ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים WaterBOOM 360 2023 סקירה, מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל?

WaterBOOM 360 2023 סקירה, מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל?

WaterBOOM 360 2023 סקירה, מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל? post thumbnail image

מה זה Waterboom 360?

זהו רמקול Bluetooth מהמדף העליון שמגיע עם תכונות שבטוח יעניקו לכם את חוויית המוסיקה האולטימטיבית. הרמקול מגיע עם חווית סאונד של 360 מעלות וכולל טווח של 100 מטר. הרמקול עמיד למים ב -100%, כך שתוכלו להשתמש בו במקלחת, סביב הבריכה או על חוף הים בזמן חופשה. למעשה, על פי היצרן, אתה יכול להטביע מוצר זה עד מטר אחד במים למשך 30 דקות, והוא לא ייפגע.

יש לו תאימות גבוהה למכשירי iOS ו- Android ועובד עם עוזר גוגל או סירי. ניתן לחבר אותו גם למכשירים שונים בו זמנית. עם תכונות אלה, בין היתר, רמקול Bluetooth זה מעניק למותגים המובילים רווח על כספם.

StableCAM Pro

תכונות רמקול Bluetooth ניידות עמיד למים

 1. WaterProof לשימוש במקלחת וחגים
 2. צליל HD מתקדם עם חיי סוללה ארוכים 6 שעות
 3. קבל שיחות טלפון
 4. חיבור Bluetooth יציב
 5. חבר המוסיקה הנייד האמיתי שלך
 6. תואם ל- Android ו- iOS

Waterboom 360

מדוע אני צריך WaterBoom 360?

ישנן סיבות רבות שכדאי להזמין מכשיר זה. אנו יכולים להעיד על כך שהיצרן לא השתמש רק במילה “עמיד למים” למטרות שיווק. שלא כמו ברוב המוצרים הדומים הקיימים כיום, רמקול זה יכול למעשה להתיז ולעוד לעבוד. המכשיר מגיע גם עם עיצוב אלגנטי ומושך. על גבי הרמקול יש וו בטיחות, וזה די שימושי לתליית הרמקול בתנועה.

רוב הרמקולים הדומים יעניקו לכם רק אפקטים טובים של שמע בזווית מסוימת, אך WaterBoom 360 נועד להציע למשתמשים חווית סאונד של 360 מעלות. בנוסף, תוכלו לשלוט במוזיקה מהרמקול באמצעות הכפתורים הרכים והקלים לשימוש בצדדים. כאמור לעיל, הרמקול יכול להתחבר בו זמנית לשני מכשירים, תכונה שלמוצרים דומים רבים אין.

מה עוד? המוצר קטן יחסית לרוב המכשירים הדומים בשוק, מה שהופך אותו לנייד. ניתן גם לגשת ולדחות שיחות טלפון ישירות מהרמקול. זקוק ליותר משכנע? בדוק את הדירוג והיתרונות שלה בהמשך.

תכונות עיקריות של WaterBoom 360

 • צליל נהדר – זהו רמקול; לכן, החשוב ביותר צריך להיות קול. מכשיר זה נועד להציע למשתמשים חווית סאונד מצוינת בכל הזוויות. לא משנה היכן תמקם אותה, המוזיקה שתנגן תהיה בעלת תפוצה אחידה לכל כיוון.
 • קישוריות Bluetooth – המכשיר יכול לשמור על קישוריות Bluetooth מצוינת למרחקים של עד 100 רגל. אז פשוט חברו אותו לטלפון שלכם, השאירו את הטלפון בבית ולכו לבריכת השחייה עם הרמקול.
 • עמיד למים – המכשיר עמיד למים ב 100%, עובדה ההופכת אותו לעמיד ובטוח לשימוש במקלחת, בחוף הים או בבריכת השחייה. גם אם תיקח את זה מתחת למים למשך 30 דקות, זה לא ייכשל בביצוע.
 • שיחות – WaterBoom 360 נותן למשתמשים אפשרות לענות או לדחות שיחות כאשר הם מחוברים לסמארטפון. הוא מגיע עם מיקרופון מובנה שעוזר למשתמשים להישאר מחובר לחברים ובני משפחה תוך כדי כיף.
 • תאימות למכשירי Android ו- iOS – גאדג’ט זה תואם למכשירי iOS ו- Android רבים המתחברים באמצעות Bluetooth. בניגוד לכמה מכשירים דומים הקיימים בשוק, ל- WaterBoom 360 אין שום בעיה להתחבר למערכות הפעלה שונות.

תכונות חשובות אחרות כוללות חיי סוללה נהדרים, כמו גם קישוריות רדיו FM.

 

ביקורות WaterBoom 360

WaterBoom 360 היא אחת האפשרויות הטובות ביותר ברמקולים שיכולים לספק לך חוויה טובה יותר. השליטה במוזיקה, גישה ודחיית השיחות נעשית ישירות על ידי הרמקול. מוצר זה ניתן לנייד בקלות ואין צורך להשקיע מאמצים רבים בכדי להפעיל אותו. התאימות גבוהה לרמקול זה, הוא תואם למכשירי אנדרואיד ו- iOS ועובד עם סירי או עוזר גוגל.

