ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים WILDSURVIVE PRO 2021 ביקורות: המחיר העדכני ביותר והיכן לקנות בישראל?

WILDSURVIVE PRO 2021 ביקורות: המחיר העדכני ביותר והיכן לקנות בישראל?

קבוצה של כלים חסונים וקלים הם הטובים ביותר. ערכת ההישרדות של WildSurvive Pro זכתה לביקורות טובות בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה. בריטניה, ניו זילנד, גרמניה, צרפת, איטליה וכו ‘.

WildSurvive Pro הוא ערכת כלי הישרדות בחוץ המשווקת למטיילים ולחובבי חוצות ורק לצרכנים שרוצים לרכוש ערכת הישרדות כדי לארוז למקרי חירום בלתי צפויים. הערכה זמינה בסביבות 40 עד 80 דולר באינטרנט. הוא כולל סכין בסיסית, פנס, מצפן, עט וערכת עזרה ראשונה, בין שאר פריטי ההישרדות. הכל ארוז בערכה עמידה במים בגודל נוח.

המיומנות והניסיון שמקורם בשימוש בציוד חשובים לא פחות לידע של בניית ערכות ונשיאתן. כפי שתקראו, לא כל המושגים של ערכת חירום / הישרדות הם מה שהם מפוצחים, ויש הבחנה ברורה בין “ערכת חירום” לבין “ערכת הישרדות”. מה שעובד נהדר בתיאוריה לא תמיד כך בפועל.

כשאנחנו סוקרים את ערכת ציוד ההישרדות הכל-אחד של WildSurvive Pro, יש הרבה ערכות הישרדות ופריטי מוכנות לשעת חירום בהשלמת תוכנית משבר מגירה; מתוך ערכות הישרדות עליונות, חיטוי ידיים, מסכות פנים, או אפילו פתרונות אחסון מזון לטווח הארוך, הכנתם עם חומרים מוכחים וכלים נבדקים היא מפתח מרכזי אם יתעורר מצב בו יש חשיבות חיונית לבהלה, לפחד או לדחיפות.

מהו WildSurvive Pro?

WildSurvive Pro היא ערכת הישרדות המתיימרת להכיל את כל הכלים הדרושים להישרדות בחוץ. הערכה נמכרת באופן בלעדי באופן מקוון דרך HypersTech.com.

WildSurvive Pro הוא ערכת כלי הישרדות בחוץ המשווקת למטיילים ולחובבי חוצות ורק לצרכנים שרוצים לרכוש ערכת הישרדות כדי לארוז למקרי חירום בלתי צפויים. הוא כולל סכין בסיסית, פנס, מצפן, עט וערכת עזרה ראשונה, בין שאר פריטי ההישרדות. הכל ארוז בערכה עמידה במים בגודל נוח.

אתה יכול לשמור את WildSurvive Pro בחלק האחורי של המכונית שלך או בגבולות הבית שלך. זה יבטיח שאתה מוכן לכל מקרה של אסון טבע או פורענות. זה נקרא ערכת ההישרדות הטובה ביותר 2020 ואנחנו יכולים לראות בקלות מדוע.

בתוך הערכה העמידה במים תמצאו חבל, מצפן, פנס, עט, סכין, משרוקית וכלים בסיסיים אחרים. הכל נגיש מהערכה הנוחה.

באתר הרשמי של WildSurvive Pro יש מידע מוגבל באופן מפתיע על הערכה או מה בתוכה. יש תמונה אחת של הערכה ורשימה קטנה של יתרונות. מלבד זאת, אין לנו מפרט טכני או מידע אחר על אופן פעולת הערכה.

יתרונות השימוש ב- WildSurvive Pro:

WildSurvive Pro מפרסם את כל היתרונות הבאים:

 • זה זול ביותר
 • כל הכלים מיוצרים באמצעות חומר באיכות מעולה
 • ערכת כלים אחת מורכבת מכל הכלים החיוניים
 • בעלות נמוכה אתה יכול לקנות כלים רבים
 • ערכת הכלים זמינה עם משלוח חינם

כפי שאתה יכול לראות, רבים מהיתרונות הללו מעורפלים או אינם מוגדרים. WildSurvive Pro טוען כי הוא “עמיד למים” בחלקים מסוימים ו”עמיד במים “בחלקים אחרים, למשל. הם שני דברים שונים.

באופן דומה, WildSurvive Pro טוען כי הוא “מוכח ונבדק”, אולם היצרן אינו טוען שהעביר את הפריטים בשום סוג של בדיקות בעולם האמיתי.

מדוע ערכת הישרדות?

