ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים WarmAIR הוא גאדג’ט מחמם נייד שיכול לשמור אותך נעים וחם כל החורף

WarmAIR הוא גאדג’ט מחמם נייד שיכול לשמור אותך נעים וחם כל החורף

WarmAIR הוא גאדג’ט מחמם נייד שיכול לשמור אותך נעים וחם כל החורף post thumbnail image

StableCAM Pro

WarmAIR סקירת – האקלים הקר אינו לוקח חסד עם אף אחד. זה גורם לך להרגיש קור ואתה צריך להישאר סגור בכיסוי כל הזמן. כך או כך, זה מעבר לתחום האפשרויות. אתה באמת רוצה לסיים את העבודות המשפחתיות שלך ובנוסף ללכת למשרד שלך.

באופן דומה, מכיוון שאתה מרגיש קר אתה לא יכול להימנע מלצאת. פשוט דמיין, בהנחה שאתה יכול לשמור על טמפרטורה חמה בבית ובסביבת העבודה שלך.

ניתן לנוע ללא סייג ללא מעילים או כיסויים מסורבלים. אכן, ניתן להעלות על הדעת בסיוע גאדג’ט מחמם בשם WarmAIR. רדיאטור זה יכול לחמם את החדר שלך ולעזור לך להישאר חם בחורף הקריר הזה.

מה זה WarmAIR? (ביקורת WarmAIR)

WarmAIR הוא גאדג’ט מחמם אידיאלי שנעשה עם חדשנות של ימינו. גאדג’ט מחמם זה מיוצר על ידי יצרן מוכר בתחום הגאדג’טים האלקטרוניים. מסגרת התחממות זו מסייעת לך להישאר חם באקלים קריר.

בנוסף, פריט זה הוא קומפקטי, קצר ולא כל כך כבד משקל. לאחר מכן, אתה יכול להעביר את הרדיאטור הזה ולחבר אותו כדי להישאר חם.

גאדג’ט זה אינו צורך הרבה חשמל בשום אופן. זהו גאדג’ט אקולוגי. בעיקרו של דבר, יוצרי הגאדג’ט הזה נותנים טיפול לקוחות ברשימה לאחר העסקה. ניתן להגיע אליהם באמצעות דואר אלקטרוני או מספר טלפון.

WarmAir עשויה להועיל למדי למגוון רחב של אנשים, וניתן להשתמש בה במשפחה עם ילדים וחיות מחמד כדי להבטיח שלא החיות והילדים לא ייפגעו מהצטננות קשה במהלך חודשי החורף. משפחות ויחידים רבים עשויים למצוא את התנור הנייד הטוב ביותר של WarmAir כמתנה מצוינת לחג ההודיה או לחג השנה.

warmair

מפרט של WarmAir

להלן המפרטים של מחמם WarmAir:

 • שתי דקות זה כל מה שצריך כדי להביא את טמפרטורת החדרים ל-75 מעלות.
 • זה פשוט לתפעול, ואחרי 24 שעות של שימוש רצוף, זה די זול.
 • הספק של מחמם אוויר חם נע בין 650 ל-1200 וואט, שהוא נמוך מהספק של כל מחמם חלל מסחרי.
 • PTC Ceramic הוא החומר שהופעל בבנייה של WarmAir.
 • התחל להתחמם מיד, ללא עיכוב
 • פיזור חום טוב יותר עם פנים קרמיים
 • עיצוב צריכת חשמל נמוכה
 • קל לנייד ממקום אחד לאחר
 • מצויד במפוח אוויר פנימי
 • מומלץ לבית, למשרד, לחדרים