לרמקול Bluetooth של Waterboom יש צליל של 360 מעלות וניתן להתאים אותו לרמקול אחר של Wonderboom בו זמנית. הרמקול תומך בטווח הניידים של בלוטות ‘והוא נבדק לירידה מקרית. באירוע ההשקה הדגים מר אשוק ג’אנגרה כי הדובר יכול לשמור על ירידה מגובה של עד מטר.

תכנון מוצר זה נעשה להשגת צליל באיכות גבוהה בטווח זווית של 360 מעלות. רמקול זה עמיד למים, כך שניתן להשתמש בו בכל מקום שתרצו גם ליד מקלחות או כשאתם יוצאים לחופשות. יש לו איכות שמע טובה עם תכונות כמו ביצועים טובים יותר, חיי סוללה טובים ורבים אחרים.

WaterBoom 360 הוא הטוב ביותר מבין הרמקולים העמידים למים, הוא מציע חווית סאונד של 360 מעלות, כולל טווח של 100 מטר. זה יכול להתאים שני מכשירים בו זמנית. ניתן להטביע את הרמקול עד מטר מים לפרק זמן של 30 דקות. רוב הרמקולים נותנים אפקט שמע טוב בכמה זוויות ספציפיות, אך רמקול WaterBoom 360 מעניק למשתמש אפקט קול בכל הזוויות. אתה יכול לשלוט במוזיקה מהרמקול, אתה יכול לדלג, להשמיע או להשהות את השירים באמצעות הרמקול.

Waterboom 360

מה היתרונות של השימוש ב- WaterBoom 360

 • 360 מעלות של אפקט סאונד הוא המאפיין העיקרי של מוצר זה.
 • עמיד למים לחלוטין, כך שניתן להשתמש בו ליד מקלחות, בריכות, חופים ובימים גשומים.
 • מוצר זה עמיד בפני אבק, אנו יכולים פשוט להסיר את הלכלוך על ידי שטיפה.
 • נעשה שימוש בטכנולוגיית סאונד מתקדמת, אתה זוכה לחוות צליל HD מתקדם.
 • ל- Water Boom 360 חיי סוללה של 6 שעות.
 • באפשרותך לקבל או לדחות את שיחות הטלפון תוך שימוש ברמקול זה.
 • קישוריות Bluetooth מושלמת מובטחת במכשיר זה.
 • WaterBoom 360 תואם מכשירי אנדרואיד ו- iOS.
 • תוכלו ליהנות ממוסיקה במלואה בעזרת הרמקול הנייד הזה.
 • רמקול זה יכול לחבר עד שני מכשירים בו זמנית.
 • הטווח הנייד להפעלת מוסיקה במכשיר זה הוא עד 100 מטר.
 • תוכלו ליהנות ממוסיקה שעות ללא הפסקה, עם איכות צליל מבריקה וזמן הטעינה הוא 2.8 שעות.

כיצד לקנות את WaterBoom 360?

אתה יכול להשיג ישירות את הרמקול הזה מהיצרן. ניתן להזמין מוצר זה באופן מקוון באתר הרשמי שלהם, יש להם מבצעים רבים הכוללים הנחות לתקופה מוגבלת. אפילו משלוח בחינם זמין בימים מסוימים, עליכם לעשות הוא פשוט להזמין אותו, לבצע את התשלום ולחכות שהמוצר יימסר בפתח ביתכם.

מדוע כדאי לקנות אותו?

WaterBoom 360 מגיע עם ביקורות טובות של לקוחות שהוא אחד הרמקולים הטובים ביותר למים. ניתן להשתמש במוצר זה בכל מקום כמו ליד מקלחות, בריכות, בימים גשומים או אפילו ליד אזורים בוציים. זה עמיד בפני אבק, גם אם יש לכלוך ברמקול, אנחנו יכולים לנקות אותו היטב על ידי שטיפה במים. ל- WaterBoom 360 איכות צליל טובה בכל הטווחים, סביב זווית של 360 מעלות, ואת המוזיקה ניתן לשלוט גם ישירות מהרמקול. המוצר מוכיח את יעילותו עם חיי סוללה בעלי ביצועים טובים יותר, 6 שעות חיי סוללה מובטחות על ידי היצרן.

הסוללה נטענת באמצעות כבל מיקרו USB דרך יציאת מיקרו USB. ניתן לשלב רמקול זה בשני מכשירים בו זמנית, הוא עובד עם סירי או עוזר גוגל וטווח האלחוטי שלו הוא 100 מטר. זה מבטיח קישוריות Bluetooth טובה ותואם לרוב מכשירי האנדרואיד ו- iOS. אין לו טלפון רמקול וגם יש לו תגובת בס חלשה כחסרון. אך בהתחשב בתכונות הטובות של הרמקול, הוא עדיין מחזיק במיקום טוב בשוק הרמקולים העמידים למים. קנו אותו עוד היום מהאתר הרשמי !.

