ביקורות ישראל 2024 גאדג'טים ביקורות אחרונות של XPRO Drone: מחיר בשנת 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?

ביקורות אחרונות של XPRO Drone: מחיר בשנת 2021, תכונות והיכן לקנות בישראל?

מהו Drone X Pro?

אם אתה אוהב לצלם נופים טבעיים או של בניינים ובעלי חיים, בוודאי חשבת כיצד לצלם את האובייקטים האלה בצורה הטובה ביותר במצלמה שלך. יפים במיוחד להסתכלות הם צילומים שצולמו מגובה, שם האור נלכד בצורה מושלמת על ידי העדשה וגורם לכל הצילום לזרוח. אבל איך אתה יכול לצלם תמונות כאלה מלמעלה מבלי שיהיה לך מטוס משלך שיעלה אותך לשם?

השימוש המסוים במזל”טים בא לעזר: מדובר במטוסים קטנים שאליהם תוכלו לחבר בקלות את הסמארטפון או המצלמה הקטנה שלכם ולתת לו לעוף מעל לגבהים הרצויים. כך תוכלו לצלם תמונות HD נהדרות מלמעלה מבלי שתצטרכו להוריד את עצמכן.

יוצרי תחביב יכולים גם להרוויח טוב מאוד ממל”טים, מכיוון שתמונות HD נעות במיוחד אפשריות מצוין באמצעות מזל”טים ומציעות לצופה חוויה מיוחדת מנקודת מבט זו של ציפור. בדרך זו ניתן להדגיש סרטים, סרטים תיעודיים או דיווחים, המאפשרים לצופה לגלוש עם הים הפתוח או לצוף בין ההרים. מזל”טים הולכים לאן שהאדם לעולם לא יגיע בקלות ויכולים להיות שימושיים גם בהצלת הרים או אסונות טבע, שם מקורם בחיפוש אחר ניצולים במקומות הנידחים ביותר.

ה- Drone X Pro, למשל, הוא מזל”ט כל כך מעניין שיכול לעזור לך בצילומים שלך ולהביא לך תמונות מהמקום שאינך יכול להגיע אליו. עם חיי סוללה ארוכים וזמן טיסה, כמו גם תמונות HD באיכות גבוהה, דגם זה במיוחד הוא בחירה טובה בתחום המל”טים כדי לקבל את הצילומים הטובים ביותר.

דירוג והמלצה של Drone X Pro

ישנם דיווחים חיוביים ושליליים על ה- Drone X Pro. זה דורש ניסיון אישי של כל מי שמתעניין במזל”ט הזה. חלק מהלקוחות מאוד מרוצים ממנו ובעיקר כמל”ט “מתחיל”, הוא כנראה מספק את מה שהוא מבטיח, למשל תמונות HD.

במיוחד למתחילים, מכשיר נוח וקל לשימוש עם חיי סוללה גבוהים מתאים לצילומים קטנים יותר “לא מקצועיים” בהתחלה. אולם, על פי הבטחת היצרן, ה- Drone X Pro מציע גם איכות טובה מאוד לתמונות HD לפרויקטים מקצועיים יותר.

 

מידע כללי על מזל”ט

 

מל”טים נראים כמו מטוסים קטנים ובימיהם הראשונים שימשו במיוחד לסיוע לנפגעי תאונות שנתקעו באזורים שקשה להגיע אליהם – למשל אי שם בהרים – והיה קשה יותר לחלץ אותם. או להעריך מקומות שהיו בלתי נגישים לחלוטין או נהרסו על ידי אסונות טבע באמצעות רחפנים וצילומיהם לצורך טיפול חירום אפשרי.

בינתיים, מזל”טים זמינים לכולם ומשמשים לעתים קרובות לבידור באופן פרטי. כך, תמונות HD או הקלטות וידאו מהאוויר על פני נופים או בניינים יפים הופכים פופולריים יותר ויותר. גם צלמים חובבים וגם צלמים מקצועיים משתמשים במזל”טים באופן שווה.

סקירות Drone X Pro

אחרי הכל, לקוחות רבים שהופתעו לטובה רואים את המזל”ט הזה אחרת לגמרי מהביקורות השליליות באינטרנט:

קונה אחד של ה- Drone X Pro מדווח כי יש לטעון את הסוללה באמצעות כבל USB ויש להכניס סוללות לשלט הרחוק. הסוללות לא נכללו. המדריך למשתמש היה בגרמנית, בין שפות אחרות, והסביר לה כל מיני דברים, כגון התקנה ובקרת טיסה. מה שנקרא חיי סוללה “ארוכים” כפי שהובטח, היא לא יכלה להבחין באמת. אחרי הכל, היא נאלצה להטעין את הסוללה לאחר 15 עד 20 דקות. עם זאת, תמונות ה- HD ממש טובות ולמרות העובדה שה- Drone X Pro עפ כמה פעמים בהתחלה על הקיר, זה עדיין עבד בצורה מושלמת. השליטה בעזרת הטלפון הסלולרי גם עבדה מצוין. המזל”ט קטן ונוח, קל וחזק במיוחד. מכיוון שניתן לקפל את Drone X Pro, הוא מאוד חוסך מקום וניתן להכניס אותו בקלות לכיס. למרות חולשות קטנות, היא יכולה להמליץ ​​על ה- Drone X Pro.