כולנו מקווים שלעולם לא נקלע לחירום, אך העובדה הפשוטה היא שאסונות קורים. אם אתם נהנים מתחביבים כמו קמפינג או טיפוס על סלעים, עליכם בהחלט לקבל אחת מהערכות הללו, מה שאנחנו מקווים שהסיבות הברורות לכך. הפרקטיות היומיומית שלו דורשת קצת יותר הסבר.

יש הרבה מצבי חירום שיכולים לפקוד גם את האדם הממוצע. מלהיתקע בטיפולך מצמיג פגוע או תקלה אחרת לאסונות טבע. הוריקנים ושיטפונות ידועים לשמצה בגלל דפיקת חשמל, זיהום מי ברז ושלל בעיות אחרות. ערכת ההישרדות Wild Survive Pro יכולה לוודא שאתה שומר על בטיחות המשפחה שלך ואת עצמך בכל תרחיש. אחד מאלה צריך להיות בכל בית.

סקירת WildSurvive Pro: מה התוכן?

ערכות הישרדות יכולות להיות שונות מאוד, תלוי כמה מצבים הן מכסות. עם זאת, ישנם כמה כלים הנחשבים נחוצים לכל ערכות חירום ו- WildSurvive Pro בהחלט כולל את כולם. הנה הכלול בערכה:

 • עט – כמה פעמים היית צריך עט ולא נראה באף אחד? ובכן, כבר לא. הודות ל- WildSurvive Pro, תמיד יהיה לך אחד מוכן לשימוש;
 • פנס – יש לו גם פנס שיהיה שימושי בעת ניווט בחושך. ניתן להדביק אותו לחגורה ולהשתמש בו לנוחיותך;
 • מצפן – מכיוון שאתה לא יכול לסמוך על הטלפון שלך כדי לנווט במדבר העבה, מצפן יהיה שימושי. שלא כמו המצפן הרגיל, זה שמספק WildSurvive Pro הוא קטן, קומפקטי, ונותן לוח מסובב לניווט קל. זה משמש גם כמנעול אשר בהחלט שימושי;
 • חבל או חוט – אולי אינך צריך את זה בבית, אבל זה בהחלט שימושי כשאתה רחוק;
 • סכין – דרגה צבאית הניתנת לקיפול לגודל קטן יותר באמצעות הכפתור הקטן בגופו. הסכין מבטיחה שתוכלו לפתוח אותה במהירות כאשר אתם חשים סכנה. גב הלהב פותח בקלות קופסאות שימורים, בקבוקים ואפילו שובר את הכוס;
 • רב כלים – אתה יכול בקלות לשמור את זה בכיס שלך, מכיוון שהוא שימושי בכל כך הרבה מצבים;
 • שמיכת חירום – הטמפרטורות בדרך כלל צונחות בלילה ואם עברתם את הטעות שלכם בטעות או מרגישים קר יותר. שמיכת חירום שנמצאת בערכה תעזור לכם לשרוד את הלילה. זה ישמור על כ 90% מחום הגוף. הוא מתקפל לגודל קטן יותר לשימוש שוב;
 • חוטב עצים – מיותר לציין שכל הישרדות צריכה לספק זאת;
 • קליפ בקבוק מים – זה יכול להיות שימושי בחיי היום יום;
 • מתנע אש – ניתן גם מתנע אש שיעזור לכם להפעיל אש יציבה תוך דקות.

הערות בדיקה של WildSurvive Pro

 • התרשמתי מבניית הערכה עצמה אך הייתי רוצה לראות אותה בצבע כתום בהיר בהרבה, ולא בחום המאופק שהוא באמת. במצב הישרדות, אתה הולך רוצה כמה שיותר מכשירי איתות.
 • הפנס הכלול עבד כמו שצפוי, ואני לא מתכוון לכך בצורה רעה. הוא קטן במיוחד, כך שלא תוכלו לקבל ממנו קרן גדולה מאוד, אך המותרות שיש קצת אור לתפעול כשהשמש שוקעת הוא די שימושי.
 • הסכין כל כך קלילה, שהיא כמעט באותו משקל כמו מארז השדה של Magpul Executive לאייפון 4. קל לאחיזה ולשימוש ברוב המשימות. אני לא יכול לחשוב על דרך כלשהי להפוך את הסכין הזו לקטן יותר ועדיין שיהיה נוח כמו שהיא. השרוך ​​והנדן המצורף מאפשרים כמה אפשרויות נשיאה שונות.
 • ההוראות בטבליות לטיהור מים היו קלות למילוי אך למעשה קצת מצחיקות. “הרכיב משקפי מגן, ביגוד מגן וכפפות גומי.” הם לא יודעים שזה מצב הישרדותי? הטבליה התמוססה רק כדקה או שתיים, אך ההוראות אומרות להשאיר אותה ללא נגיעה למשך 4 שעות והרחק מאור שמש ישיר.
 • שקית המים של ליטר אחד הייתה נהדרת. הוא החזיק בכמות המים המדויקת שניתן לטהר בעזרת טבליה אחת, כך שיש לך פוטנציאל לשישה ליטר מים מטוהרים. הוא נבנה די טוב ושרד כמה טיפות קטנות מגובה של כשלושה מטרים לפני שצץ בתחתיתו. אבל אתה יכול לתקן את זה עם סרט דביק.