כיצד לקנות את הרמקולים הטובים ביותר

אתה יכול להשיג ישירות את הרמקול הזה מהיצרן. ניתן להזמין מוצר זה באופן מקוון באתר הרשמי שלהם, יש להם מבצעים רבים הכוללים הנחות לתקופה מוגבלת. אפילו משלוח בחינם זמין בימים מסוימים, עליכם לעשות הוא פשוט להזמין אותו, לבצע את התשלום ולחכות שהמוצר יימסר בפתח ביתכם.

האם כדאי לרכוש את הרמקול WaterBoom 360?

בהתחשב בתכונותיו ובביצועיו, אנו יכולים לראות היבטים חיוביים רבים בקניית ה- WaterBoom 360.

הרמקול עמיד למים ועמיד מאוד, מה שהופך אותו לגאדג’ט נהדר לשימוש במהלך החופשה וחיי היומיום. זה גם נשמע די נהדר וקולני, מה שאומר שתהיה לך חופש להסתובב ועדיין לקבל צליל סולידי. אם רמקול יכול להציע לך גם חופש וגם חווית סאונד נהדרת, אז כדאי לקנות.

חיי הסוללה טובים גם כן וכך הזמן שלוקח לטעינה. פירוש הדבר שתוכלו להשתמש בו לפרקי זמן ארוכים יותר לפני שתצטרכו לחייב אותו. עם רמקול כזה תוכלו להאזין למוזיקה שלכם לפרקי זמן ארוכים יותר. המשמעות היא שהדובר לא יפסיק לעבוד באמצע הפעילות שלך.

יתר על כן, התאימות הנהדרת שלה עם מכשירים אחרים אינה אלא פלוס נוסף. מכיוון שהוא כל כך גמיש, כנראה שתוכלו להשתמש ברמקול במכשירים רבים בהם אתם משתמשים כרגע.

בסופו של דבר, ה- WaterBoom 360 מתפקד היטב, וכדאי לקנות. אם אתם מחפשים רמקול Bluetooth עמיד למים לאמבטיה, מצאנו את זה.

שאלה נפוצה

סעיף זה יעזור לכם להכיר יותר מידע על רמקולי Bluetooth. זה ישפר את האופק שלך בנושא זה. לכן, אל תשכחו לבדוק זאת.

האם קל לאפס את הרמקול העמיד למים שלי?

איפוס רמקול Bluetooth קל כמו 1, 2 ו- 3. כדי להסיר גאדג’טים זוגיים מהרמקול שלך, כל שעליך לעשות הוא להקיש והחזק את כפתור Bluetooth ואת הכוח למשך מספר שניות. זה מאפס את היחידה להגדרת היצרן והיא תהיה במצב התאמה לאחר שתעבור.

האם אוכל להשתמש ב- Bluetooth שלי גם ללא חיבור Wi-Fi?

הדבר הטוב ביותר ברמקולי Bluetooth עמידים למים ב- WaterBoom הוא שתוכלו להשתמש בהם באופן אידיאלי מבלי להיות מקושרים לרשת Wi-Fi. לאמיתו של דבר, הם אינם דורשים חיבור לאינטרנט כדי לעבוד בצורה מספקת מכיוון ש- Bluetooth הוא סוג של שידור אלחוטי.

Waterboom 360

מדוע הרמקול שלי לא מתפקד כראוי? האם יש טעות?

אם הרמקול שלך אינו פועל כראוי, ראשית עליך לוודא שהרמקול אינו מוגדר למצב השתקה והנפח גבוה. ודא שהמכשיר מנגן שמע, וגם עוצמת הקול גבוהה. השבת או כבה את ה- Bluetooth בגאדג’טים המותאמים בקרבת מקום וחבר מחדש את המכשיר שברצונך לחבר. כבה את הרמקול והפעל אותו מחדש.

מדוע הרמקול שלי לא מתחבר למכשיר שלי?

בדוק כדי לוודא שמכשיר ה- Bluetooth מופעל או שהוא טעון במאת האחוזים או מחובר לחשמל. ודא שהמכשיר מופעל באמצעות Bluetooth ומוכן להתאמה. היפטר מכל מקורות הפרעה. כבה והפעל שוב

האם ניתן להשתמש בשני מכשירי Bluetooth בו זמנית?

אתה יכול לחבר 2 התקני שמע Bluetooth בו זמנית באמצעות אנדרואיד. לאלה עם מכשירי Bluetooth רבים, כמו אנדרואיד אוטומטי, שעון חכם, כן, סביר להניח שהוא יתחבר למכשירים נוספים.

Rate this post

Related Post

PETHYDRO MAX ביקורות אחרונות, מחיר 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?PETHYDRO MAX ביקורות אחרונות, מחיר 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?

לעולם אל תסחוב קערה מסביב, אנו יודעים שזה מאוד מעצבן להביא קערה ובקבוק מים בו זמנית. בקבוק המים לחיות המחמד שלנו פותר את הבעיה הזו, הוא מתנהג כמו שניהם בעיצוב