קונה אחר של ה- Drone X Pro מציין כי היא קנתה את המזל”ט הזה לבעלה ליום הולדתו והיא יותר ממרוצה מכך. הוא צילם איתו תמונות HD יפות רבות. עם זאת, הסוללה מחזיקה לי רק 8 עד 10 דקות, ולכן היא רוצה לקנות סוללות חלופיות למקרה שחיי הסוללה לא יחזיקו כל עוד היצרנית הבטיחה. אחרת, Drone X Pro במצב טוב מאוד, עושה את מה שהוא אמור ומתאים במיוחד למתחילים.

קונה ומשתמש ב- Drone X Pro מדווח בהתלהבות שכצלם חובב, הוא ירצה לקבל את ההזדמנות לצלם מהאוויר. אז הוא חקר במשך זמן רב איזה מזל”ט יתאים ביותר לכך. אחר כך החליט על המזל”ט הזה ומיד לקח אותו איתו לסשן הצילומים הבא. הוא התעניין במיוחד בנופים טבעיים וכאשר השמש בדיוק זרחה, זווית האור הייתה חשובה מאוד. אז בעזרת המזל”ט הזה, הוא הצליח כעת לצלם תמונות HD יפות רבות. הוא בהחלט ישתמש במזל”ט זה בתדירות גבוהה יותר ומקווה מאוד לחיי הסוללה הארוכים. הוא גם נהנה מההגה ושליטה על ה- Drone X Pro, במיוחד בגלל זמן הטיסה הארוך. עד כה, הרחפן תמיד חזר אליו, לא היו בעיות עם זה.

משתמש אחר של המזל”ט אומר שהוא מצלם למחייתו וכי המזל”ט בפרט נותן לו הרבה יותר הזדמנויות לצלם תמונות HD מיוחדות. מלמעלה, העולם נראה שונה מאוד וכאשר הוא מוסיף את הזווית הנכונה והשימוש המיוחד בשמש, תמונות וסרטים מופיעים בצורה מאוד שונה בדרך הזו מאשר כשהם מצלמים וסרטים על הקרקע. לדעתו, הטיפול ב- Drone X Pro פשוט מאוד והכל מתואר בפירוט, שכן אפילו מתחילים יכולים להשתמש במזל”ט זה. הוא יכול להמליץ ​​רק על המזל”ט הזה, גם בגלל חיי הסוללה הגבוהים.

למה אני צריך את המזל”ט הזה?

מל”טים פופולריים לצילום תמונות HD או הקלטת סרטונים מגובה. לא רק צלמים חובבים, אלא גם צלמים מקצועיים משתמשים יותר ויותר במזל”טים. באמצעות זה, הם מקבלים צילומים הרבה יותר טובים שגורמים לכל התמונה להיראות בהירה יותר או תוססת הרבה יותר.

מזל”טים מועילים לא פחות אם אתה רוצה לצלם סרט, למשל, וזקוק לצילומים מהאוויר, כמו למשל לדיווחים או סרטים תיעודיים. מבט מעוף הציפור מציע אפשרויות רבות לעבודה יצירתית ומקצועית. במיוחד המחבת לים הפתוח היא חוויה מדהימה עם מזל”טים, שנתקלת פחות באמצעות צילום מאשר באמצעות “גישה” של מזל”ט.

אז אם אתה אחד מאותם חובבי מזל”ט מכיוון שתמיד רצית לצלם מצויין מלמעלה – בין אם לעצמך באופן אישי או מקצועי – אז מזל”ט יכול לעזור לך לעשות זאת. צילום תמונות HD מלמעלה מבלי שתצטרך להוריד את עצמך יכול להיות כיף גדול, שכן אפילו ניסוי Drone X Pro זה מעיר את הילד הפנימי אצל רבים. עם ה- Drone X Pro, אתה יכול לצלם תמונות HD ולדברי היצרן כי חיי הסוללה גבוהים מאוד.

כמובן שכדאי להישאר עם המזל”ט באזור שבו אתה לא מפריע לאנשים אחרים (לטוס על רכוש של אנשים אחרים “בשביל הכיף” וכדומה, זה הופך מהר לעצבן ולא חוקי!).

