ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים UV Cleanizer Zoom – מנקה UV זום סקירות אחרונות, 2023 מחיר ואיפה לקנות בישראל?

UV Cleanizer Zoom – מנקה UV זום סקירות אחרונות, 2023 מחיר ואיפה לקנות בישראל?

UV Cleanizer Zoom – מנקה UV זום סקירות אחרונות, 2023 מחיר ואיפה לקנות בישראל? post thumbnail image

UV Cleanizer Zoom: כאשר מתקרבים החודשים הקרים יותר, התפשטות חיידקים וחיידקים ברחבי הבית עלולה לגרום לשבועות של מחלות. זה במיוחד המקרה כאשר ילדים חוזרים הביתה ומביאים איתם את החיידקים מגן המשחקים.

חיידקים אלה מתפשטים לעתים קרובות ברחבי ביתך, מה שמרגיש שאין מנוס מכך שתקבלי מחלה לא רצויה מאיפה שהוא.

כמו כן, כשנוסעים לעבודה או להנאה, אינך יודע עד כמה משטח המלון נקי. ישנן דרכים לוודא שאתה מגן על עצמך מפני רחרוחים ושפעת לא רצויים, כגון הגאדג’ט להרוג חיידקים שהוא זום UV מנקה.

מהו UV Cleanizer Zoom?

זום ה- UV Cleanizer הוא החזק ביותר בהרכב, והוא כבר משפיע על בתי חולים רבים ברחבי העולם.

מנקה UV זום הוא רובוט נייד להרוג חיידקים המשתמש בקרני UV-C כדי להרוג חיידקים בצורה המהירה והיעילה ביותר. גודלו הקטן מאפשר לך לשאת אותו בכל עת שתרצה שכן חיידקים תמיד נמצאים בכל מקום. זום המנקה UV פותח על ידי טכנולוגיות למניעת זיהום (IPT), חברה מבוססת העוסקת במכשירים לניקוי חיידקים.

המכשיר נועד גם למנוע התפשטות נגיפים מוטסים, להרוג קרדית אבק, ג’וקים וכל חרק אחר. הניידות שלו מאפשרת לו לכסות משטחים פינתיים שלא ניתן להגיע אליהם באמצעות חיטוי ידני. כדי לשפר את הסטריליזציה המקסימלית, המכשיר מותקן עם וסתים השולטים בכמות האור הנפלטת בהתאם לנוחות החדירה.

UV Cleanizer Zoom

אנשים רבים אוהבים מכשיר זה מכיוון שבניגוד למוצרי חיטוי כימיים אחרים, הוא אינו מסוכן וניתן להשתמש בו סביב ילדים.

עם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, חיטוי באמצעות אור UV-c הוא תכונה נוספת המשולבת במוצר זה. זה יכול לשמש לניקוי לא רק בבתים אלא גם בבתי חולים ובבתי מלון. הפעולה החלקה הופכת את המוצר לידידותי יותר למשתמש.

המוצר חיטוי סדיני מיטה אולטרה ויולט עובד בשלושה מצבים לניקוי מתקדם – תחת שמיכת מצב, כף יד ומצב בנק כוח, בעזרת 18 חיישנים המשמשים למימוש פונקציות שונות. כוח הסוללה והטעינה מסייעים גם לעבודה פעילה של המוצר. מוצר זה בוודאי יגן עליך מפני אורגניזמים מזיקים.

הרובוט הרוג חיידקי ה- UV בפעולה

בפועל, צוות בית החולים דיווח על שיפורים קלים בזמני תחלופת חדר האשפוז, הזמן שלוקח לחדר להיות מוכן לחולה הבא. עם זאת, הרובוט יכול לבצע את המשימה בעצמו תוך התערבות מינימלית של הצוות.

מפעיל יחיד נדרש להנחות ולפקח על הרובוט בזמן שהוא מעקר את החדר. למרות חוסר היכולת להגיע מאחורי אזורים, אור ה- UV חודר למרחק מסביב לרובוט, ומעקר את הכל בקרבתו.

זה יכול גם לנקות חדרים שלמים טוב יותר מבני אדם, ולעזור במיגור מקרי HAI. בפנים, הרובוט מונחה בחדר בו הוא קובע את רמת קרני ה- UV לשימוש על מנת למקסם את הסטריליזציה.

הרובוט לניקוי חיטוי יכול לנווט בזהירות בחדר תוך שימוש בקרני UV-C קוטלות חיטוי לציוד.

StableCAM Pro

מדוע אני צריך UV Cleanizer Zoom?

האם אתה מעדיף לשאת בחשבונות ענק של בתי חולים לטיפול בזיהומים שהיית מונע אחרת? אני מניח שלא. מנקה UV מציע לך את הנוחות לחיות חיים בריאים, כמו גם לקצץ בעלויות לא מתוקצבות.