תכונות של מחמם אוויר חם

 • הפעלה בסביבה בטוחה: הבטחת בטיחות המשפחה שלך היא בראש סדר העדיפויות כאשר בוחנים מכשיר חימום זול ונייד עבור חודשי החורף/סתיו. למרבה המזל, ה-Warm Air מטפל בדאגה זו ביעילות, הודות למניעת התחממות יתר האוטומטית המרובה שלו ותכונת הכיבוי האוטומטית שלו, המונעת מהמחמם להסב נזק לסביבה או לאנשים שמסביב.
 • תכונת כיבוי אוטומטי: לאחר שהגיע ל-122 מעלות פרנהייט, המחמם הנייד של WarmAir מוריד אוטומטית את הטמפרטורה שלו ל-104 מעלות פרנהייט כדי למנוע את הסיכון להתחממות יתר. כאשר הטמפרטורה מגיעה ל-122 מעלות צלזיוס שלוש פעמים, תנור החימום הנייד של WarmAir Best נכבה מעצמו. אם המחמם נופל על הקרקע ופוגע במשהו, החימום ייפסק אוטומטית.
  חימום תוך פרק זמן קצר: על פי היצרן, ה-WarmAir עשוי להתחיל בתהליך החימום תוך שניות מרגע ההפעלה. כמה דקות לאחר מכן, לוקח בערך 10 דקות כדי לחמם באופן שווה את כל החלל של 250-350 רגל מרובע. בהשוואה לכמות הזמן שלוקח ליחידות חימום דומות להתחמם, זה די יוצא מן הכלל.
 • רמות חימום הניתנות להתאמה אישית: ה-WarmAir מספקת למשתמשיה מידה גבוהה של שליטה על אופן פעולתו. אדם יכול לשנות במהירות ובקלות את התזמון כמו גם את הגדרות החום המותאמות אישית כדי להבטיח שמחמם האוויר החם יפעל כמו ואיך שהוא רוצה בקצב החימום שהכי נוח לו.
 • יכולת תפעולית שקטה: האוויר החם, בניגוד ליחידות החימום הרגילות, אינו יוצר צליל מורגש בזמן שהוא מתחמם. המשתמשים יכולים פשוט להמשיך את פעילויות המנוחה והקריאה שלהם מבלי שאפילו הצליל הפחות יפריע לפעילויות המנוחה והקריאה שלהם.
 • עיצוב חסכוני באנרגיה: זוהי עוד תכונה ייחודית של מחמם WarmAir. יש לזה השפעה קטנה על כמות הכסף שאנשים מוציאים על חשבונות החשמל שלהם. במילים פשוטות, הוא לא צורך יותר חשמל בשעה ממה שמייבש שיער מסורתי עושה באותו פרק זמן. כתוצאה מכך, מחמם זה מבטיח שחשבונות החימום של המשתמשים יישמרו למינימום מבלי להתפשר על איכות החימום שהם מקבלים.
 • מעוצב עם ננופילטרים: מכשירי החימום הניידים המסוכנים והמזוהמים ביותר המפתחים חלודה ועובש בפנים ולאחר מכן מפיצים את החלקיקים הללו בכל החדר דרך האוויר המחומם. עם זאת, Warm Air Best Portable Heater מסוגל לעמוד בפני הלכלוך הזה. מחמם אוויר נייד זה מותקן מראש עם מסנני ננו, המסוגלים לנקות ולסנן אבק וננו-חלקיקים אחרים מהאוויר שמסביב. כאשר תנור החימום מופעל למשך זמן ארוך יותר או על בסיס קבוע לאורך העונה, הדבר עוזר לשמור על האזור נקי מחיידקים קטנים כמו גם אבקנים ועובשים מהצטברות.

בדוק את זמינותו של מחמם נייד אוויר חם ב-50% הנחה

היתרונות של WarmAir

 • עיצוב חיצוני אלגנטי ומסוגנן: זה נדיר שרוב תנורי החימום הניידים מושכים חזותית או תורמים לאסתטיקה של עיצוב החדר. עם זאת, מחמם האוויר של WarmAir הוא יוצא דופן, בגלל המראה האופנתי והמודרני שלו, שללא ספק יכול לגרום למקום להיראות טוב ושיקי יותר ממה שהיה בעבר.
 • הוא קטן ונייד: אנשים עלולים למצוא את עצמם בפינה בביתם או במקום העבודה שלהם למשך תקופה ממושכת שבה הם אינם מסוגלים להפעיל מספיק חימום. זה לא אומר שצריך להכריח אנשים לשבת בכאב בקור – אבל הם חייבים לעשות זאת לעתים קרובות מכיוון שהם לא מסוגלים להעביר את המחממים הגדולים והכבדים לכל מקום שהם הולכים. למרבה המזל, WarmAir Air Warmer תוכנן להיות קומפקטי ונייד, מה שהופך אותו לפתרון מצוין לבעיות כאלה. למרות העובדה שניתן להוביל אותו לכל מקום ללא מאמץ, הוא שומר על המשתמשים בו חמימים ונוחים לא משנה כמה קרה הטמפרטורה בחוץ.
 • החימום הוא תמיד עקבי ואחיד: מחמם אוויר נייד זה מאפשר להבטיח שאף אזור אחד בחלל האישי שלהם אינו חם או קר יותר מהאחר על ידי פיזור החום באופן שווה. יחידת החימום מפזרת חום באופן אחיד בחלל, ומבטיחה שאף אחד מהיושבים מולה לא יחווה אפילו אי נוחות קלה.
 • משתלם במיוחד: פתרונות חימום יוצאי דופן לא בהכרח חייבים להיות יקרים מדי כדי שאנשים יוכלו להרשות לעצמם. מסיבה זו מחמם אוויר חם הוא במחיר תחרותי מאוד, עם חבילות והנחות שהופכות את זה אפילו יותר נוח לרכוש תנורי חימום רבים בו זמנית.