שאלות נפוצות בנושא מוצר זה

 • ש: האם אני באמת צריך סמארטפון ל- Drone X Pro?
 • ת: לא, המצלמה המשולבת מספיקה לחלוטין. רק כדי להישאר בקשר עם המזל”ט במקרה שהוא מתרסק או עף משם, סמארטפון יכול להיות שימושי כאן.
 • ש: האם ה- Drone X Pro מתאים גם למתחילים?
 • ת: כן, הוא מאוד קל לשימוש וטוב מאוד למתחילים. כל צעד קטן מההתקנה ועד לכידת תמונות ובקרות טיסה מוסברים בפירוט בגרמנית במדריך ההוראות המצורף.
 • · ש: כמה גבוה אני יכול לעוף עם ה- Drone X Pro?
 • · ת: לרוב מוסדר שרחפנים רשאים לעוף עד 100 מטר מעל פני הקרקע, אחרת ביטוח אחריות הוא חובה.
 • · ש: האם הסוללה מחזיקה מעמד לאורך זמן או שהיא מתקלקלת במהירות?
 • · ת: היצרן מבטיח חיי סוללה ארוכים ובכך זמן טיסה ארוך יותר כדי להבטיח יכולת הקלטה גבוהה יותר תמונות HD וסרטי HD.

 • · ש: כשאני לא צריך את המזל”ט, האם הוא תופס הרבה מקום?
 • · ת: המזל”ט מתקפל, מה שאומר שתוכל לקפל אותו כך שלא יתפוס מקום כשאינך צריך אותו לזמן מה. הקיפול מאפשר גם להכניס את Drone X Pro לכיס ולסחוב אותו איתך לכל מקום שאתה הולך, כגון בטיולי הליכה או קמפינג.

היכן ניתן לרכוש את Drone X Pro?

Drone X Pro זמין גם לרכישה מקוונת, אך עליך תמיד לקנות מהיצרן הרשמי כדי להבטיח שתקבל את המוצר שאתה רוצה.

באתר היצרן הרשמי תוכלו לקבל הנחה של עד 50% על מזל”ט אחד. אם אתה קונה שני מל”טים בבת אחת, אתה אפילו מקבל אחד בחינם, אתה כבר מקבל הנחה על שניים בכל מקרה. באופן דומה, אם אתה קונה שלושה מל”טים בבת אחת, אתה מקבל שניים בחינם והנחה על כך!

 

תמורת תשלום נוסף אתה מקבל – אם תרצה – אחריות של עד שלוש שנים על המזל”ט או המל”טים שלך.

אתה יכול לשלם באמצעות Giropay או Visa או מאסטרקארד.

עובדות טכניות של Drone X Pro

העובדות הטכניות הבאות ידועות על Drone X Pro מהיצרן ויכולות לעזור לך לקבל החלטה לפני שאתה קונה את המזל”ט – או להשוות אותו עם מזל”טים אחרים:

 • ג’ירו: 6 צירים
 • טווח FPV: כ -30 מ ‘
 • מרחק R/C: 80-100m
 • חיי סוללה: גבוהים
 • זמן טיסה: גבוה
  סוללת מזל”ט:

 • 1 x 3.7V 500mAh ליפו (כלול)
  סוללת שלט רחוק:
 • 3x 1.5AA סוללות (לא כלול)
 • זמן טעינה: 60-70 דקות
 • זמן ריצה: 8-20 דקות
 • תכונות: מצלמת HD 720P בזווית רחבה של 360 מעלות לתמונות HD וסרטוני HD.
 • פונקציות: לטוס הצידה, שלושה מצבי מהירות, אור LED, מצב ללא ראש, Wifi FPV פונקציה, המראה/נחיתה, קדימה/אחורה, שמאלה/ימין. אין לו פונקציה “עקוב אחריי”!
 • היקף האספקה:
 • 1 Drone X Pro
 • שלט אחד
 • סוללת ליפו אחת (3,7V 500mAh)
 • 1 כבל טעינה USB
 • 4 כיסוי מגן
 • 4 רוטורים רזרביים
 • מברג אחד
 • מדריך הדרכה אחד
Rate this post

Related Post

סקירת הלקוחות האחרונה של SelfCam Pro, מחיר בשנת 2021 והיכן קונים בישראל?סקירת הלקוחות האחרונה של SelfCam Pro, מחיר בשנת 2021 והיכן קונים בישראל?

אז סוף סוף החלטת שאתה תקבל מקל סלפי. טרנד ה’אין ‘משך סוף סוף גם את תשומת ליבך. ישנם מספר יתרונות גם לקבלת מקל סלפי. אתה כבר לא צריך לבקש מאנשים

ביקורות אחרונות של MyCorrector Pro, מחיר בשנת 2021 והיכן ניתן לרכוש בישראלביקורות אחרונות של MyCorrector Pro, מחיר בשנת 2021 והיכן ניתן לרכוש בישראל

מהו MyCorrector Pro? MyCorrector Pro הוא שרוול דחיסה מלוטש לזרועות המסייע לשריפת שומנים ולתקן יציבה. בעזרת המדריך של שרוולי זרועות ההרזיה ברמה הגבוהה ביותר, תיהנה להצניע את זרועותיך האטרקטיביות. זהו