידאו מלאה HD ללא השהיה כלל. אבל מה שהופך את TVShareMax למציאה אמיתית הוא שהיא יכולה להפוך כל טלוויזיה רגילה לטלוויזיה חכמה בשבריר מהעלות. תוכלו לחסוך הרבה כסף על ידי רכישת TVShareMax, ובכל זאת לקבל את כל הפונקציות של טלוויזיה חכמה. תוכלו ליהנות מתמונות משפחתיות או מסרטונים בפירוט מלא על מסך הטלוויזיה הגדול שלכם או לתת לילדיכם לשחק במשחקים ניידים בטלוויזיה במקום לפגוע בעיניים בעזרת טלפון חכם!

מדוע אני זקוק לתיבת הזרמת טלוויזיה זו?

עד כה ניתן היה לצפות רק בסרטונים האהובים עליכם במכשיר המסך הגדול שלכם בזכות סכומי כסף גדולים שנזרקו מהחלון. הספקית העיקרית היא גוגל. אבל יותר מדי חוויות שליליות גרמו ליותר ויותר אנשים באמריקה להפנות עורף אליו ולחבר את TVShareMax כמכשיר זרימה לטלוויזיה על המסך הגדול שלהם.

איכות Full HD והטעינה המהירה ביותר של הסרטון ללא עצירה או הפסקות בחיבור כמו גם העלויות הנמוכות בהשוואה לגוגל וספקיות אחרות, דאגו שגוגל ושות ‘מתעלות יותר ויותר על TVShareMax ורוב האמריקאים כעת. רק רוצה להשתמש במכשיר הזרמת הטלוויזיה המיוחד הזה על המסך הגדול שלהם.

עובדות טכניות של TVShareMax

למידע נוסף אודות מוצר זה, הפרטים הטכניים הבאים מעניינים וכדאי לדעת עבורך:

 • מצבים: AirPlay, DLNA, Miracast, AirMirror, שיקוף בין-מערכות והזרמה של Netflix / YouTube / Chrome / וכו ‘.

 • לקולנוע ביתי, משחקים, מצגות וכנסים.
 • תומך בפענוח H.265
 • השמעת HD 1080p Full-HD
 • פלט HDMI במהירות מהירה יותר של 50 אחוזים.
 • חבר ושחק
 • Android 4.4+ ו- iOS 9.0+ או MacOS 10+

היכן אוכל להזמין TVShareMax?

מכשיר הזרמת טלוויזיה Full HD מיוחד זה זמין למרבה הצער באופן מקוון בלבד מהיצרן המקורי בארה”ב. לא ידוע אם גם משלוח לאירופה אפשרי. באזור אמריקה יש הנחה של עד 50 אחוז על המשלוח שלך ליחידה, כמו גם משלוח חינם עד הבית. תלוי כמה יחידות אתה מזמין ישירות, אתה אפילו מקבל קצת בחינם והנחת כמות. במידת הצורך הצעה זו תתאפשר גם ללא בעיות באזור אירופה, שכן בכל זאת הדבר אפשרי אצל רבים מהמציעים הללו.

Rate this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

UV Cleanizer Zoom

UV Cleanizer Zoom – מנקה UV זום סקירות אחרונות, 2023 מחיר ואיפה לקנות בישראל?UV Cleanizer Zoom – מנקה UV זום סקירות אחרונות, 2023 מחיר ואיפה לקנות בישראל?

UV Cleanizer Zoom: כאשר מתקרבים החודשים הקרים יותר, התפשטות חיידקים וחיידקים ברחבי הבית עלולה לגרום לשבועות של מחלות. זה במיוחד המקרה כאשר ילדים חוזרים הביתה ומביאים איתם את החיידקים מגן

Zeroshave Pro

ZeroShave Pro ביקורות- מכונת גילוח עגול 360º, שימושים ועלות בישראלZeroShave Pro ביקורות- מכונת גילוח עגול 360º, שימושים ועלות בישראל

ZeroShave Pro היא התוספת החדשה ביותר לעולם מכונות הגילוח לגברים. ראשית, מכשיר זה מתאים לעור רטוב ויבש, ומאפשר לך להשתמש בו בכל שעה ביום. לא צריך יותר לשטוף את הפנים

הביקורות האחרונות של LiveGuard Pro: קראו Pricein 2021 והיכן קונים בישראל?הביקורות האחרונות של LiveGuard Pro: קראו Pricein 2021 והיכן קונים בישראל?

קסם שיש לך מצלמת אבטחה פשוטה ובמחיר סביר שרק אתה יודע איפה היא נמצאת בבית. האם כל פורץ יצא לחופשי לאחר פריצה לדירה שלך? בהחלט, לא! זה לא אפשרי כיוון