תחשוב תמיד קדימה

העצה הטובה ביותר היא לחשוב קדימה. למד ותרגל מיומנויות בסיסיות במדבר, כך שתהיה מוכן אם אי פעם תצטרך להשתמש בטכניקות הישרדות. עברו קורס עזרה ראשונה ולמדו החייאה.

אל תחרוג מיכולותיך. דע את הגבולות שלך. אל תנסה לטייל רחוק יותר ביום אחד מאשר מטרה ריאלית. אל תאפשר לאחרים להכריח אותך להרחיב את גבולותיך. אם לא נעים לך עם שביל או קצב, דבר למעלה!

בכל פעם שאתה יוצא לחיק הטבע, הקדיש זמן ליהנות מהמראות, אך זכור שאתה אחראי על עצמך. תכנן את הבלתי צפוי. הכינו את ערכת ההישרדות שלכם מהמדבר. אל תאפשר לאירוע מצער להכריח אותך לחוויית הישרדות.

איך WildSurvive Pro עובד?

ערכות הישרדות כמו WildSurvive Pro עובדות כפי שהיית מצפה: הן כוללות את הפריטים, הכלים והחומרים הדרושים כדי לשרוד במצבים מסוימים.

WildSurvive Pro נחשב לערכת הישרדות בסיסית מאוד. אתה יכול להביא את זה לטיול יום, למשל. הערכה לא כוללת אוכל או מים. יש רק רב-כלי בסיסי בפנים. אם אתם יוצאים לטיול של מספר ימים או בכל סוג של סביבה מאתגרת, אולי תרצו ערכת הישרדות כבדה יותר.

מדוע אנשים קונים את ערכת ההישרדות הזו?

ההבנה מה לסחוב ומה לא לסחוב משאירה אותך בדילמה. זה עלול לגרום לך להחמיץ כמה מכשירים חיוניים. לחשוב קדימה ולהתכונן בהתאם זה המפתח לשרוד וליהנות בו זמנית.

 • כל מה שאתה עשוי לדרוש בטיול שלך מסופק בתיק.
 • קטן וקומפקטי וגם קל משקל, ומבטיח שהוא לא תופס הרבה מקום. בטיול כזה לא ניתן להעביר מכשירים ומוצרים כבדים. הם רק יוסיפו משקל נוסף ויעייפו אתכם במהירות. ערכת הישרדות זו מגיעה עם אחריות שביעות רצון.

מדוע מוצר זה טוב יותר מאחרים? [Wild Survive Pro]

כשאתה שומר על העיניים שלך, אתה יכול לקחת את WildSurvive Pro כערכת ההישרדות הטובה ביותר מכיוון שהיא עובדת טוב יותר מאחרים שקיימים בשוק.

החומרים המשמשים בכלי הערכה חזקים מספיק בכדי לספק את השירות בטווח הארוך. יתר על כן, כל כלי בערכה מספק את שירותו ברמה קיצונית ולשם כך כל משתמש הופך להיות מרוצה לחלוטין.

מה כלול ב- WildSurvive Pro?

דף המכירות של WildSurvive Pro אינו מספק רשימה מפורטת של הכלול בערכה. כל מה שאנחנו יודעים על הערכה מגיע מתצלום יחיד.

הנה מה שאנחנו יודעים שכלול בערכה:

 • 1 x עט
 • פנס 1 x
 • 1 x מצפן
 • 1 x חבל או חוט
 • סכין 1 x
 • 1 x רב כלים
 • 1 x שמיכת חירום
 • חותך עץ 1 x
 • 1 x קליפ בקבוק מים
 • 1 x מתנע אש

כל הציוד הזה נראה בסיסי ביותר בהשוואה לערכות הישרדות אחרות. נראה כי חלק גדול מהציוד עשוי מפלסטיק רגיל במקום מחומרים כבדים. היצרן המקורי של ערכת WildSurvive Pro (חברה בשם קולסן) מפרסם את הערכה כחבילה 13 ב -1, אם כי לא ברור מהם 13 הפריטים (זיהינו רק עשרה פריטים).

מה הלקוחות אומרים על Wild Survive?