החסרונות של Hotix Pro (סקירת WarmAIR)

 • הגאדג’ט המחמם הזה נגיש לקנייה מהאתר האמיתי שלו מבוסס האינטרנט כביכול. אתה לא יכול לקנות את הגאדג’ט הזה מהשוק הקמעונאי או מרשתות השיווק.
 • דוגמה ההתחממות עשויה בניגוד כפי שמצוין על ידי גודל החדר ודפוסי מזג האוויר.
 • אין להשתמש ברדיאטור זה במשך יותר מ-5 שעות בהתמדה.
 • 100 אחוז אחריות להחזר כספי
 • ליצרני WarmAIR יש אסטרטגיית הנחה כדי לייצר אמון בקרב לקוחותיהם. הם נשבעים לתת החזר של 100 אחוז מזומן, אם אתה לא מסתפק בעבודה של הגאדג’ט המחמם הזה.

הם נותנים לך 30 יום לנסות את הגאדג’ט המחמם הזה. לאחר מכן, תוכל להבטיח הנחה מלאה במקרה של התרחשות הנסיבות הנלוות:

 • קיבל פריט פגוע.
 • לא מסתפק בתערוכה של הגאדג’ט המחמם הזה.
 • לא מרוצה מאופי הצורה של הגאדג’ט הזה.
 • עוד כמה סיבות.
 • סוכני הלקוחות יידעו אותך על טיפול בהנחה ויכוונו אותך עד הסוף. תקבל הנחה באופן דומה שביצעתם את התשלום.

כיצד להשתמש ב-WarmAIR? (ביקורות של WarmAIR)

ל-WarmAIR יש כפתור לחיצה שמתפקד כלחצן הפעלה/כיבוי. אתה פשוט צריך לחבר לו חיבור חשמלי וללחוץ על הכפתור כדי להפעיל אותו. כמו כן, מחמם זה אינו דורש תהליך מנה נוספת.

חוץ מזה, למחמם הזה יש מצב בקרת טמפרטורה. אתה יכול לשנות את הטמפרטורה לפי התנאים המוקדמים ודפוס מזג האוויר שלך. מעתה והלאה, רדיאטור זה פשוט מאוד לשימוש וניתן לשנות את הטמפרטורה לפי טמפרטורת החדר.

איזה מספר מחממים אני באמת רוצה לבית שלי?

WarmAIR אחד יכול לחמם בסביבות 250 רגל רבוע של חדר. באופן זה, רדיאטור אחד יכול ללא ספק לחמם חדר. אנו ממליצים לך לקבל חם אחד עבור כל אחד מהחדרים שלך כדי להישאר חם.

האם הוא מוציא צליל בזמן שהוא פועל?

לא, הגאדג’ט המחמם הזה לא עושה מהומה כשהוא עובד. לאורך הקווים האלה, אתה יכול לצפות לחדר חם ונוח עם אקלים שליו תוך שימוש בגאדג’ט המחמם הזה.

כתוצאה מכך, הגאדג’ט הזה לא ירגיז אותך.

אילו טווחי טמפרטורה יש ל-WarmAIR?

הגאדג’ט המחמם הזה מציע לך שהטמפרטורה נעה מ-60 ל-90 מעלות פרנהייט. לאחר מכן, תוכל להגדיר כאן כל טמפרטורה.

האם הוא צורך הרבה חשמל?

WarmAIR לא צורכת הרבה חשמל. כך תוכלו לקבל בית נוח וחמים ללא חשבונות חשמל יקרים.

איך מסדרים את Hotix Pro?

בהנחה שאתה מתעב להישאר קר ומעוניין לגור בבית חם ונוח, אז אתה צריך לרכוש WarmAIR. רדיאטור זה אינו יקר ולא קשה לשימוש.

בנוסף, הוא מגיע בגודל קטן יותר ואינו לוקח הרבה מקום בחדר שלך. המחמם הזה נגיש כהצעה אינטרנטית. זה מציע שאתה יכול לרכוש פריט זה אך ורק על ידי הגשת בקשה מבוססת אינטרנט.

היוצרים של המחמם הזה מאשרים בקשה שהוגשה מאתר הרשות שלהם כביכול. אתה צריך לדבוק בקנייה מודרכת של הגאדג’ט המדהים הזה.