מכשיר זה מתאים לכל אחד ללא קשר לגיל, מין או מעמד חברתי. בעידן המהפכה התעשייתית הזו, זיהום סביבתי הפך להשתולל, וזה עלינו לדאוג לעצמנו. מנקה UV זום מסוגל לחטא 99.99% מהחיידקים והחיידקים מהחלל שלנו.

חדרים שחווים תחלופה אנושית מתמדת, כמו שירותים ציבוריים, עשויים להיות מייגעים לניקוי. חיטוי ידני של מקומות כאלה עלול גם לא למגר את כל החיידקים, ולכן הצורך בזום מנקה UV. מכשיר זה דורש מפעיל אחד בלבד ומכסה יותר מקום מבני אדם. השגת עצמך למנקה UV, אם כן, לא רק שתבטיח לך ניקוי מהיר של סביבתיך אלא גם תמנע זיהום של מחלות.

דירוג והטבות זום UV Cleanizer

הערכנו מוצר זה על סמך התכונות העיקריות שלו כדי לוודא שהוא עומד בתקני הייצור האתיים. מחטא כימי שימש כניסוי בקרה. השתמשנו בו בשני שירותים באותו מתקן, שכל חיטוי משרת שירותים אחרים.

לאחר כ- 45 דקות, לא היה שום סימן גלוי של חרק נע בשירותים שהיה בו זום המנקה UV – כולם מתים. באשר לאסלה עם חומר חיטוי כימי, חרקים מסוימים נהרגו בעוד שאחרים עדיין היו ממהמים על הרצפה.

בבית החולים בחרנו בניקוי ידני של חדר אחד ובמקביל השתמשנו במכשיר לניקוי חדר אחר. לאחר שחזרנו על תהליך זה חמש פעמים, הבנו שהזמן המשמש להכנת חדר אחד למטופל הבא לא מראה שיפור באמצעות עיקור ידני. עם זאת, הרובוט בחדר הסמוך היה מהיר, יעיל, ודרש התערבות מינימלית של הצוות.

UV Cleanizer Zoom כמה מהיתרונות בשימוש בזום מנקה:

מעקר ומנקה את החדר שלך תוך 30-60 דקות

 • קל לשימוש ותחזוקה
 • נייד בגלל גודלו הקטן
 • סופר קל משקל
 • חיי סוללה ארוכים (3 שעות ריצה)
 • לאורך זמן ואמין
 • לא מסוכן

UV Cleanizer Zoom

תכונות עיקריות של UV Cleanizer Zoom

הִטַלטְלוּת

העובדה שהמכשיר קל משקל נותנת לך את הנוחות לנוע איתו בחדר בכל פעם שאתה זקוק לו. הוא בגודל כיס, ואתה יכול לנסוע איתו לעבודה, לחופשה או לכל מקום ציבורי אחר.

גְמִישׁוּת

חרקים וחיידקים וחיידקים הגורמים למחלות מסתתרים במקומות שאנשים לא יכולים להגיע אליהם בקלות. אולם מכשיר זה יכול להגיע לפינות אלו – בזכות הגמישות שלו. אתה יכול להשתמש בו מתחת למיטה, מתחת למאמן, בארון הבגדים, בין היתר.

מיפוי חיישנים

עם 18 חיישנים מובנים עם שילוב של בינה מלאכותית, מכשיר זה מסוגל למפות ולמגר עד 99.99% מהחיידקים על כל משטח. החיישנים מבטיחים כי לא נותר שום נבט בתהליך הסטריליזציה.

חדירת אור מקסימאלית

אור ה- UV חודר למרחק עמוק יותר סביב המכשיר ללא קשר לחוסר יכולתו להגיע למשטחים סגורים. זה מבטיח שהוא מעקר את כל מה שאם לא כן לא יגיעו אליו מותגים אחרים של חומרי ניקוי.

חיי סוללה נהדרים

לזום ה- UV מנקה יש זמן ריצה של 3 שעות. עם רק 60 דקות לכל היותר לצורך עיקור משטח, חיי הסוללה הארוכים מבטיחים שהוא מכסה משטח גדול בצורה יעילה ואפקטיבית יותר.

מפרט זום מנקה UV

לא לעתים קרובות אני זוכה לכתוב על רובוטים המופעלים על ידי AI, וגם לא לוקח אחד שנוסע איתי! ואני בטוח שיהיו הרבה מטיילים ספקנים שיטענו עד כמה זה באמת יעיל!

עם זאת, חדרי המלון יכולים להיות מלאים בחיידקים והאפשרות כף היד ב- CleanseBot יכולה להיות תכונה שימושית לחובבי היגיינה או להורים עם ילודים!