1) חואן ה ‘- אני אוהב להישאר בתוך היערות, וערכות מכשירים כאלה הן מושיע. למרות שיש לי הרבה ערכות כלים, זו המועדפת עלי. זה קומפקטי ויש לו יותר כלים מהערכות הקודמות שלי. אני מרגיש שקיבלתי את ההחלטה הנכונה בדרך של השקעת המזומנים שלי בה. למעשה השתמשתי במכשיר באותה תקופה כמו טיפוס הרים באותה מידה, וזה כל כך יוצא דופן.

2) ג’וני – אין שום ספק בקבלת המציאות שלתיירים, ערכות מכשירים כאלה שאינן קומפקטיות ביותר, אולם יש גם את כל הציוד החשוב שיש להם תפקיד מכריע. התחלפתי מלבד לחפש חבילת כלים מיני, ואז קיבלתי את האידיאלי שלי מ- Wild live לספר את הסיפור. זה פחות יקר וקפיץ עם משלוח חינם. אני די מציע לתיירים להכניס כסף לערכת הכלים הזו.

3) אליסון – אני חושב שלמרות שערכת הכלים הזו נראית קטנה יותר בגודלה, יש בה לא מעט פריטים, והם תואמים כל כך טוב. עבור כל גוף שאוהב לעשות הרפתקאות, זו תהיה אחת הבחירות המשובחות. קניתי את זה במחיר סביר לחלוטין וגם זה בגלל הפחתות מסיביות.

WildSurvive Pro שאל לעתים קרובות שאלה

מי באמת מייצר את WildSurvive Pro?

חיפוש מהיר באינטרנט יגלה את היצרן האמיתי של ערכת ההישרדות WildSurvive Pro: חברה בשם קולסן. חברה זו מייצרת ערכות הישרדות תקציביות לאנשים שרוצים פריטי הישרדות בסיסיים מבלי לשבור את הבנק.

כמה זה יעלה לי?

ערכת ההישרדות 13 ב -1 של החברה זמינה תמורת 18.35 $ זמינה באמזון. ערכה זו זהה, עד לכל פריט אחרון, כערכת ההישרדות של WildSurvive Pro הנמכרת כיום בין 42 ל -84 דולר.

כמה זמן יכול האדם הממוצע לשרוד במדבר?

אדם בריא ממוצע יכול לשרוד אי שם בין יומיים לשבוע ללא נוזלים, אך זו אומדן גס. בריאותו של האדם, מזג האוויר ורמות הפעילות הגופנית של הפרט מסייעים לקבוע כמה זמן האדם יחזיק מעמד ללא מים.

מה לא כדאי לעשות במדבר?

הימנע מלהיות נודד, בחר נקודה בה אתה מוגן מעט מפני מזג האוויר והישאר שם זמן רב ככל האפשר. הימנע מאכילת מזונות שאינך מזהה כמקורות אוכל בטוחים, אל תבזבז את האנרגיה היקרה שלך, או פחד, ואל תאפשר לעצמך להתקרר.

מהם הדברים שאתה צריך כדי לשרוד?

גם מצית וגם גפרורים, מעיל או מעיל גשם, ערכת עזרה ראשונה, סכין, חפירה קטנה, אוכל ומים, מכשיר איתות כמו פנס או התלקחויות, סוללות, צורה כלשהי של מחסה כמו אוהל קטן, חבלים שימושי וחרקים דוחה, וכלים.

המילה האחרונה

צלילה עמוקה אל הבלתי נראה ובלתי גילוי דורשת כלים ומכשירים מיוחדים המבטיחים בטיחות כמו גם פרודוקטיביות. ערכת ההישרדות של WildSurvive Pro היא תמציתית וקומפקטית, כמו גם רב תכליתית! זה מספק לך את היסודות להצית אש, לחתוך עץ, להישאר חם ולהילחם בסטייה במידת הצורך. זה חובה לקנות!

Rate this post

Related Post

ביקורות CoolDown Pro: חם ומגניב צוואר סביב גאדג’ט, אתר רשמי ישראלביקורות CoolDown Pro: חם ומגניב צוואר סביב גאדג’ט, אתר רשמי ישראל

CoolDown Pro הוא מאוורר צוואר בעיצוב מתקדם. זה גורם לך להתקרר או להתחמם בכל מקום, באופן מיידי, ולשמור אותך בטמפרטורה נוחה. האם אתה עדיין סובל מה-AC הקונבנציונלי שמטריד את שלוות

סקירה אחרונה של ShoeSterilizer Pro: קרא מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראלסקירה אחרונה של ShoeSterilizer Pro: קרא מחיר, הטבות והיכן ניתן לרכוש בישראל

>> ShoeSterilizer Pro קנה עכשיו וקבל 50% הנחה באופן בלעדי << האם אתה מרגיש נבוך כי הנעליים שלך מריחות רע גם לאחר שטיפת אותן פעמים רבות? האם אתה מרגיש שניסית