חפש את WarmAIR בכל חיפוש באמצעות מנוע כדי לאתר את אתר הרשות.
במידה וברצונך להגיע מהר יותר לאתר הרשות של פריט זה, לחץ על התמונות של המחמם הזה מדף הסקר שלנו. פעילות זו תנחית אותך כתוצאה מכך לאתר הרשות.
אתה תעקוב אחר דף ההרשמה. הם מבקשים כמה נתונים פרטיים כדי שיוכלו להעביר את הפריט במיקום נתון בקלות.
קרא את נושא ההסכמים כראוי והמשך לתשלומים מקוונים.
לאחר אישור התשלומים, תהליך הצבת הבקשה שלך מסתיים.
הם יעבירו את המחמם הזה בצורה מאובטחת למקום הנתון.

פסק דין סופי על סקירת WarmAir

החורפים הופכים חמורים יותר עם כל שנה שעוברת, במיוחד אזורים הממוקמים רחוק מהים ומוקפים בהרים. לאנשים שונים יש שיטות שונות לשמור על חום עצמי, אבל שמיכות, שמיכות, בגדי צמר, או כל מכשיר חימום אחר יכולים להגיע רק רחוק מבחינת שמירה על נוחות. למרבה המזל, השימוש במחמם חדר הוא אולי הגישה היעילה ביותר להילחם בטמפרטורות הנמוכות וברוח הנמרצת.

נראה שזו אלטרנטיבה ממש נחמדה למשפחות גדולות יותר לרשותם מחממי אוויר ניידים קטנים ובטוחים יותר. התנור הנייד Warm Air Best לחורף יכול להעלות במהירות ובפשטות את הטמפרטורה של כל חלל לרמה נוחה תוך דקות ספורות. הוא מצויד בטיימרים הפועלים בין שעה לשש שעות ובהגדרות חום מתכווננות לחלוטין העשויות להיות מותאמות אישית כדי לענות על הדרישות הייחודיות שלך. WarmAir יכבה מעצמה לאחר שש שעות פעולה או כאשר טמפרטורת הפנים מגיעה ל-122 מעלות פרנהייט, כך שלעולם לא תצטרך לדאוג אם תשכח לכבות אותה או שהוא יתחמם יתר על המידה.

בניגוד לכל שאר השיטות לשמירה על חום המשתמשות בחום, כגון כוס קפה חמה, מים תרמיים, מרקים, או אפילו הדלקת אש, WarmAir Heater לא רק מספק נוחות לאדם, אלא הוא גם מסייע בשמירה על הכל. חלל חם לפרק זמן ממושך. כתוצאה מכך, הם מוצר נחוץ עבור מספר רב של אנשים. מחמם WarmAir נועד לסייע למספר רב של אנשים להתחמם במהלך חודשי החורף/סתיו הקפואים הללו. בהשוואה לתנורי חימום מסורתיים, מדובר במכשיר זעיר שיכול לפעול לאורך זמן רב יותר.

Rate this post

Related Post

MedReminder 2021: סקירה אחרונה, מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראלMedReminder 2021: סקירה אחרונה, מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראל

>> MedReminder קנה עכשיו וקבל 50% הנחה באופן בלעדי << סקירת MedReminder: מתקן גלולות יומי אוטומטי MedReminder היא אחת מתזכורות הגלולות האוטומטיות המתקדמות ביותר העומדות בכל המפרט הנדרש על מנת

Heater Pro X

Heater Pro X ביקורות: מחמם מיני נייד, מכשיר חיבור- 50% הנחה מיידיתHeater Pro X ביקורות: מחמם מיני נייד, מכשיר חיבור- 50% הנחה מיידית

בחורף, הטמפרטורות הנמוכות מהוות חיסרון אמיתי ונפלתי מספר פעמים. מסיבה זו, אשתי הביאה את ה-HeaterPro x כדי לשמור על איזון טמפרטורת החדר. לאחר שימוש בו במשך מספר ימים, הרגשתי טוב

ביקורות על LungMaster [היזהר אזהרת הונאה]: אל תקנו, בדוק מחיר Lung Master ואת האתר הרשמי בישראלביקורות על LungMaster [היזהר אזהרת הונאה]: אל תקנו, בדוק מחיר Lung Master ואת האתר הרשמי בישראל

>> הזמינו עכשיו וקבלו 50% הנחה עכשיו ב- LungMaster << המכשירים שלנו פועלים על ידי יצירת התנגדות כאשר אתה נושם פנימה. זה מחזק את שרירי הנשימה שלך על ידי כך