ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים ביקורות WIFI UltraBoost, מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל?

ביקורות WIFI UltraBoost, מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל?

ביקורות WIFI UltraBoost, מחיר, תכונות והיכן לקנות בישראל? post thumbnail image

כל מה שאתה צריך לדעת על משולב המשחזר בסקירת Wifi Ultraboost החדשה המעודכנת הזו, אבל דבר ראשון, מה זה WiFi Ultraboost? ה- WiFi Ultraboost הוא משחזר ומאיץ WiFi משולב, המשמש להרחבת שטח הכיסוי ולהגברת האות של רשת ה- WiFi שלך. זה עובד על ידי קבלת אות ה- WiFi הקיים שלך, הגברה שלו ואז העברת האות המועצם. התוצאה היא WiFi חזק יותר באזור גדול יותר. פירוש הדבר ש- WiFi Ultraboost הוא פיתרון טוב לאלו מאיתנו שיש להם מספר מכשירים (מחשבים ניידים, טלפונים, טלוויזיות, טאבלטים וכו ‘) באותה רשת או צילומים מרובעים גדולים יותר.

בשביל מי זה?

אם אתה נתקל בבעיות ב- WiFi בבית ומשתמש במספר מכשירים ברשת ה- WiFi שלך, ייתכן שתרצה לנסות את ה- WiFi Ultraboost. ככל שהעבודה מהבית הופכת פופולרית יותר, אנו רואים יותר אנשים שדורשים יותר חשמל מה- WiFi שלהם. כאשר סטודנטים ועובדים משתמשים כעת ב- WiFi מהבית, מהדר WiFi יאפשר לך להשתתף בפגישות הזום שלך בשלום ללא הפרעות.

זה יכול להיות מתסכל להפליא להיפטר מהשיחות, אבל עבור רבים מאיתנו הסיכון הזה רק הצטרף לנושאים של עבודה עם הבית. לא רק עבור כוח העבודה, כאשר יותר ויותר סטודנטים לומדים מהבית K-12 ובמכללה, ההשלכות של התחלת השיחה שלך לחיבור WiFi גרוע נעשו חמורות בהרבה.

אם יש לך בית גדול אתה יודע איך זה להיות בחדר האחורי או במרתף ואין לך אות. זה יכול להיות בסדר לשיחת טלפון, אבל לא כשאתה צריך לעבוד מהבית. באמצעות ה- WiFi Ultraboost תוכלו לעבוד בחדר המשחקים של ילדיכם שלרוב אין לו חיבור לאינטרנט – אני מבטיח.

אם יש לך מספר מכשירים באותה רשת אתה יודע איך זה שאנשים מסוימים בבית מכבים את מכשירי ה- WiFi שלהם מכיוון שיש לך שיחת עבודה. ככל שיותר מאיתנו עובדים מהבית וילדים רוכשים מכשירים בעלי יכולת אינטרנט מוקדם יותר ויותר, אתה רוצה לוודא שאתה לא מתכוון לבעוט את ה- WiFi שלך מכיוון שבתך צופה בהדרכות איפור … שוב.

אולי אתה נמצא בדירה קטנה לבד, אבל אם יש לך חיבור לאינטרנט לאגי מלכתחילה אתה עשוי לחפש משהו שיביא לפתרון הבעיה גם כן. לפעמים לא משנה מה אנחנו עושים, האינטרנט פשוט לא יעבוד איתנו.

הערה קטנה נוספת: למרות שאני משתמש בזה באופן אישי אני יכול לדמיין שזה מועיל באמת לבתי קפה באינטרנט או לעסקים המציעים או זקוקים לאינטרנט אלחוטי בחללים גדולים כמו מחסנים, מסעדות וכדומה.

מי לא צריך לנסות את ה- WiFi Ultraboost?

אם יש לך סיבים של גוגל או חיבור סיבים דומה – לא אמורה להיות לך בעיה עם קישוריות או מהירות, כך שמוצר זה לא מתאים לך. עם זאת, רובנו לא כל כך ברי מזל ונראה דחיפה (משחק מלים המיועד) מהשימוש בזה.

wifiultraboost

למה לנסות?

ככל שאתה מבלה יותר זמן באינטרנט השנה אתה הולך לרצות אחד כזה. ה- Ultraboost של WiFi לא מספיק פולשני כדי שלא יהיה כאב עיניים ענק יחד עם הנתב ותיבת הכבלים שלכם ובאמת עובד. אין עוד הרבה מה להגיד מדוע כדאי לך לנסות את זה. אם יש לך בעיות באינטרנט שלך, אתה יודע כמה זה מתסכל. זה פותר אותם, פשוט ככה.

(ברצינות) התקנה קלה

למרות ש- WiFi Ultraboost מגיע עם הוראות התקנה, אפילו לא השתמשתי בהן. כל מה שאתה צריך נמצא באריזה ואין בעיות בחיבור בין דברים. זה גם די קטן, אז אם אתה מישהו שבאמת נוסע השנה (אני לא מכיר הרבה אנשים שכן) אתה יכול לקחת את זה בדרכים בוודאות.

סקירת WiFi Ultraboost – שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

 1. איך היא ההתקנה?
  קַל. חבר אותו לחשמל והוא ימצא את האות הקרוב והחזק ביותר ויתחבר. אתה יכול להשתמש במדריך כדי להתאים לפי הצורך, אך בדרך כלל זה לא הכרחי.
 2. מהו המחיר?
  המחיר תלוי לאן מסתכלים. מצאתי את העסקה הטובה ביותר כאן, ב -50% הנחה.
 3. האם יש לו יציאת LAN?
  כן. אם אתה טכנאי ומחפש יציאת LAN, זה גם שם.
 4. האם יש חששות ביטחוניים?
  למרות שזה לא משווק בכבדות, חששות ביטחוניים הם בהחלט משהו שיש לקחת בחשבון. עם המודל הזה לא תהיה לך בעיה זו. אני לא יכול לדבר למען דוגמניות אחרות.
 5. מה אם אני נתקל בבעיות ביחידה שלי?
  אם אתה נתקל בבעיות ב- WiFi Ultraboost, אני ממליץ לוודא תחילה שזה לא ה- WiFi שלך באופן כללי, מכיוון שיש מעט מאוד דיווחים על בעיות עם פונקציונליות. אם יש בעיה, צרו קשר עם WiFi Ultraboost

Rate this post

Related Post

UV Cleanizer Zoom

UV Cleanizer Zoom – מנקה UV זום סקירות אחרונות, 2023 מחיר ואיפה לקנות בישראל?UV Cleanizer Zoom – מנקה UV זום סקירות אחרונות, 2023 מחיר ואיפה לקנות בישראל?

UV Cleanizer Zoom: כאשר מתקרבים החודשים הקרים יותר, התפשטות חיידקים וחיידקים ברחבי הבית עלולה לגרום לשבועות של מחלות. זה במיוחד המקרה כאשר ילדים חוזרים הביתה ומביאים איתם את החיידקים מגן

ביקורות על RadiationStopper Pro 2021, מחיר ואיפה לקנות בישראל?ביקורות על RadiationStopper Pro 2021, מחיר ואיפה לקנות בישראל?

מה זה RadiationStopper Pro? ה- RadiationStopper Pro הוא שבב מואץ למכשירים חכמים המשתמש בטכנולוגיית Bio-Armor לשימוש בכל הטלפונים הסלולריים, הרפידות החכמות, המחשבים הניידים, המחשבים, המיקרוגל, תיבות ה- WiFi, הטלוויזיות וכל