 • מידה – 45 x 130 x 30 מ”מ
 • משקל – 320 גרם
 • צבע לבן
 • זמן טעינה – 4 שעות
 • סוללה – 3700 מיליאמפר / שעה
 • הספק UV-C כולל – 6 קילוואט (1500 למנורה)

UV Cleanizer Zoom

כיצד פועל UV Cleanizer Zoom?

שלב 1:

במצב שמיכה תחת, משוך את החלקים העליונים והתחתונים של זום הניקוי UV כדי לחשוף את הגלגלים.

הצב את גלגלי הזום של מנקה UV על כל משטח, כולל מיטה מתחת לשמיכות, ולחץ על לחצן ההפעלה כדי להפעיל אותו.

זה ינקה לבד למשך 30 או 60 דקות. לחץ פעם אחת על כפתור ההפעלה למשך 30 דקות ופעמיים למשך 60 דקות ריצה

שלב 2:

במצב כף יד, פשוט שימו את היד מתחת לרצועה והחזקו את לחצן ההפעלה למשך 3 שניות כדי להפעיל אותה.

לחץ שוב על כפתור ההפעלה כדי להדליק את נורות ה- UV-C הפונות כלפי מטה.

שלב 3:

במצב בנק כוח, השתמש ביציאת ה- USB-C להפעלת כל מכשיר.

שלב 4:

לאחסון קל, החזירו את מכסה הידית לחלק הגלגלים של ה- UV Cleanizer Zoom, החזיקו את לחצן ההפעלה למשך 3 שניות לכיבוי ואחסנו.

הגודל הנייד שלה אומר שאפשר לשמור אותו בקלות במגירות, תרמילים ועוד.

UV Cleanizer Zoom

ביקורות על מנקה UV

עם למעלה מ- 70% דירוג לקוחות 5 כוכבים המצורפים למכשיר זה, ניכר כי נראה כי מכשיר זה הרשים רבים. לקוח אחד מדווח, “עד כה כל כך טוב עם מעקר UV זה. אני משתמש בזה בכלי השעווה שלי ומספריים החיתוך שלי. זה לא תופס יותר מדי מקום, ואני אוהב את העובדה שזה כן מציין מתי עושים עיקור! אני ממליץ בחום אם חסר לך שטח דלפק. אני אוהב את זה!”

היכן אוכל להשיג זום מנקה UV?

תוכלו להשיג מנקה רובוטים זה באתר הרשמי של היצרן ומגיע עם הנחה של עד 50% עבור לקוחותיו החדשים.

זוהי הצעה לזמן מוגבל ומיהרו לרכוש אתכם למימוש העסקה!

שאלות נפוצות

האם זום מנקה UV יכול להרוג חיידקים?

מערכת ה- UV המסופקת בגאדג’ט זה עוזרת להרוג את החיידקים. אם תא לא יכול להתרבות, אז התא לא יכול לגרום לזיהום, וכך אור UV הורג חיידקים.

מדוע צריך להיות מודאג מהחיידקים?

חיידקים יכולים להיות בכל מקום על פני השטח, ואם הם נכנסים לגופך, זה יעלה לך זמן לא בריא לזמן מה.

מי המציא את המנקה זום UV Cleanizer Zoom?

מנקה זום UV Cleanizer Zoom הוא מנקה נייד של חדרי מלון רובוטיים שנמצא כעת בהפקה בעקבות קמפיין של קהל גייס כמעט 1.5 מיליון דולר – ברור שיש שם הרבה גרמפות. הומצא על ידי חברת Hyperstech.

מדוע אור אולטרה סגול הורג חיידקים?

אור אולטרה סגול (UV) הורג תאים על ידי פגיעה ב- DNA שלהם. האור יוזם תגובה בין שתי מולקולות תימין, אחד הבסיסים המרכיבים DNA.

Rate this post

Related Post

Audiohall pro 2021: ביקורות אחרונות, מחיר, הטבות והיכן לקנות בישראלAudiohall pro 2021: ביקורות אחרונות, מחיר, הטבות והיכן לקנות בישראל

>> הזמנת AudioHall Pro וקבל 50% הנחה עכשיו << במאמר זה נסקור את המכשיר המדף העליון הזה. בחנו את העיצוב שלו, את המאפיינים העיקריים, את היתרונות ולמה כדאי לך לשקול

TVShareMax חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות?TVShareMax חוות דעת [תרמית או לגיטימית]- מחיר למכירה ואיפה לקנות?

TVshareMax הוא מכשיר זעיר של Plug and Play המביא לטלוויזיה מדיה דיגיטלית ללא הגבלה. אתה פשוט מחבר אותו לטלוויזיה שלך, לוחץ על כפתור ההפעלה ומחכה כמה שניות. זה מתחבר במהירות